Категорії: Цікаве

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у випадку кухні правильне меблювання має особливе значення. Адже в цій кімнаті ми і готуємо, і приймає гостей, і влаштовуємо буденні посиденьки. Важливо створити комфортні умови як для дозвілля, так і для приготування смачних страв.

Фото Модульні кухні серія Графіті Бренд Світ меблів

 

Які меблі повинні бути на кухні

Облаштування кухні починається, як правило, з кухонного гарнітуру. Він використовується для зберігання різного посуду, а також як робоча поверхня. При цьому гарнітур може бути як модульним, зібраним на індивідуальне замовлення, так і корпусним, що реалізується в готовому вигляді. Перед тим, як купити кухню тієї чи іншої конфігурації, важливо заздалегідь визначитися, які прилади та техніка будуть у ній розміщуватись. Від цього залежить оптимальні розміри робочої поверхні, і навіть кількість і розміри всіх ніш.

Для кухні обов’язково наявність мийки та плити, але також у ній може бути посудомийна машина, духова шафа, пральна машина. Купуючи гарнітур, важливо подбати про їхнє правильне розташування.

Фото Модульні кухні серія Прованс Бренд Світ меблів

 

За наявності обідньої зони необхідно також продумати розміщення столу та стільців. Навіть якщо ви не будете вечеряти на кухні всією сім’єю, від цих меблів не варто відмовлятися. Наявність додаткової чистої поверхні дозволить вам перекусити або просто відпочити, доки готуються складні страви на свято. Крім того, у меблевому магазині ви завжди можете вибрати стіл оптимальних розмірів, що впишеться навіть у невелику кімнату.

 

Варіанти меблювання

Правила розміщення меблів на кухні диктують насамперед комунікації. Планування вибудовується навколо мийки, плити та холодильника. З цієї точки зору виділяють два найбільш поширені способи організації кухонного простору:

  1. Лінійне розміщення — кухонні ніші разом із робочою поверхнею встановлюються вздовж стіни, при цьому раковина та холодильник розташовуються в її різних кінцях.
  2. По принципу трикутника — у цьому випадку варильна поверхня, холодильник і мийка розташовуються на відстані двох витягнутих рук. При такому плануванні всі необхідні предмети будуть максимально доступними.

У сучасних кухнях також часто встановлюють барну стійку. За такою вузькою стільницею може поміститися двоє людей, а сама вона легко встановлюється у невеликій кімнаті. Для барних стійок виробники пропонують широкий вибір стільців, виконаних у різному стилі. Замість класичного обіднього столу можна спроектувати кухонний острівець.

Таким чином, на кухні допускаються різні варіанти розміщення меблів. Різноманітність гарнітурів дозволяє експериментувати з простором на власний розсуд. Головне – перед покупкою конкретних меблів заміряти кімнату та визначитися з функціональними потребами.

 

Share

Останні пости

Ніл Ґейман

Люди думають, що будуть щасливі, якщо переїдуть в інше місце, а потім виявляється: куди б… Читати далі

20/02/2024

Уроки JavaScript — як почати працювати з об’єктами

Об’єкти є однією з найважливіших і найпотужніших функцій JavaScript, і в багатьох вбудованих функціях об’єкти… Читати далі

17/02/2024

Часті питання (ЧаПи) про хуки та фільтри в WordPress

Будь-яка сторінка сайту на WordPress складається з безлічі функцій, файлів та запитів до бази даних.… Читати далі

16/02/2024

Створюємо 5 простих CSS анімацій використовуючи ключові кадри

В цьому практичному уроці я покажу вам кілька простих анімацій, які можна створити з допомогою… Читати далі

15/02/2024

З Днем святого Валентина!

I ♥ you!   do{ love++; } while (alive);   kisses=''; while(i==1) { kisses+=x; }… Читати далі

14/02/2024

У чому різниця між веб-додатком, мобільним додатком та PWA?

Якщо ви розробник і хочете створити крос-платформову програму, — у вас на вибір буде 3… Читати далі

13/02/2024