Категорії: Цікаве

Що врахувати, коли хочеться вчитися всьому швидше

Є спосіб навчитися тому, як прискорити свої навички швидко дізнаватися щось нове. Якщо ви хочете вивчити нову мову, навчитися розбиратися в нерухомості, або дізнатися, як почати свій бізнес, спробуйте поради сьогоднішньої статті.

 

Ось 5 кроків для вивчення чогось швидше.

 

 

 1. Метод часу

Коли мова йде про навчання чомусь новому, не так уже й важливо, скільки часу ви на це витратили. Звичайно, це не означає, що час не грає ніякої ролі, але ви повинні вибрати, який метод дасть вам кращі результати. Те, як ви вчитеся, є засобом досягнення мети.

 

 1. Використовуйте правило 80/20

Ви, мабуть, чули про закон Парето. Це концепція, розроблена італійським економістом Вільфредо Парето, в якій говориться, що 20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль – лише 20% результату.
У той час як точне співвідношення змінюється від ситуації до ситуації, ви виявите, що:

 • 20% людей у вашому житті призводять до 80% щастя;
 • 20% ваших клієнтів роблять 80% від ваших продажів;
 • 20% ваших методів навчання призведе до 80% ваших результатів.

Коли справа доходить до навчання, Парето вважає марним намагатися дізнатися все. Це призведе лише до втрати часу. Що вам варто зробити, так це зосередитися на одній або двох речах, які принесуть максимум результату.

Наприклад, ви вивчаєте іспанську, щоб подорожувати цього літа. В такому випадку, замість того, щоб вчитися писати або читати по-іспанськи, ви повинні навчитися говорити по-іспанськи. Або замість того, щоб намагатися догодити незадоволеному клієнту, який платить вам за все 1000грн. в місяць, ви повинні докласти в 10 разів більше зусиль для клієнта, який платить вам 10000грн. в місяць.

 

 1. Вчіться на практиці

Повне занурення в те, що ви хочете розвинути – кращий спосіб дізнатися що-небудь. І, як показує дослідження, ось як виглядає співвідношення інформації, яка відкладається у вашій пам’яті:

 • 5% – те, що ви дізналися з лекції;
 • 10% – від читання;
 • 20% – від аудіовізуального навчання;
 • 30% – з того, що побачене з наочного прикладу;
 • 50% – те, що вивчене після участі в груповій дискусії;
 • 75% – з практичного досвіду;
 • 90% – те, що вивчене і негайно застосоване на практиці.

Згадайте, як ви навчилися грати в баскетбол, їздити на велосипеді або плавати. Замість того, щоб постійно передивлятися відео-уроки або читати підручник про те, як зробити щось, краще одразу ж почніть діяти і навчайтесь шляхом спроб і помилок.

 

 1. Знайдіть наставника

Від бізнес титанів до професійних спортсменів, – людей, що виконують щось на найвищому рівні – всі вони мають одну загальну рису: у них є тренер чи наставник.

На думку автора бестселерів Сет Годін, є п’ять причин, чому ви можете перестати робити щось:

 • ви вичерпали час;
 • у вас закінчилися гроші;
 • ви злякались;
 • ви не ставилися до цього серйозно;
 • ви втратили інтерес.

Маючи тренера, ви зможете одразу побачити сліпі плями, які ви не могли бачити раніше, і це проведе вас через перепони, які неминуче виникають, коли починаєш щось нове.

 

 1. Зосередженість на процесі

Часта помилка, яку роблять люди, коли вони вивчають щось нове, – зосереджуються на продуктивності, але не на самому процесі. Важко побачити якийсь результат до того, як витратиш на це купу зусиль.

Для письменників, це сидіти і писати по 500 слів в день – незалежно від того, наскільки погано це може виходити. Для спортсменів це прокидатися щоранку і тренуватися – незалежно від того, який біль вони відчувають. Для тих, хто вивчає мову, це змусити себе говорити цією мовою щодня – незалежно від того, скільки помилок ви робите або як незручно при цьому почуваєтесь.

 

 

Маленькі кроки не здаються особливо оптимістичними, але це самий вірний спосіб на шляху до досягнення успіху.

 

Share

Останні пости

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у… Читати далі

22/11/2023