10 ознак справжніх (непідроблених) людей

Всім же подобається щось справжнє та оригінальне? Наприклад, для товарного знака або бренду справжність є тією якістю, яка підвищує не тільки фізичну, а й моральну вартість товару. Швидше за все, невеликій кількості людей більше подобаються спортивні костюми «Abibas», ніж «Adidas». Переважна більшість віддасть перевагу, все ж, оригінальним речам.

Такі ж паралелі можна провести і щодо справжніх (непідроблених) людей. Справжнім людям немає потреби прикидатися (не беручи до уваги працівників шоу-бізнесу). З іншого боку, в сучасному світі (при всій його «онлайновості» та глобалізації) дуже складно зберігати певну приватність і при цьому залишатися непідробним. Проте, воно того варте. Ось як можна дізнатися, справжня це людина або ж «непогана підробка».

 

 

  1. У них є своя самооцінка

Справжні люди не переймаються зовнішніми факторами, які можуть принижувати їх гідність. Їм не потрібна додаткова «валідація» від зовнішнього середовища, оскільки вони знають самих себе. Замість цього вони щасливі і задоволені тим, хто вони є.

 

  1. Вони діляться своєю думкою

Справжні люди дуже виразні. Вони не соромляться ділитися своїми думками або судженнями про якийсь предмет. Вони розуміють, що їхня думка чогось варта. І справа не в тому, що їм потрібно нав’язати іншим свою думку, а скоріше в почутті «доречності бути почутим».

 

  1. Вони самі визначають свій шлях

Вони знають, куди вони йдуть. Їм не потрібні стимулюючі погляди або думки про те, як досягти своїх цілей.

 

  1. Вони можуть брати на себе відповідальність

Вони розуміють, що життя являє собою суміш із правильного та помилкового, і ніхто не є досконалим. Вони повною мірою усвідомлюють свої недоліки, і реагують на них, якщо їх помилки роблять боляче іншим.

 

  1. Вони вільно дають і беруть компліменти

Вони легко висловлюють свою подяку і так само легко її приймають. Вони оцінюють компліменти як форму подяки, а не надають їм якогось прихованого змісту.

 

  1. Вони не судять інших

Так як вони чесні з самими собою і знають, що вони не є досконалими, вони допускають причину помилок та думок інших людей. Іншим людям повинна бути надана можливість висловити себе, оскільки у всіх людей різні переконання і думки. Вони не засуджують інших.

 

  1. Вони впевнені в собі

Вони не маскуються за почуттям неповноцінності або невпевненості. Їх насправді не хвилює думка інших людей, оскільки вони впевнені в собі і такі які є. Вони не підлаштовують свій спосіб життя, щоб їх любили або ні.

 

  1. Їм не страшні невдачі

Справжні люди сприймають невдачу як спосіб навчання. Вони не бояться пробувати щось нове і йти по новому маршруту, якщо це буде джерелом досвіду, знань і задоволення. Вони далекі від того, щоб обирати маршрут, оскільки він гарантує спокій і безпеку. Швидше за все, вони будуть робити щось, що інші люди не роблять, щоб кинути виклик усталеним нормам.

 

  1. Вони займаються тим, у що вірять, і вірять в те, чим вони займаються

Ви можете розраховувати на тих, хто займається тим, у що вірить. Вони є надійними і передбачуваними. Вони виконують свої зобов’язання і не намагаються перебільшувати свої вчинки або слова. Як непідробні люди, які не намагаються прожити своє життя по стандартам інших людей.

 

  1. Їм не потрібні зовнішні стимули, щоб бути щасливим

Вони задоволені тим, ким вони вже є. Їм комфортно зі своєю внутрішньою сутністю і це забезпечує їх щастям. Вони можуть знайти щастя в своїй роботі, своїх близьких, і в своїй власній особистості. Цих простих речей їм досить, щоб бути щасливим. Ось чому вони не шукають щастя у зовнішніх джерелах або оцінках сторонніх людей.

This post was last modified on 30/01/2017 15:05

Останні пости

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024

Фітосвічки Вагіфлорин для підтримки здоров’я жіночої флори від Рослина Карпат

    Фітосвічки Вагіфлорин: Підтримка Здоров’я Жіночої Флори Фітосвічки Вагіфлорин від компанії Рослина Карпат є ефективним засобом…

11/06/2024

Тренування грудей з гантелями та лавкою від Youtube канала Workout Guru

Вітаю вас, друзі! Ви коли-небудь замислювалися, як покращити тренування грудей, використовуючи гантелі та лавку? Це…

05/06/2024

Що таке порт (комп’ютерний) і навіщо він потрібен?

Оскільки різні комп’ютерні програми можуть використовувати різні процеси та/або служби, для їх розрізнення операційна система…

01/06/2024

Уроки PHP — Обробка помилок (можливі типи помилок)

В сьогоднішньому теоретичному уроці ми розглянемо складне та важливе питання в PHP — виявлення та…

30/05/2024

Як створити розумні торгові кампанії через Merchant Center?

Інтеграція Merchant Center з Google Рекламою відкриває доступ до такого ефективного типу кампаній, як Smart…

29/05/2024