Масові дії в Майстерні WordPress

Якщо вам потрібно внести зміни в велику кількість постів блогу на WordPress, першої вашою думкою буде та, що потрібно відкривати і редагувати кожен пост один за другим. Але, на щастя, для цього є більш простий спосіб! В адмінці ВордПрес (Майстерні) є така функція як масове редагування. Функція масових дій дозволяє вносити безліч змін на свій сайт одночасно, будь то оновлення статусу постів і сторінок, зміна URL-адрес і зміна статусу коментарів.

Ця функція досить корисна, але не зовсім явно освітлена, особливо для новачків. Тому, в сьогоднішній статті ми розглянемо основні моменти по використанню масового редагування (або масових дій) в WordPress.

Навіщо потрібне масове редагування в WordPress

Якщо на вашому сайті опубліковано лише кілька сторінок, масове редагування буде не дуже корисним для вас. Редагування 10 сторінок – це хоч і не найприємніше заняття, але не є трудомістким завданням.

Однак, якщо масштаб вашого сайту величезний, відповідно і обсяг завдань буде величезним. Якщо вам потрібно відредагувати тисячі сторінок, це завдання стане просто непідйомним. А завдяки масовому редагуванню можна вирішити багато типових задач в WordPress.

Збільшення кількості відображуваних позицій на сторінці

За замовчуванням WordPress відображає 20 елементів на сторінці (наприклад, в списку Записи). Всі елементи, які не вписуються в цей ліміт, будуть розбиті на додаткові сторінки.

Щоб працювати з більшою кількістю елементів на сторінці, рекомендується збільшити цей ліміт до потрібного розміру. Натисніть на вкладку «Параметри екрану» в правому верхньому кутку сторінки. Потім, в поле Кількість елементів на сторінці: введіть потрібне число (максимальне значення – 999). Якщо у вас більше тисячі елементів, тоді у вас буде всього кілька сторінок, а не сотні.

Масове редагування постів і сторінок

Після того як ви збільшили ліміт відображення елементів на сторінці, ви можете вибрати їх всі, використовуючи прапорець у верхній частині лівого стовпчика. Потім виберіть пункт «Редагувати» в списку «Масові дії» і натисніть «Застосувати».

Повинно з’явитися меню масових дій. На сторінці редагування постів ви можете виконати наступні масові дії:

 • Додати постам категорії і теги
 • Змінити автора
 • Включити або вимкнути коментарі
 • Змінити статус посту
 • Змінити формат запису
 • Зробити пости приліпленими (Sticky Posts)

На сторінці списку «Сторінки» ви можете зробити наступні масові дії:

 • Змінити автора
 • Додати батьківську сторінку
 • Змінити шаблон
 • Включити або вимкнути коментарі
 • Змінити статус сторінки

Ви можете комбінувати ці дії з панеллю пошуку. Наприклад, якщо ви вирішили створити нову категорію, ви можете використовувати панель пошуку в списку «Записи», щоб прив’язати старі пости до нової категорії.

Для сторінок або записів ви також можете вибрати пункт «Видалити» зі списку «Масові дії», щоб видалити відразу велику кількість сторінок або постів.

Масове редагування категорій і тегів

Вище ми побачили, що редагуючи записи, ми можемо масово додавати їх потрібним категоріям або тегам. Однак, функція масових дій для категорій і тегів досить мізерна. За замовчуванням єдина масова дія, до якої у вас є доступ на сторінках «Теги» або «Категорії», — це видалення.

Масове редагування коментарів

Якщо ваш блог популярний, вам може знадобитися масове редагування коментарів.

Найпопулярнішою функцією тут є масове відключення коментарів на великій кількості сторінок одночасно. Використовуючи наведені вище інструкції для масового редагування всіх своїх сторінок, просто змініть поле «Коментарі» на «Не дозволяти».

Іншою популярною функцією є масова позначка коментарів, що очікують на схвалення, як спам. Якщо ви використовуєте плагін фільтрації спаму (наприклад, Akismet), він досить успішно справляється зі своїм завданням. Але, іноді спамні коментарі можуть «прослизати». В такому випадку використовуйте панель пошуку в верхньому правому куті для пошуку стоп-слів (спамних слів) або за ім’ям коментатора, щоб масово перемістити такі коментарі в спам.

Масове редагування картинок

За замовчуванням в WordPress для роботи з картинками є тільки одна масова дія – видалення картинок. Щоб видалити кілька картинок, зайдіть в Майстерня -> Медіафайли і натисніть кнопку Вибрати кілька. Ви можете виділяти картинки по одній, або ж клікати по рядку картинок із затиснутим Shift, щоб виділити весь рядок (або кілька рядків).

Для додавання функцій в масові дії з картинками вам доведеться встановлювати додаткові плагіни.

Короткий підсумок

Незалежно від того, редагуєте ви пости, картинки або коментарі, робота з кожним цим елементом окремо може бути досить марудною та трудомісткою. На щастя, існує безліч інструментів для масового редагування в WordPress, як вбудованих в двигун, так і доступних на репозиторії плагінів.

У сьогоднішній статті ми коротко розглянули, як масово редагувати пости, сторінки, категорії, теги, коментарі і картинки в ВордПрес. Іноді, навіть цього невеликого набору вбудованих функцій масових дій може цілком вистачити при роботі з сайтом і заощадити масу часу.

Сподіваємося, що сьогоднішня інформація була для вас корисною!

Tags: WordPress

Recent Posts

Опалення і гаряча вода коли треба, а не коли включать

Тепло в домі і гаряча вода в будь-який час для багатьох мешканців багатоквартирних та приватних… Read More

19/09/2020

Що краще: цифрове телебачення Т2 чи інтернет-телебачення

Сучасне життя неможливо уявити без телебачення. Воно дозволяє дізнаватися про події в Україні та світі,… Read More

02/09/2020

Гіпоалергенна подушка. Чому вона важлива?

Зараз знайдеться мало людей, в яких немає алергії на продукти або пилок рослин. Вважається, що… Read More

28/08/2020

Футбольний Інстаграм – що нового у топових футболістів

Деякі відомі футболісти ретельно приховують свої особисте життя, а інші – активно постять фотографії з… Read More

24/08/2020

Види та типи компресійних панчіх

Вироби називають компресійними, коли їх застосовують для лікування, а також профілактики порушень кровотоку в нижніх… Read More

22/08/2020

Як правильно замінити оливу у двотактному гідроциклі?

Гідроцикли – це класний плавзасіб, який може подарувати вам незліченні години приємного проведення часу на… Read More

19/08/2020