Categories: Технології

Як полагодити зламаний екран ноутбука

Кроки, які ви можете зробити, щоб виправити зламаний екран ноутбука без будь-яких замін

Найбільша проблема, з якою можуть зіткнутися користувачі ноутбуків – це тріснутий екран їхнього пристрою. Екрани ноутбуків є надзвичайно делікатною і найважливішою частиною системи. Ніякі операції в системі не видно користувачеві, якщо екран пошкоджено. Тріснутий екран ноутбука – одна з найбільш дратівливих речей, з якою може зіткнутися користувач. Проте, зламаний екран ноутбука легко виправити за кілька простих кроків. З допомогою цього посту ви дізнаєтеся, як полагодити тріснутий екран ноутбука.

Перед заміною екрану ноутбука рекомендовано спробувати усунути неполадки в системі. Можливо, що інші пошкодження, які ви виявите на екрані, викликані якоюсь іншою проблемою в системі. Наприклад:

  • Піксельна проблема може створювати перешкоди для чіткого відображення зображень і тексту. У разі, якщо деякі пікселі певної області пошкоджені, може виникнути проблема видимості на екрані.
  • Якщо зображення слабо відображаються на екрані, це може бути пов’язано з підсвічуванням. Тим самим, створюючи перешкоди на шляху правильної видимості екрану. Проблема може бути пов’язана з засувкою, яка застряє в закритому положенні, коли ноутбук відкритий. У цій ситуації вам потрібно знайти перемикачі підсвічування, які розташовані поруч з петлями ноутбука. Відкрийте його, використовуючи невелику шпильку, і потім відкрийте засувку.
  • Якщо екран повністю білого кольору, проблема може бути пов’язана з поганим кабельним з’єднанням між екраном і платою системи. У цій ситуації все, що вам потрібно зробити, це відкрити ноутбук і переконатися, що кабелі підключені правильно.

Але якщо в разі проблеми з зображенням через потрісканий екран, вам потрібно замінити його. Для цього вам необхідно виконати наступні кроки:

Крок 1. Перш за все, вам необхідно купити екран, який підходить для моделі вашого ноутбука.

Крок 2. Тепер, перш ніж почати процедуру, вимкніть ноутбук, від’єднайте його від електричної розетки, а також вийміть акумулятор з пристрою.

Крок 3. Знайдіть гвинти, якими кріпиться екран ноутбука, і послабте їх з допомогою викрутки. Ви знайдете від 4 до 6 гвинтів, що утримують екран вашого ноутбука. Вони зазвичай розташовані в нижній частині пластикової рамки.

Крок 4. Після того, як ви викрутите всі гвинти, акуратно витягніть екран з пластикової панелі. Кращий спосіб зробити це – використовувати палець, щоб акуратно обвести всю рамку. Після того, як ви відокремите екран від панелі, обережно відсуньте його. Якщо в цьому випадку екран не виходить, перевірте, чи закріплені все ще гвинти.

Крок 5. Коли ви знімете лицьову панель, ви знайдете металевий каркас, що оточує її. Вам потрібно нахилити екран, щоб була видна металева рамка. Екран вашого ноутбуку акуратно вискочить з корпусу, і буде видно дроти, що сполучають монітор і ноутбук. Ви знайдете два основних кабелі. Перший – це відеокабель, а інший – кабель живлення інвертора. Вам потрібно зняти ноутбук і монітор, відключивши провід. Залиште провід інвертора без змін.

Крок 6. Після того, як попередній екран відокремлений, помістіть новий екран і встановіть його в оболонку. Переконайтеся, що екран працює правильно, включивши ноутбук. Як тільки ви перевірите, що екран працює нормально, вимкніть систему. Тепер закріпіть світлодіод гвинтами і закрийте їх пластиковими або гумовими кришками.

Якщо ви не можете це виправити, ви можете звернутися до фахівців ноутбука. У них є досвідчені і кваліфіковані спеціалісти, які можуть вирішити питання ремонту екрану ноутбуків, незалежно від того, який у вас використовуваний бренд. Вони виправлять всі проблеми екрану ноутбука за доступною і розумною ціною. Щоб отримати їх обслуговування, все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати за номером гарячої лінії обслуговування. Вони не тільки надають віддалену підтримку, але також надають послуги з доставки від дверей до дверей і у всіх частинах Дубаю. Тож, якщо ви перебуваєте в Дубаї і шукаєте ремонт екрану ноутбука, зв’яжіться з ними для отримання найкращих послуг.

Recent Posts

Опалення і гаряча вода коли треба, а не коли включать

Тепло в домі і гаряча вода в будь-який час для багатьох мешканців багатоквартирних та приватних… Read More

19/09/2020

Що краще: цифрове телебачення Т2 чи інтернет-телебачення

Сучасне життя неможливо уявити без телебачення. Воно дозволяє дізнаватися про події в Україні та світі,… Read More

02/09/2020

Гіпоалергенна подушка. Чому вона важлива?

Зараз знайдеться мало людей, в яких немає алергії на продукти або пилок рослин. Вважається, що… Read More

28/08/2020

Футбольний Інстаграм – що нового у топових футболістів

Деякі відомі футболісти ретельно приховують свої особисте життя, а інші – активно постять фотографії з… Read More

24/08/2020

Види та типи компресійних панчіх

Вироби називають компресійними, коли їх застосовують для лікування, а також профілактики порушень кровотоку в нижніх… Read More

22/08/2020

Як правильно замінити оливу у двотактному гідроциклі?

Гідроцикли – це класний плавзасіб, який може подарувати вам незліченні години приємного проведення часу на… Read More

19/08/2020