Категорії: SEOТехнології

Корисні сервіси Google, про які ви не знали

В якості однієї з найбільш інноваційних технологічних компаній в світі, Google займає особливе місце. Компанія створила величезну кількість продуктів та послуг, які роблять життя кожного з нас простіше, починаючи зі знаменитого Пошуку Гугл. Всі чули про Gmail і Google Maps, але є й інші сервіси Google, про які ви, можливо, і не чули.
У цій статті ми розглянемо 7 маловідомих сервісів Google, які можуть бути вам корисні.

 

Google Business View

Дайте потенційним або існуючим клієнтам можливість оцінити вигляд вашого офісу або закладу у форматі 360°. Ви також зможете зміцнити позиції своєї компанії в Інтернеті, озброївшись якісним віртуальним туром по технології Street View. Запросіть потенційних клієнтів на віртуальну екскурсію по своєму ресторану, магазину, кафе, спортзалу. Тур також буде доступний і в Google Пошуку, Google+ і на Google Картах.

 

Google Classroom

Цей сервіс буде корисний більше тим, хто працює в сфері освіти. Google Клас – це новий сервіс для освіти, який допомагає викладачам швидко створювати та впорядковувати завдання, виставляти оцінки, залишати коментарі та спілкуватися з учнями.

 

Google Inbox

Новітнє доповнення, Google Вхідні, дозволяє створювати власні ярлики, щоб листи від колег потрапляли в один розділ, листи про майбутню вечірку – в другий, а листи від кращих друзів – у третій. Сортувати пошту за допомогою сервісу буде простіше. Статус доставки, підтвердження броні, затримка рейсу, фотографії – достатньо одного погляду, щоб бути в курсі всього самого важливого. І при цьому відкривати листи не потрібно! Можна створювати нагадування, які будуть з’являтися вгорі списку вхідних, і ви ніколи не забудете про щось дійсно важливе! В Inbox можна відкладати листи і нагадування до якогось часу або до приходу в певне місце.
Щоб спробувати сервіс, потрібно спочатку надіслати запит-запрошення: для цього відправте лист-запит зі своєї адреси Gmail на електронну скриньку inbox@google.com.

 

Google Keep

За допомогою Google Keep зручно робити швидкі замітки. Нотатки в Google Keep синхронізуються між основними платформами і пристроями.
Ви можете використовувати Google Keep, щоб створювати, обмінюватися і ділитися нотатками швидко і легко. Нотатки Google Keep можуть бути доступні для вас і для тих, з ким ви поділилися ними на, практично, будь-якому пристрої: на телефоні, планшеті, через додаток Chrome, і в Інтернеті.

 

Google Scholar

Академія Google дозволяє легше виконувати пошук наукової літератури. Використовуючи єдину форму запиту, можна виконувати пошук в різних дисциплінах і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати та звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями. Академія Google дозволяє знайти дослідження, яке найбільш точно відповідає вашому запиту, серед величезної кількості наукових праць.

 

Google Art Project

Арт-проект Google дозволяє відвідати кращі музеї світу, і в найдрібніших подробицях ознайомитись із найбільшими творами мистецтва. І все це – не виходячи з дому! З проектом працює більше 250 партнерів, які надали десятки тисяч експонатів. Загляньте в музей на іншому кінці світу. Розгляньте великі твори мистецтва в найдрібніших деталях.

 

Google Wonders

У проекті “Чудеса світу” зібрані дивовижні шедеври природи, архітектури та культури з сучасності і минулих століть. Спільно з партнерами, в числі яких ЮНЕСКО, Всесвітній фонд охорони пам’яток і компанія Getty Images, Google Wonders робить об’єкти всесвітньої спадщини доступними в Інтернеті. Тепер люди в усьому світі можуть побачити їх і зберегти для майбутніх поколінь.

 

Останні два сервіси є частиною більшого сервісу – Google Cultural Institute, який дозволяє познайомитися з колекціями мистецтва і архівними матеріалами з усього світу. Тут ви можете розглянути відомі полотна та архівні фото, зняті в самій кращій якості. Ви можете створювати власні галереї та ділитися цікавими експонатами зі своїми друзями.

 

Share

Останні пости

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у… Читати далі

22/11/2023