Categories: Цікаве

9 речей, про які успішні люди не говорять на роботі

Очевидно, для того, щоб завоювати довіру та приязнь колег, вам необхідно бути з ними відвертими. Тим не менш, є дуже тонка грань між наданням достатньої кількості і занадто великої кількості інформації про себе. Потрібно знайти спосіб говорити про себе, не розкриваючи ті деталі життя, про які стороннім знати не обов’язково.

 

Ось 9 речей, які успішні люди не обговорюють зі своїми колегами на робочому місці або поза ним.

 

  1. Активність в соцмережах

Постарайтеся, щоб колеги та роботодавець не були в списку ваших друзів на Facebook або інших соціальних мережах. Оскільки, якщо вони є в цьому списку, то можуть бачити все, що ви там розміщуєте, що цілком може спричинити ряд проблем. Якщо ж немає можливості не додавати їх «в друзі», створіть окремий обліковий запис, в якому не розміщуйте нічого особистого.

  1. Негативну думку про інших

Ідеальних колективів не існує, завжди знайдеться пара-трійка людей, компетентність яких залишає бажати кращого. Але ви в жодному разі не повинні нікому говорити про те, якої ви думки про результати роботи таких людей. Залишайтеся осторонь, таким чином, не створюючи про себе враження всім незадоволеної людини.

  1. Ставлення до політики та релігії

Ці дві теми ніколи не повинні обговорюватися з колегами чи партнерами по бізнесу. Адже найчастіше люди дуже серйозно ставляться до своїх релігійних та політичних переконань.

  1. Звички

Якщо ви любите пропустити стаканчик на вихідних – це ваша справа. Але про це та про інше, що ви робите у вільний від роботи час, не обов’язково знати всім навколо.

  1. Доходи

Про те, скільки ви заробляєте, можуть знати ваші рідні, близькі друзі, але ні в якому разі не колеги. Якщо ваш дохід поступається доходу інших співробітників – це може зменшити ваш авторитет в їх очах, а якщо ж він вищий – легко наживете собі ворогів та заздрісників.

  1. Особисте життя

Це ще одна тема, яка є табу на робочому місці. Навряд чи колеги розповідають вам про те, що відбувається за дверима їх спальні. Точно так само і ви не повинні ділитися настільки інтимними подробицями свого життя. Такі теми можуть бути образливими для інших, тому їх краще залишити поза роботою.

  1. Домисли про особисте життя інших

У сучасному світі вже не рідкість нетрадиційна сексуальна орієнтація. Тому вас не повинно хвилювати те, яке сексуальне життя ведуть колеги, це їх право та їх вибір. Навіть якщо, як вам здається, серед колег всі гетеросексуали, ви можете помилятися. І розмовами про своє ставлення до різностатевих шлюбів зіпсуєте відносини з тим, хто не афішує свою нетрадиційну орієнтацію.

  1. Негативне ставлення до своєї роботи

Ніколи не кажіть своїм колегам, що ви ненавидите вашу роботу. Ніхто не хоче чути, як інші скаржаться. Набагато приємніше слухати людину позитивну, ніж песиміста. До того ж, ваші скарги приведуть до того, що вас не вважатимуть командним гравцем. А в найгіршому варіанті, якщо ваше керівництво дізнається про ваш «оптимістичний» підхід до роботи, можете і зовсім втратити роботу. Адже вас легко замінять тим, хто дійсно захоче робити цю роботу.

  1. Брудні або образливі жарти

Якщо ви людина весела і любите смішити інших – немає проблем, але матеріал для своїх жартів потрібно вибирати ретельно, щоб ненароком не образити інших. Непристойний жарт краще висловити в компанії друзів, а на роботі варто проявляти обережність.

 

 

Наслідуючи приклад успішних професіоналів, постарайтеся тактовно вести своє трудове життя: не ображаючи товаришів по службі та не підриваючи власний авторитет.

Recent Posts

Преміум та безкоштовні WordPress шаблони: що варто обрати саме вам?

Коли мова заходить про вибір ідеальної платформи для побудови сайту, багато людей, перш за все,… Read More

02/06/2021

Ошо

Вже пізно повертати назад, щоб все правильно почати, але ще не пізно рушити вперед, щоб… Read More

23/05/2021

Шпаргалка по часовим формам дієслова в англійській мові

В англійській мові дуже складна система часів (часові форми дієслова – Verb Tenses), яка відноситься… Read More

17/05/2021

Теорія кольору – поради для натхнення веб-дизайнерам

Ви коли-небудь замислювалися про те, як веб-дизайнери підбирають ідеальне поєднання кольорів? Цікавилися тим, які кольори… Read More

30/04/2021

Як стати фрілансером – дієві поради

Фріланс – це можливість спокійно і розмірено працювати вдома, не звертаючи увагу на навколишній простір,… Read More

27/04/2021

Найкрасивіші каньйони з усього світу (частина 1/2)

Протягом багатьох сотень тисяч, або навіть мільйонів років, швидка течія річок підточувала і вимивала скельні… Read More

27/04/2021