Categories: Цікаве

5 сильних цитат Білла Гейтса

Білл Гейтс заробив за своє життя багато грошей і досяг значного успіху. Його власний капітал оцінюється у величезну суму – 79,3 мільярда доларів. Але що ще більш важливо – це те, що він невпинно працює над покращенням життя нужденних, через різні благодійні фонди.
Ми підібрали 5 сильних цитат, які можуть прояснити те, що зробило його таким успішним.

 

1. Сфокусуйтесь

 

Найбільш важлива робота, в якій мені дали шанс взяти участь, в незалежності від того, що я роблю, це персональний комп’ютер. Ви знаєте, з цією роботою я ріс: коли був підлітком, коли мені було 20 років, 30 років; я навіть про одруження не думав, бо був настільки одержимий своєю роботою. Це справа всього мого життя

 

Ми починаємо життя з багатьох великих цілей – ми хочемо чогось досягти, щось створити, побудувати або випробувати. Але якщо ви запитаєте будь-кого у віці 40 років, що сталося з його мріями, він, швидше за все відповість: Життя. Це правда – життя має тенденцію траплятися. Але це відбувається тому, що ми завжди робимо вибір. Життя, як правило, ми самі собі «оформлюємо» в залежності від нашого вибору. Звичайно, є й несподівані речі, які можуть зірвати наші мрії. Але ми можемо контролювати те, на чому зосереджувати свою увагу, щоб досягти своїх заповітних бажань. Ці всі варіанти для кожного індивідуальні. Білл Гейтс знав, що відповідно до його мрії він повинен буде слідувати певним «маршрутом». Щоб досягти цієї мети, йому довелося інші цілі перенести на задній план. Запитайте себе: чи є ваш щоденний вибір дійсно тим, що призведе до здійснення вашої мрії завтра?

 

2. Підживлюйте свій розум

 

У мене дійсно було багато цілей, коли я був дитиною, і я думаю, що багато з них я досяг через те, що мав можливість багато читати

 

Книги наповнені чистою містичної магією. Як ви дізнаєтеся, що ви хочете досягти в житті, якщо ви не зможете уявити величезний спектр можливостей, який є в цьому світі? Ви можете читати наукову фантастику, поезію, детективи, драму, книги з самовдосконалення, любовні історії, або що вашій душі завгодно, тільки треба читати. Уяву, яка може представити абсолютно новий набір можливостей, потрібно підживлювати. Читання – компас для вашого майбутнього (особливо, якщо ви ще юні).

 

3. Дисципліна

 

Ми завжди переоцінюємо зміни, які відбуватимуться в найближчі два роки, і недооцінюємо зміни, які відбуватимуться в наступні 10 років. Не дозволяйте собі бути заколисаним бездіяльністю

 

Якщо ми не бачимо результатів від наших зусиль в дуже короткі терміни, ми схильні ці зусилля припиняти/перенаправляти. Розваги, технології, новини, соціальні мережі, взаємини та освіта рухаються з великою швидкістю. Ми втрачаємо нитку процесу, і просто перестаємо працювати, не піднімаючи голови. Ця цитата вказує на те, що люди нетерплячі у своїх очікуваннях і часто відмовляються від них занадто легко. Білл Гейтс рекомендує з мужністю пройти важкі часи на початку і не дозволяти собі відмовитися від мети занадто рано.

 

4. Будь самим собою

 

Не порівнюйте себе ні з ким в цьому світі… якщо ви це робите, – ви ображаєте самого себе

 

Ми витрачаємо так багато часу на бажання інших і на те, що мають інші. Замість того, щоб розвивати свій унікальний досвід, ми шкодуємо себе. Ми дивимося на те, як інші живуть, як хтось одягається, який будинок у сусіда, і цей список можна продовжувати і продовжувати. І в той час, як ми женемося за цим безглуздим списком чужих бажань, ми невблаганно старіємо, так і не сконцентрувавшись на своїх власних бажаннях. Нам судилося бути тут і саме тим, що ми привносимо в цей світ. Не слухайте голос страху і заздрості, а радійте своїм успіхам!

 

5. Жертвуйте

 

З’явилася певна відповідальність, яка накладається на мене, коли я дістався цього несподіваного рівня в життя

 

Кожен раз, коли ви в змозі допомогти кому-небудь ще – ваш обов’язок допомогти. І найкращим підтвердженням цього є те, що кожна річ, яку ви будете віддавати, повертається до вас же, але в десятикратному розмірі. Кожна посмішка, кожен добрий вчинок, кожні обійми, кожна добра думка повертається безпосередньо до вас, помножена на 10. Що ми даємо іншим – ми даємо собі. Те, що ми приховуємо від інших – ми приховуємо від самих себе.

 

Сподіваємося, що вам сподобалися ці цитати Білла Гейтса, і вони додадуть вам нових сил в досягненні своїх цілей!

 

This post was last modified on 08/04/2024 20:29

Останні пости

Генрі Форд

Людина має два мотиви поведінки — один справжній та інший, що гарно звучить Генрі Форд…

16/07/2024

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024