Категорії: Технології

Огляд функціонального двигуна для інтернет-магазинів OkayCMS

Наявність інтернет-магазину – це завдання №1 на сьогоднішній день, яке повинен вирішити будь-який бізнес, що поважає себе. Якщо у вас є товари та/або послуги, але немає інтернет-магазину – це значить, що ви надаєте своїм конкурентам додаткову фору. І у них буде значна перевага в порівнянні з вами.

Отже, важливість наявності онлайн-платформи для продажу своїх товарів і/або послуг зрозуміла. Тепер потрібно оцінити важливість вибору правильної CMS (Content Management System – системи управління контентом). Система управління контентом (іншими словами, вмістом) – це набір готових і корисних функцій, які спрощують користувачам процес створення, редагування і менеджменту інформації на сайті. Щоб вам не довелося самим писати програмний код, на якому буде побудований ваш інтернет-магазин, для цього і створені системи управління вмістом (в народі їх також називають двигун, ЦееМеС або СіЕмЕс, кому як подобається).

Тепер перейдемо до вибору відповідної CMS. На ринку їх представлено безліч, і тут легко «втратити голову». Сьогоднішній огляд створений, щоб полегшити вам цей нелегкий процес, і розповісти вам про популярну CMS – OkayCMS.

Отож, приступимо до огляду!

 

 

Основні переваги двигуна OkayCMS

Головним завданням створення нової CMS, яке стояла перед розробниками, можна назвати наступне – це створення платформи під інтернет-магазин, в якій будуть враховані основні вимоги фахівців з просування сайтів в Інтернеті (SEO-гуру). Оскільки створення нового інтернет-магазину – це тільки половина справи, з огляду на те, що його ще потрібно просувати в мережі, — за допомогою OkayCMS ви зможете «вбити двох зайців». Система позиціонується легкою і гнучкою, якщо вам потрібно швидко запустити свій бізнес в онлайн.

За замовчуванням ви отримуєте:

 • Адаптивний шаблон (оптимізація під мобільні та планшети)
 • Великий вибір готових і доступних шаблонів для магазину
 • Багатомовність сайту
 • Функціонал, який дозволить легко додавати товари і категорії
 • SEO та інструменти маркетингу, які призначені для збільшення продажів
 • Інтеграцію з різними сервісами і прайс-агрегаторами (наприклад, такі як Яндекс.Маркет, price.ua, hotline.ua)
 • Просте керування замовленнями
 • Будь-який напрямок продажів в магазині: одяг, будівельні матеріали, мобільні телефони, відео-уроки, аудіокниги тощо
 • Відкритий вихідний програмний код (якщо ви захочете щось удосконалити під себе)
 • І багато іншого

 

Уже зацікавились? Тоді переходите на офіційний сайт двигуна – okay-cms.com.

 

 

Які є версії цієї CMS? Вартість двигуна OkayCMS

OkayCloud – це SaaS платформа для швидкого створення інтернет магазину. Тут доступні 3 тарифних плани: Start, Standart і Premium. У пакеті Start, наприклад, за 259 гривень в місяць ви зможете розмістити до 1 000 товарів на сайті. Більш «смачний», звичайно ж, пакет Premium.

 

OkayCMS Lite – це безкоштовна версія двигуна для інтернет-магазину, в якому можна знайти практично весь необхідний функціонал. Завантажити CMS безкоштовно можна прямо на сайті.

 

OkayCMS PRO – це розширена версія пакету Lite, плюс додатковий функціонал, а також 3 години передплаченої технічної підтримки. Вартість пакету – 295 доларів.

 

OkayCMS PRO+ – це розширена версія пакету OkayCMS PRO, плюс більш розширений функціонал, будь-який шаблон з маркетплейсу на вибір, 10 годин передплаченої технічної підтримки і персональний менеджер, домен + хостинг на 1 рік, а також передплачені встановлення на хостинг і налаштування. Вартість пакету – 600 доларів.

 

 

Технічні вимоги для встановлення і роботи OkayCMS

Вимоги, які висуває даний двигун, досить таки невеликі, а саме:

 • Версія PHP: PHP 5.4+. До речі, тут наша інформація про те, як встановити PHP 7 версії.
 • Оперативної пам’яті: не менше 192 Мб
 • Веб сервер: Apache 2.2.x. (Рекомендується зв’язка Apache 2.2.x і nginx
 • База даних: MySQL 5+ (або MariaDB не нижче 10.3)
 • Необхідні PHP-бібліотеки: JSON, cURL, php_zip, GD lib, mysqli, imagick

 

Переходьте на сайт, завантажуйте двигун, встановлюйте і користуйтеся в задоволення!

 

Share

Останні пости

Чи варто купувати MacBook Air 13 M1: стислий огляд

Макбук Ейр — культова лінійка портативних комп'ютерів від Apple. Усі пристрої відрізняються витонченим дизайном, компактним… Читати далі

28/09/2023

Просування в Інтернеті – 10 найбільш дієвих SEO тактик

Якщо ви власник веб-сайту, ви не можете дозволити собі нехтувати SEO. Окрім основ просування та… Читати далі

24/09/2023

Які товари найбільш маржинальні

Високомаржинальні товари – це та категорія, яка забезпечує підприємству найвищий рівень прибутку через значну різницю… Читати далі

21/09/2023

Як працює рішення SD-WAN: Основи технології та сфери застосування

У сучасному світі, де бізнеси намагаються вдосконалити свої мережі та забезпечити безперервний доступ до додатків… Читати далі

15/09/2023

Які строки варто прописати у договорі про розробку програмного забезпечення, щоб зробити процес роботи комфортним та передбачуваним?

Чітке визначення термінів проекту формує очікування, зменшує ризик порушення дедлайнів та посилює продуктивність співпраці між… Читати далі

31/08/2023

Комп’ютер: недорогий і функціональний водночас

Важко уявити собі роботу, розваги, спілкування та дозвілля без комп'ютера. Він допомагає у різних сферах… Читати далі

30/08/2023