Categories: Цікаве

15 речей, які потрібно знати про інтровертів

Є безліч правил і порад для знайомств і перших побачень: що говорити і не говорити; як довго чекати перед наступним кроком і багато іншого. Такі поради особливо можуть стати в нагоді, якщо ви зустрічаєте когось, хто любить проводити час на самоті, тобто класичний архетип інтроверта.

Будучи інтровертом, скажу, що ми набагато більш чутливі, ніж інші люди. Ці 15 порад допоможуть вам отримати максимальну віддачу від знайомства і відносин з інтровертом.

 

 1. Вони частіше віддають перевагу самотності, ніж спілкуванню

Хтось любить випустити пар в кінці робочого тижня, провівши час у галасливому барі, пропустивши келих, або ж відвідуючи інше місце, де багато людей. Але є також і ті, хто легко позбавляється від накопиченого стресу, просто залишаючись у компанії самого себе. В той же час, такі люди не хочуть бути повністю на самоті, але вони мають потребу в людях по-іншому.

 1. Вони теж насолоджуються компанією

Ось неправильне уявлення про тих, хто любить свою власну компанію, нібито вони соціофоби. Їм подобається бути соціально активними, але тільки в малих дозах. Наприклад, після активного вечора їм потрібен спокійний час для себе.

 1. Їх сприймають як людей стриманих, холодних

Одинаки за своєю природою схиляються в сторону замкнутості, а це означає, що їх важче впізнати. Це може бути витлумачено іншими людьми як снобізм або що інтроверти вважають себе кращими за інших. Насправді це не так; замкнутість – це лише риса характеру інтровертів.

 1. Вони відкриються вам, як тільки краще їх дізнаєтесь

Так, люди замкнуті не будуть на першій же зустрічі підкорювати вас смішними анекдотами або кумедними історіями. Але дайте їм час і вони вам відкриються. Після того, як їм стане з вами комфортно, вони відкинуть всі бар’єри і покажуть свою справжню сутність.

 1. Вони не королі вечірок

Вони не з тих, хто за словом в кишеню не полізе. Інтроверти – це ті, кого можна і не помітити на гучній вечірці. Але якщо ви все ж приділили їм увагу, ваша розмова може вийти такою, що запам’ятається надовго після закінчення вечора.

 1. Але це не означає, що вони не люблять вечірки

Незважаючи на те, що інтроверти навряд чи будуть ініціаторами колективних танців, вони обов’язково приєднаються до всіх, якщо їм буде комфортно. Ви ще здивуєтесь здібностям вашого супутника або супутниці, коли в них прокинеться внутрішній танцюрист.

 1. Вони можуть бути дуже чутливі

За своєю природою люди, які частіше перебувають у своїй власній компанії, як правило, глибокі мислителі. Коли вони відчувають щось, то це, як правило, відчувається ними розумом, тілом і душею. Іноді навіть самі невинні коментарі можуть спровокувати їх «закриття» в собі. Їм просто потрібен час, щоб осмислити сказане, тому важливо дати їм деякий перепочинок.

 1. Але це може зробити їх дбайливими партнерами

Так, вам, можливо, доведеться думати, перш ніж говорити щось при знайомстві з такою чутливою людиною, але важливо знати, що чутливі люди також сильно переживають про почуття інших людей. В результаті вони менше схильні ображати людину при розмові, і більш ймовірно, що вони будуть більш ретельно слухати те, про що говорите ви.

 1. Вони не дуже добре справляються з критикою

Будучи в стані такої гармонії зі своїми почуттями, критика часто може бути досить серйозним джерелом напруженості. Важливо знати, що потрібно використовувати певну тактику, щоб уникнути будь-якої критики взагалі, або ж використовувати її дуже обережно.

 1. Але вони добре справляються з емоціями

Бути з тими, хто любить побути на самоті, значить бути з кимось, хто не боїться пізнати себе на більш глибокому емоційному рівні. Побічним ефектом цього є почуття співпереживання, яке зазвичай проявляється у вигляді турботи про вас і переживання через проблеми, які ви можете відчувати. Вони не бояться сісти і поговорити з вами, з’ясовуючи причину проблеми. Вони емоційно доступні.

 1. Вони рідко переживають через пропущені події

У світі, де домінують соціальні медіа, рівень впливу один на одного через соціальні мережі знаходиться на рекордно високому рівні. Це призводить до розвитку реального страху пропустити якусь новину або подію. Але це не так для тих, кому подобається їхня власна компанія. Здебільшого, їх точно менше турбує той факт, що у них попереду вихідні без будь-яких планів.

 1. Вони йдуть в такт свого власного ритму

Вони не будуть присутні на будь-якій вечірці, тому що нібито повинні бути соціально активними по загальній думці. Вони насолоджуються зануренням в їх суспільне життя, це приносить їм набагато більше задоволення. Якщо ви зустрічаєтеся з людиною, яка є інтровертом, то можливо не зможете бувати в різних місцях завжди разом, але якщо вже ви вийшли з ним або з нею в світ, такий вечір точно стане особливим.

 1. Вони є самодостатніми

Їм потрібен простір у відносинах. Часом здається, що вони не потребують вашої присутності кожну секунду і мить, або що ви взагалі не дуже-то й важливі в їх житті. Але не судіть хибно, адже свій власний простір має величезне значення для них, і в результаті вони, як правило, всіма силами цю частинку свободи захищають.

 1. Але це не означає, що в їх житті немає місця для вас

Гарна новина полягає в тому, що є багато місця для вас обох в цьому типі відносин. Вони просто не зацікавлені в тому, щоб хтось їх доповнював. Вони зацікавлені в тому, щоб у вас теж була можливість бути особистістю, а не просто половинкою.

 1. Вони сповнені протиріч, але це робить відносини з ними особливо унікальними

Іноді може здатися, що ви зустрічаєтеся з кимось із роздвоєнням особистості. Вони люблять бути з вами, але їм також подобається бути з собою. Вони люблять бути соціальними, але тільки в окремих випадках. Відносини з такою людиною гарантують вам цікаве життя і малоймовірно, що ви будете відчувати так, ніби застрягли в рутині відносин.

 

 

Якщо вже ви зустрічаєтесь з інтровертом, будьте уважні до такої людини. Важливо сприймати її такою, якою вона є, а не намагатися її переробити.

 

This post was last modified on 25/03/2016 20:14

Останні пости

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024

Фітосвічки Вагіфлорин для підтримки здоров’я жіночої флори від Рослина Карпат

    Фітосвічки Вагіфлорин: Підтримка Здоров’я Жіночої Флори Фітосвічки Вагіфлорин від компанії Рослина Карпат є ефективним засобом…

11/06/2024

Тренування грудей з гантелями та лавкою від Youtube канала Workout Guru

Вітаю вас, друзі! Ви коли-небудь замислювалися, як покращити тренування грудей, використовуючи гантелі та лавку? Це…

05/06/2024

Що таке порт (комп’ютерний) і навіщо він потрібен?

Оскільки різні комп’ютерні програми можуть використовувати різні процеси та/або служби, для їх розрізнення операційна система…

01/06/2024