Categories: Цікаве

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері. Адже розсувні двері відрізняються не лише різноманіттям оформлення, а й своєю функціональністю та гнучкістю у застосуванні. Якщо ви шукаєте ідеальне рішення для свого будинку/офісу, одразу візьміть до уваги, що розсувних дверей існує велика кількість видів з різними комбінаціями: включно з їх розмірами, дизайном, кольором та сферою застосування.

Отже, в сьогоднішньому огляді давайте поглянемо на ті важливі моменти, які допоможуть вам, якщо ви хочете підібрати найбільш оптимальне рішення, що буде відповідати саме вашим вимогам.

 

На що звернути увагу при виборі розсувних дверей

Спочатку давайте зорієнтуємося у найбільш важливих моментах при виборі дверей-купе:

  1. Матеріал дверей. Ваш вибір буде впливати на зовнішній вигляд та питання обслуговування. Для несучої рами дверей найкращим вибором буде алюміній, оскільки він є міцним матеріалом та невибагливим до обслуговування. Тут варіантів небагато. А вже для самого дверного полотна доступних варіантів є значно більше. Це може бути масив дерева, полотно з деревинноволокнистої плити (МДФ), скло (просте або ж загартоване), полотно з ПВХ (полівінілхлориду). Кожен матеріал має свої як переваги, так і недоліки. Зважайте на це.
  2. Доступ світла та кругогляд. Щоб максимально зберегти природне освітлення, потрібні розсувні двері з якомога більшою скляною поверхнею, — як максимум розсувні двері від підлоги до стелі. Існують розсувні двері дуже великих розмірів, що здатні забезпечити найкращий огляд краєвиду (при його наявності) і природне освітлення. З іншої сторони, якщо вам потрібна приватність (наприклад, у ванній кімнаті), тоді доступом природного світла та кругоглядом доведеться пожертвувати.
  3. Бажаний рівень ізоляції. Вимоги до тепло- і звукоізоляції розсувних дверей більшою мірою залежать від місця їх розташування. Наприклад, якщо розсувні двері будуть виконувати роль дверей на терасу, їх рівень ізоляції (і захисту) повинен бути набагато вищим, ніж у міжкімнатних дверей.
  4. Доступні варіанти відкриття. Подумайте, яка частина дверей повинна відкриватись. Стандартне рішення розсувних дверей дозволяє відкривати їх наполовину. Тут використовуються двостулкові полотна, кожне з яких кріпиться на окремих напрямних. Якщо ж обрати рішення з трьома дверима і трьома напрямними, це дозволить відкривати ще більший отвір (дві третини) з більшою кількістю комбінацій.
  5. Кольорова гама. Розсувні двері спроможні доповнити загальне позитивне враження від вашого дому. Ретельно вибирайте кольори, щоб двері пасували чи то до інтер’єру, чи до екстер’єру. Або ж і в обох випадках: якщо обрати розсувні двері в різних кольорах зсередини і зовні.

 

Ідеї для дизайну з використанням розсувних дверей

Розсувні двері — це прекрасний спосіб розділити простір без використання традиційних дверних коробок. Завдяки цим сучасним конструкціям можна оформити планування, зонування без меблів, та створити більше приватності, коли це необхідно. В цьому розділі давайте разом з вами переглянемо цікаві варіанти застосування, а підібрати оптимальні розсувні двері ви зможете на сайті Holz у відповідному розділі.

Розсувні двері з великим дзеркалом. Це чудова ідея — додати дзеркало до дверей-купе. І це не обов’язково повинні бути двері шафи чи гардеробу; дзеркало в повний зріст також можна використовувати на дверях спальні чи ванної кімнати. Такий підхід дозволить не тільки візуально додати простору, але й відбивати та подвоїти кількість природного світла в кімнаті.

Двері, щоб створити спальню-альков. В невеликій квартирі спальня-альков (простір, що використовується в поглибленні, ніша) є не лише цікавим, але й оптимальним варіантом. Щоб додати інтимності та конфіденційності, розгляньте можливість застосування розсувних дверей для алькову.

Розсувні двері в якості шкільної дошки. В дитячій спальні таке рішення може мати кілька переваг: і розділення простору, і практичне застосування в процесі навчання школярів.

Зонування кухня-вітальня-їдальня. Двері-купе ідеально підходять для зонування таких приміщень.

Коли з допомогою дверей ви створюєте зонування простору, цей додатковий простір може бути позбавлений природного освітлення. У випадку спальні або ванної кімнати складність полягає ще й в тому, щоб знайти правильний баланс між приватністю та освітленням. В цьому випадку оптимальним варіантом буде використання матового скла, яке буде пропускати світло, але не буде прозорим. Також це може бути тоноване, вітражне або скло з фотопринтом.

Міні-офіс в приватному будинку/квартирі. З поширенням віддаленої роботи домашній простір все більше стає робочим, який, однак, хочеться обмежити. Коли немає окремої кімнати, яку можна було б використовувати як офіс, єдиний вихід — розділити простір. Міжкімнатні розсувні двері ідеально підійдуть для того, щоб домогтися тимчасового розділення простору.

 

Де розсувні двері будуть доречними

Двері вже не сприймаються лише як практична необхідність, але й як стильна складова інтер’єру. Грамотне використання розсувних дверей дозволить підкреслити витончений дизайн, зекономити (або ж розширити) житловий простір. І використання дверей-купе буде доречним в багатьох випадках. Давайте розглянемо, в яких.

  • Як ми вже знаємо, розсувні двері будуть ідеальними для зонування квартири. Додавши розсувні двері в квартиру-студію, ви зможете створити відокремлену спальну, чи навіть робочу, зону. Скляні міжкімнатні розсувні двері, в цьому випадку, будуть чудовим прикладом облаштування за фен-шуєм.
  • Розсувні двері для ванної кімнати. Тут також актуальним вибором будуть двері зі скла. В міру вашого рівня бажаної конфіденційності, вибирайте між прозорим, тонованим або матовим склом відповідно.
  • Розсувні двері для кухні. Міжкімнатні розсувні двері стають все більш популярними в дизайні приміщень відкритого планування, зокрема і для кухонь.
  • Розсувні двері для вітальні. Розсувні двері перетворять простір вітальні на серію кімнат — ідеальний спосіб розділити велику кімнату або створити приватність у житловому просторі відкритої концепції.
  • Розсувні двері для гардеробу, шаф і місць зберігання. З допомогою розсувних дверей ви зможете покращити загальну естетику кімнати, та приховати зайве від сторонніх поглядів. Ви можете, наприклад, сховати шафу з речами, телевізор чи пральну машину, коли вони не використовуються, за розсувними дверима.

 

Ось і все на сьогодні. Сподіваюсь, що вам сподобався огляд, і він забезпечив вас практичною користю. Якщо у вас є інші ідеї, не озвучені вище, не соромтеся ділитися ними у розділі коментарів. Дякую за увагу!

 

інформація розміщена на правах реклами

 

This post was last modified on 29/06/2024 19:03

Останні пости

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024