Categories: SEO

15 цікавих видів контенту, що збільшать трафік на сайт

На сьогоднішній день вже можна виділити ті типи контенту на сайті, які будуть привертати увагу читачів. Не потрібно вигадувати велосипед, а можна використовувати найефективніші види контенту, щоб збільшити трафік на свій сайт. У сьогоднішній статті ви знайдете ряд перевірених ідей для наповнення свого блогу, а також деякі рекомендації по їх впровадженню.

 

 

Ідеї ​​для наповнення свого блогу

Ви можете використовувати представлені тут замітки, щоб почати створювати новий контент для свого блогу. Також вам ніхто не забороняє вигадувати свої власні ідеї.

 

 

 1. Список публікацій

Список цікавих постів в блозі – це абсолютна класика. Ще до появи блогів цю тактику успішно використовували в журналах і газетах (колонки на першій сторінці з коротким змістом). Їх привабливість полягає в тому, що такі списки забезпечують привернення уваги читача за допомогою невеликих блоків інформації. Постарайтеся дати для кожної публікації в цих блоках побільше вступних даних, щоб відвідувач захотів прочитати статтю повністю. Використовуйте картинку, заголовок і привертаючий увагу вступний текст достатнього обсягу.

 

 1. Список корисних посилань та інструментів

Списки корисних посилань і інструментів являють собою особливий вид контенту. Це може бути добірка корисних онлайн-інструментів з певної теми. Додавайте для кожного ресурсу невеликий опис, в якому ви розповідаєте про його важливість (та користь) і причину додавання до збірки. Також такі добірки є відмінним способом отримання зворотних посилань, якщо ви повідомите іншим веб-майстрам, що включили їх ресурс в свою добірку.

 

 1. Чеклист

Всі люблять чеклисти. Що відрізняє їх від інших типів постів, так це те, що вони є певним керівництвом до дії. Наприклад, список завдань на день або покупок. Чеклист призначений для того, щоб «брати ваших читачів за руку» і направляти їх до певної мети. Вони розбивають великий шлях на невеликі конкретні кроки, що надзвичайно корисно. Рекомендується також продублювати текстовий чеклист в PDF-файл, щоб люди могли роздрукувати його і відзначати виконані пункти.

 

 1. Навчальні статті

Допомагати своїм читачам вирішувати проблеми – це завжди хороша маркетингова стратегія.

Визначте проблемні завдання вашої аудиторії і покажіть, як їх долати. Коли ви будете це робити, постарайтеся бути дуже докладним і конкретним. Кожен крок повинен бути максимально докладно розписаний, щоб розібралися навіть новачки.

Крім того, не забудьте використовувати медіа-дані (фотографії, відео, аудіо), щоб зробити ваш пост цікавішим.

 

 1. Критичний огляд

Хоча унікальний (і авторський) контент бажаний, не все у вашому блозі обов’язково має бути вашим власним творінням. Створення публікації, в якій ви робите критичний аналіз інших публікацій в мережі Інтернет, також є допустимим варіантом. Додайте свої висновки, думки, зауваження та іншу додаткову інформацію, але ніколи не переходьте на особистості. Ваше завдання оцінити чужий контент, а не людину, яка його створила.

Публікуйте цікаві статті для своєї галузі, і у вас буде багато відданих читачів.

 

 1. Дослідження

Створення оригінального контенту завжди має свої переваги. Особливо, якщо це супер корисний матеріал, який ніхто інший не може запропонувати вашій аудиторії. Ваше дослідження не обов’язково має бути великого масштабу, головне тут – дієві результати та ідеї, що є цінним контентом, незалежно від розміру. Просто пам’ятайте, що основна увага приділяється вирішенню проблем і допомоги іншим, а не процесу заради самого процесу.

 

 1. Особистий досвід

Ви також можете зробити дослідження свого власного досвіду. Якщо у вас є кілька важливих уроків, якими ви можете поділитися, проблема, яка є у багатьох людей і яку ви подолали, — неодмінно поділіться цим! Дієвий порада в поєднанні з особистою історією – потужна річ.

 

 1. Надихаючі пости

Особистий досвід особливо ефективний, якщо він приходить з якимось великим натхненням. Ми любимо слухати про проблеми і труднощі інших, особливо якщо вони закінчуються успіхом. Зрештою, цього ми хочемо і для себе.

 

 1. Огляди

Ми виділили огляди окремо від критичних оглядів, оскільки вони відносяться більше не до текстових публікацій будь-якої давнини, а до популярних матеріалами в даний момент. До цих матеріалів можна віднести книги, фільми, гаджети або щось в такому ж дусі. Якщо для подібних оглядів є цілі канали YouTube, то чому б і вам це не спробувати?

Що стосується формату, в вашому огляді повинні бути введення, плюси і мінуси, а також висновок (іншими словами, ваша підсумкова думка).

 

 1. Порівняльний огляд

Різновидом оглядів є порівняльний огляд, в якому ви пишете не про один предмет, а порівнюєте його з іншим. Це особливо має сенс, якщо предмети відносяться до однієї галузі і покликані вирішувати подібні завдання.

При написанні порівняння будьте справедливим, вкажіть сильні і слабкі сторони кожного елемента і висловіть свою особисту думку.

 

 1. Профілі та інтерв’ю

Часто корисно писати про інших. Для цього ви можете використовувати анкети (або профілі), а також інтерв’ю. У форматі профілю ви можете писати про цікавих людей з вашої сфери або галузі. Це відмінний спосіб розповісти про те, що вони зробили, як вони це зробили і чого інші можуть навчитися у них.

Формат інтерв’ю дуже схожий, проте він дозволяє використовувати питання і моменти, що цікавлять саме ваших читачів. Тут головне знайти когось, з ким варто поговорити. Після цього ви можете провести інтерв’ю по електронній пошті, через Skype, по телефону або навіть особисто.

Також не забувайте після інтерв’ю публікувати розгорнуту текстову стенограму, щоб ваше інтерв’ю було доступне в пошукових системах.

 

 1. Інфографіка

Інфографіка – це дуже ефективний тип контенту. Її ефективність заснована на тому, як людський мозок обробляє інформацію. Це робить інфографіку дуже популярним, загальнодоступним і затребуваним онлайн-контентом.

Тут, правда, є одна проблема: створення інфографіки вимагає зусиль. Дослідження повинно бути не тільки бездоганним, але й оформлено візуально красиво. З цієї причини її оформленням повинен займатися професіонал.

 

 1. Презентація

Презентація є одним з основних матеріалом на ділових зустрічах. Із зрозумілих причин – вони працюють ефективно (якщо все зроблено правильно).

Ви можете використовувати презентації не тільки на ділових зустрічах, але також і на своєму сайті. Це буде хорошим способом генерувати трафік. Також важливо тут розміщувати не тільки слайди, але й супроводжувати їх текстовою розшифровкою.

 

 1. Навчальні відео

Відео дуже добре сприймаються відвідувачами сайту. Вони дають вам можливість представити корисну інформацію в ефективному вигляді. Ви також можете дублювати свої відео з сайту і на великих онлайн відео-платформах, таких як YouTube і Vimeo.

 

 1. Цитати

Бувають моменти, коли вам нічого сказати або ви не знаєте, як це сказати. У такі моменти можна використовувати слова когось іншого у формі цитат. Цитати можуть бути дуже надихаючими і, в залежності від джерела, вони мають велику вагу. Тут головне публікувати крилаті вирази тих людей, які відомі й шановані в вашій ніші.

 

 

 

Короткий підсумок

Легко впасти в рутину з ведення блогу і продовжувати використовувати одні й ті ж формати контенту. Це нормально, але через деякий час вам і читачам може стати нудно. На щастя, є великий вибір ідей для контенту, як ви бачили вище.

Ви можете використати сьогоднішню підбірку в якості старту, щоб спробувати щось нове. Немає необхідності пробувати всі ідеї з сьогоднішнього списку. Насправді, не все підходить для кожної галузі. Просто виберіть одну ідею, спробуйте і подивіться на результати, потім продовжуйте експериментувати.

Крім того, багато ідей контенту також можуть бути об’єднані для створення абсолютно нових форматів. Вам вирішувати. Успіхів!

 

This post was last modified on 05/03/2019 18:03

View Comments

 • Підбірка вельми цікава. Разом з нею також буде корисним і текст про збільшення пошукового трафіку

Останні пости

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024

Фітосвічки Вагіфлорин для підтримки здоров’я жіночої флори від Рослина Карпат

    Фітосвічки Вагіфлорин: Підтримка Здоров’я Жіночої Флори Фітосвічки Вагіфлорин від компанії Рослина Карпат є ефективним засобом…

11/06/2024

Тренування грудей з гантелями та лавкою від Youtube канала Workout Guru

Вітаю вас, друзі! Ви коли-небудь замислювалися, як покращити тренування грудей, використовуючи гантелі та лавку? Це…

05/06/2024

Що таке порт (комп’ютерний) і навіщо він потрібен?

Оскільки різні комп’ютерні програми можуть використовувати різні процеси та/або служби, для їх розрізнення операційна система…

01/06/2024

Уроки PHP — Обробка помилок (можливі типи помилок)

В сьогоднішньому теоретичному уроці ми розглянемо складне та важливе питання в PHP — виявлення та…

30/05/2024

Як створити розумні торгові кампанії через Merchant Center?

Інтеграція Merchant Center з Google Рекламою відкриває доступ до такого ефективного типу кампаній, як Smart…

29/05/2024