Categories: Цікаве

Образ життя успішної людини

Чи хочете ви бути більш успішним?

Багато успішних людей мають схожі ідеали та звички, які відіграють невід’ємну роль в їх успіху.

Давайте з’ясуємо, що саме роблять успішні люди щодня.

 

  1. Вони починають день рано

Успішні люди завжди встають рано. Така звичка має безліч переваг.

По-перше, ви встигнете зробити більше, оскільки почали свій день рано.

По-друге, у вас є час подумати про свої плани та цілі до початку робочого дня. Таким чином, ви продумуєте своє життя, почуваєтесь більш впевнено, готові справлятися з труднощами, які чекають у майбутньому. Щоб не навантажувати свою нервову систему, краще займатися плануванням вранці, ніж ввечері.

По-третє, ваш настрій буде покращено, так як немає необхідності поспішати. День почнеться розмірено і це дасть вам можливість відчути себе оновленим та продуктивним.

 

  1. Вони не панікують, коли щось пішло не так

Багато людей починають відчувати стрес і занепокоєння, коли справи йдуть не за планом, але ж таке може траплятися постійно. Успішні люди розуміють, що вони не можуть контролювати все і передбачати помилки.

Рішення проблем є значною частиною життя успішної людини. Будьте готові до можливих форс-мажорів, і ви будете вирішувати їх раціонально та ефективно, по мірі виникнення.

Фактор своєчасності виконання завдань допоможе вам впоратися з будь-якими проблемами.

 

  1. Вони працюють, навіть коли не повинні

Вранці, вечорами і у вихідні дні більшість людей не працюють. Але багато успішних людей все одно будуть працювати, якщо в цей час до них прийшло натхнення.

Якщо у вас є великий обсяг невиконаної роботи, то як кажуть, «потрібно кувати залізо, поки воно гаряче», – зробіть цю роботу.

А у вільний час продумайте, коли відповісти на електронні листи та зробити важливі дзвінки.

 

  1. Найважливішу роботу вони виконують в першу чергу

Багато людей приїжджають в офіс і починають свій день з таких малих завдань, як спілкування електронною поштою. Тим не менш, наш мозок найбільш продуктивно працює саме вранці, тож це найкращий час, щоб зайнятися найважливішими справами.

Якщо у вас немає можливості зробити обрану вами роботу першою, візьміть справу в свої руки: зробіть цю роботу вдома, або ж прийдіть на роботу раніше.

Створіть свій графік на наступний день в той час, коли ви все ще на роботі. Плануйте найбільш важливі завдання на ранок, а потім відповідайте на листи перед обідом, щоб гарантувати собі продуктивний день.

 

  1. Вони тримають свій розклад в одному місці

Дуже важливо, щоб записи всіх ваших зустрічей були в одному місці, замість того, щоб вони були розкидані у різних календарях, блокнотах та додатках в телефоні, ноутбуці або планшеті.

Виберіть той пристрій, який для вас є найбільш комфортним, і тримайте його під рукою, щоб мати можливість вносити записи протягом дня.

 

  1. Вони розуміють, що таке робота в команді

Багато з найуспішніших компаній у світі були створені в результаті колективної роботи: Google була заснована Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном, компанія Apple – Стівом Джобсом і Стівом Возняком, а Paypal була створена групою з п’яти чоловік.

Бути успішним не завжди означає бути повністю незалежним – успішні люди можуть працювати з іншими, здатні йти на компроміс та приймати ідеї інших.

Якщо ви працюєте в команді з іншими людьми, створіть так званий електронний ланцюжок з вашими колегами (спільний чат, листування). Це допоможе кожному у вашій команді відчувати свою участь, а також заохотить ділитися думками.

 

  1. Вони сприймають свою роботу серйозно

Успішні люди дійсно вірять в свою роботу і бачать значення в тому, що роблять. Важко працювати продуктивно і стати успішним, якщо ви не вірите в те, що робите.

Пам’ятайте, що ви не повинні слухати думки інших, якщо ви вірите в свою працю.

Наприкінці робочого тижня візьміть паузу на півгодини, щоб подумати про свої цілі і мрії, та подивитися, як ви прогресуєте на шляху до них. Це допоможе в досягненні ваших прагнень, але що ще більш важливо – це буде по-справжньому вас стимулювати.

 

  1. Вони відпочивають, коли закінчили роботу

Занепокоєння про роботу, у той час як робочий день вже закінчився, може зробити вас менш продуктивним, коли ви знову приступите до виконання справ.

Замість цього запишіть три мети, які хочете досягти під час наступного робочого дня. І запишіть також, як саме ви будете ці цілі досягати. Це допоможе вам відчути себе більш зосередженими, так що ви зможете відключитися від усього, відпочити і насолоджуватися вільним часом.

Пам’ятайте про те, що відмовлятися від чогось – не завжди погано, часто це йде на користь та лише збільшує шанси на успіх!

 

This post was last modified on 16/01/2016 18:47

View Comments

  • Проблема формування здорового способу життя досить ретельно висвітлюється в багатьох соціально-філософських, педагогічних, соціологічних, медичних працях. Особливої актуалізації ця проблематика набула у другій половині XX століття як у світі в цілому, так й в Україні. Зрозуміло, що у реальному житті всі чотири складових — соціальна, духовна, фізичні та психічна діють одночасно і їх інтегрований вплив визначає стан здоров'я людини як цілісного складного феномена.

Останні пости

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024