Корисні сервіси Google, про які ви не знали

В якості однієї з найбільш інноваційних технологічних компаній в світі, Google займає особливе місце. Компанія створила величезну кількість продуктів та послуг, які роблять життя кожного з нас простіше, починаючи зі знаменитого Пошуку Гугл. Всі чули про Gmail і Google Maps, але є й інші сервіси Google, про які ви, можливо, і не чули.
У цій статті ми розглянемо 7 маловідомих сервісів Google, які можуть бути вам корисні.

 

Google Business View

Дайте потенційним або існуючим клієнтам можливість оцінити вигляд вашого офісу або закладу у форматі 360°. Ви також зможете зміцнити позиції своєї компанії в Інтернеті, озброївшись якісним віртуальним туром по технології Street View. Запросіть потенційних клієнтів на віртуальну екскурсію по своєму ресторану, магазину, кафе, спортзалу. Тур також буде доступний і в Google Пошуку, Google+ і на Google Картах.

 

Google Classroom

Цей сервіс буде корисний більше тим, хто працює в сфері освіти. Google Клас – це новий сервіс для освіти, який допомагає викладачам швидко створювати та впорядковувати завдання, виставляти оцінки, залишати коментарі та спілкуватися з учнями.

 

Google Inbox

Новітнє доповнення, Google Вхідні, дозволяє створювати власні ярлики, щоб листи від колег потрапляли в один розділ, листи про майбутню вечірку – в другий, а листи від кращих друзів – у третій. Сортувати пошту за допомогою сервісу буде простіше. Статус доставки, підтвердження броні, затримка рейсу, фотографії – достатньо одного погляду, щоб бути в курсі всього самого важливого. І при цьому відкривати листи не потрібно! Можна створювати нагадування, які будуть з’являтися вгорі списку вхідних, і ви ніколи не забудете про щось дійсно важливе! В Inbox можна відкладати листи і нагадування до якогось часу або до приходу в певне місце.
Щоб спробувати сервіс, потрібно спочатку надіслати запит-запрошення: для цього відправте лист-запит зі своєї адреси Gmail на електронну скриньку inbox@google.com.

 

Google Keep

За допомогою Google Keep зручно робити швидкі замітки. Нотатки в Google Keep синхронізуються між основними платформами і пристроями.
Ви можете використовувати Google Keep, щоб створювати, обмінюватися і ділитися нотатками швидко і легко. Нотатки Google Keep можуть бути доступні для вас і для тих, з ким ви поділилися ними на, практично, будь-якому пристрої: на телефоні, планшеті, через додаток Chrome, і в Інтернеті.

 

Google Scholar

Академія Google дозволяє легше виконувати пошук наукової літератури. Використовуючи єдину форму запиту, можна виконувати пошук в різних дисциплінах і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати та звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями. Академія Google дозволяє знайти дослідження, яке найбільш точно відповідає вашому запиту, серед величезної кількості наукових праць.

 

Google Art Project

Арт-проект Google дозволяє відвідати кращі музеї світу, і в найдрібніших подробицях ознайомитись із найбільшими творами мистецтва. І все це – не виходячи з дому! З проектом працює більше 250 партнерів, які надали десятки тисяч експонатів. Загляньте в музей на іншому кінці світу. Розгляньте великі твори мистецтва в найдрібніших деталях.

 

Google Wonders

У проекті “Чудеса світу” зібрані дивовижні шедеври природи, архітектури та культури з сучасності і минулих століть. Спільно з партнерами, в числі яких ЮНЕСКО, Всесвітній фонд охорони пам’яток і компанія Getty Images, Google Wonders робить об’єкти всесвітньої спадщини доступними в Інтернеті. Тепер люди в усьому світі можуть побачити їх і зберегти для майбутніх поколінь.

 

Останні два сервіси є частиною більшого сервісу – Google Cultural Institute, який дозволяє познайомитися з колекціями мистецтва і архівними матеріалами з усього світу. Тут ви можете розглянути відомі полотна та архівні фото, зняті в самій кращій якості. Ви можете створювати власні галереї та ділитися цікавими експонатами зі своїми друзями.

 

Recent Posts

Вільям Шекспір

Чужі гріхи судити ви так ретельно любите, почніть з своїх – і до чужих не… Read More

18/04/2021

Що подарувати друзям на річницю весілля

Люди, між якими є любов і взаєморозуміння, скріплюють стосунки й народжують новий союз, а дату… Read More

13/04/2021

Авторитетність домену та його вплив на SEO просування сайту

Для якісного SEO (пошукової оптимізації, розкрутки сайту) одним з важливих показників є Авторитет домену (Domain… Read More

27/03/2021

Як вивести гроші з PayPal – основні способи

З'ясування того, як вивести свої гроші з PayPal, є одним з перших питань, які бентежать… Read More

26/03/2021

Як вибрати спідницю під свою фігуру – основні поради

Спідниця – потужний елемент жіночого гардеробу, завдяки якому будь-який наряд буде виглядати приголомшливо стильно і… Read More

25/03/2021

Основні методи лінкбілдінгу: як отримати якісні зовнішні посилання на сайт

Пошукові системи (наприклад, Google) перевіряють технічні характеристики вашого сайту, такі як швидкість завантаження, зручність навігації,… Read More

24/03/2021