Categories: Цікаве

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у випадку кухні правильне меблювання має особливе значення. Адже в цій кімнаті ми і готуємо, і приймає гостей, і влаштовуємо буденні посиденьки. Важливо створити комфортні умови як для дозвілля, так і для приготування смачних страв.

Фото Модульні кухні серія Графіті Бренд Світ меблів

 

Які меблі повинні бути на кухні

Облаштування кухні починається, як правило, з кухонного гарнітуру. Він використовується для зберігання різного посуду, а також як робоча поверхня. При цьому гарнітур може бути як модульним, зібраним на індивідуальне замовлення, так і корпусним, що реалізується в готовому вигляді. Перед тим, як купити кухню тієї чи іншої конфігурації, важливо заздалегідь визначитися, які прилади та техніка будуть у ній розміщуватись. Від цього залежить оптимальні розміри робочої поверхні, і навіть кількість і розміри всіх ніш.

Для кухні обов’язково наявність мийки та плити, але також у ній може бути посудомийна машина, духова шафа, пральна машина. Купуючи гарнітур, важливо подбати про їхнє правильне розташування.

Фото Модульні кухні серія Прованс Бренд Світ меблів

 

За наявності обідньої зони необхідно також продумати розміщення столу та стільців. Навіть якщо ви не будете вечеряти на кухні всією сім’єю, від цих меблів не варто відмовлятися. Наявність додаткової чистої поверхні дозволить вам перекусити або просто відпочити, доки готуються складні страви на свято. Крім того, у меблевому магазині ви завжди можете вибрати стіл оптимальних розмірів, що впишеться навіть у невелику кімнату.

 

Варіанти меблювання

Правила розміщення меблів на кухні диктують насамперед комунікації. Планування вибудовується навколо мийки, плити та холодильника. З цієї точки зору виділяють два найбільш поширені способи організації кухонного простору:

  1. Лінійне розміщення — кухонні ніші разом із робочою поверхнею встановлюються вздовж стіни, при цьому раковина та холодильник розташовуються в її різних кінцях.
  2. По принципу трикутника — у цьому випадку варильна поверхня, холодильник і мийка розташовуються на відстані двох витягнутих рук. При такому плануванні всі необхідні предмети будуть максимально доступними.

У сучасних кухнях також часто встановлюють барну стійку. За такою вузькою стільницею може поміститися двоє людей, а сама вона легко встановлюється у невеликій кімнаті. Для барних стійок виробники пропонують широкий вибір стільців, виконаних у різному стилі. Замість класичного обіднього столу можна спроектувати кухонний острівець.

Таким чином, на кухні допускаються різні варіанти розміщення меблів. Різноманітність гарнітурів дозволяє експериментувати з простором на власний розсуд. Головне – перед покупкою конкретних меблів заміряти кімнату та визначитися з функціональними потребами.

 

This post was last modified on 24/11/2023 13:20

Останні пости

Генрі Форд

Людина має два мотиви поведінки — один справжній та інший, що гарно звучить Генрі Форд…

16/07/2024

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024