Categories: SEO

Поглиблені SEO тактики для збільшення пошукового трафіку

Ви, напевно, знаєте, що основну масу трафіку на сайт дають пошукові системи? А ви знаєте, що цей трафік обчислюється більше 80%? Вражає, чи не так? Саме тому власникам сайтів потрібно займатися і інвестувати в SEO. Правильна пошукова оптимізація призводить до підвищення позицій у видачі пошукових систем, що, в свою чергу, призводить до збільшення трафіку, конверсій і доходів.

Займатися базовим SEO не дуже складно. Пишете цікавий контент, прописуєте правильні мета-теги і створюєте на сайті зрозумілу структуру. Однак для підкорення нових висот вам може знадобитися або допомога фахівця, або самому реалізовувати більш просунуті тактики SEO. Про основні з цих поглиблених тактик ми і поговоримо в сьогоднішній статті.

 

 

Просунуті тактики SEO для збільшення трафіку

 

 1. Дослідіть дані відвідувачів сайту

В першу чергу вам потрібно з’ясувати те, в чому ваші користувачі мають потребу, і чого вони хочуть, а потім дати їм це. Чим краще ви зможете задовольнити потреби своєї аудиторії, тим вище ймовірність того, що вони будуть переходити з пошукової системи на ваш сайт, читати ваш контент і/або купувати ваш товар. Ви можете дізнатися це у них безпосередньо, листуючись електронною поштою або реагуючи на коментарі та/або відгуки.

Також ви можете використовувати онлайн-платформи, на яких люди безпосередньо просять поради чи допомоги. Хорошим прикладом тут виступають Quora та сайти групи Stack Overflow. На цих платформах люди задають питання на самі різні теми і отримують відповіді від дійсно розумних людей. Пошукайте на сайтах питання по ключовим словом, що вас цікавлять, і ви будете знати, якого контенту потребують люди.

Нарешті, ви можете вивчити результати по пошуковим запитам в пошуку Google. Ця інформація може дати вам ідеї для своїх майбутніх публікацій.

 

 

 1. Створіть і оптимізуйте цільові сторінки

Цільова сторінка – це окрема сторінка для однієї окремо взятої теми, яка має певну мету. В основному для блогу цільовими сторінками є головна сторінка сайту, сторінка блогу або аналогічні частини сайту. Однак, якщо вашою метою є залучення потенційних клієнтів і/або продажі, тоді вам краще створити для цього окремі цільові сторінки.

Для створення цільової сторінки є шаблон процесу:

 • Виберіть ключове слово «з довгим хвостом», під яке ви будете створювати сторінку
 • Додайте для сторінки яскравий заголовок, мета-теги і ключові слова
 • Створіть контент сторінки, що складається з не менше ніж 2000 слів
 • Інвестуйте в професійний дизайн цієї сторінки (або створіть його самі, якщо вмієте)
 • Додайте форму коментування на сторінку або чат (при необхідності)
 • Інвестуйте в зворотні посилання (або рекламу) для просування цієї сторінки

 

 

 1. Покращуйте свій контент

Контент – це основа Інтернету. Якщо ви публікуєте корисний і релевантний контент, у вас буде хороший трафік. Однак, Google любить актуальний контент. Актуальний контент не обов’язково повинен означати щось нове, це також може також означати і оновлення старого контенту. Наприклад, ви можете прикрасити старий пост новим текстом, додатковими даними, новими зображеннями (або інфографікою) або чимось ще, що зробить його більш цінним. Наприклад, ви можете додати в свої старі статті більше наступних елементів:

 • Відео уроки
 • Презентації
 • PDF-файли
 • Таблиці
 • Інфографіки

 

Для досягнення максимального ефекту переконайтеся, що новий контент має таку ж високу якість, що і вихідна стаття. Робіть це регулярно, і ви обов’язково значно збільшите свій трафік.

 

 

 1. Використовуйте в своєму контенті методику LSI

LSI – це не модель якогось нового телефону. LSI (абревіатура англійською Latent Semantic Indexing) – це в перекладі означає «Приховане семантичне індексування». Це те, що Google враховує при ранжуванні сайтів. Якщо сказати простою мовою, LSI (ПСІ) означає, що при даній методиці пошукові системи звертають увагу на слова, які оточують ваше ключове слово, щоб з’ясувати тему і зміст ваших постів і сторінок.

Наприклад, якщо ви використовуєте в тексті слово «яблуко», пошукова система не буде точно знати, чи маєте ви на увазі фрукт, сленгову назву відомої компанії або сленгову назву міста Нью-Йорк. Тому, якщо ви також згадаєте Велике Яблуко, річку Гудзон і Статую Свободи, тоді сенс сторінки буде більш зрозумілий для пошукової системи.

Методика LSI має на увазі використання синонімів. Це означає, що ви можете використовувати різні слова з одним і тим же значенням, щоб прояснити свою точку зору, не повторюючи точне входження ключової фрази знову і знову. Це також спосіб уникнути «перенаповнення» сторінки ключовими словами.

Якщо ви не дуже дружите з синонімами, ви завжди можете використовувати тезаурус. Також в мережі є багато ресурсів, на яких представлені всі синоніми того чи іншого слова.

У той же час, не зловживайте LSI, оскільки це так само погано, як і «переповнення» сторінки ключовими словами. Завжди зосереджуйте на тому, щоб зробити контент природним. Ваша мета полягає в тому, щоб поліпшити якість вашого контенту для користувача, а не зменшити його, щоб зацікавити пошукові системи.

 

 

 

Короткий підсумок

Поглиблені тактики SEO дозволять вам збільшити трафік, поліпшити рейтинг в пошукових системах і зробити ваш контент більш привабливим як для читачів, так і для пошукових систем.

Завжди пам’ятайте, що вашою метою завжди є інтереси користувачів, для яких ви і створюєте унікальний і високоякісний контент. Методи, які описані в сьогоднішній статті, не є способом обману пошукових систем, а є дієвими підходами, які допоможуть вам поліпшити пошуковий трафік на ваш сайт.

 

This post was last modified on 14/02/2019 21:54

Останні пости

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024