Загадки, які прояснюють життя

Пошуки глибокої мудрості, цікавість та жага до знань дозволили людству досягти сьогоднішніх висот. І хоча ми вже досягли багато чого, існує ще маса питань, відповіді на які досі не знайдені.

У сьогоднішній статті ми підібрали 10 простих загадок, на які кожна людина повинна знайти відповіді. Для кожного питання відповідь вже наведено, але не підглядайте одразу в неї, а хоча б трохи обміркуйте свою власну. Виділіть кілька хвилин на роздуми над цими загадками, і постарайтеся подумати про той момент у своєму власному житті, який міг би слугувати прикладом для будь-якого із описаних пунктів.

 

 

  1. Без неї у вас не вийде досягти мети, але якщо у вас її занадто багато – ви, вірогідніше, не досягнете бажаного.

Відповідь:

Впевненість

Поряд із людьми, яким не вистачає впевненості, щоб постояти за себе і використовувати свої можливості, існує маса людей, які занадто завищують свої здібності і «відкушують» значно більше, ніж можуть прожувати. Прийнятний рівень щастя в житті здобувається через уміння жити між цими крайнощами і через вміння знаходити правильний баланс.

 

  1. Кожен хоче його побільше, щоб відчувати себе особливим, але чим більше у вас його є, то менш особливим ви себе відчуваєте.

Відповідь:

Знання

 

Бути молодим і дурним – це чудова річ, насправді. Ви думаєте, що знаєте все, що ви непохитні і всі життєві тонкощі для вас зрозумілі. Але, по мірі дорослішання та накопичення мудрості, ви поступово розумієте, наскільки мало знаєте. Розуміння цього робить розумних людей більш смиренними, і вони вже не думають, що володіють відповідями на всі питання.

 

  1. Ви можете володіти нею тільки один раз, коли отримуєте її.

Відповідь:

Повага

 

Це одне з найбільш «неприборканих» якостей, яке рідко дається людині. Деякі навіть намагаються взяти її силою або купити її, але якщо ви не в змозі поважати інших людей і ставитися до них як до рівних, ви ніколи не зможете по-справжньому заробити їх повагу. Люди поважають мужність, розум, майстерність, талант, співчуття, фізичну і розумову силу, але ці речі ніколи не можуть бути підробленими і награними.

 

  1. Що завжди настає, але ніколи не приходить?

Відповідь:

Завтра

 

Зволікання народжується через лінь і страхи перед змінами, і воно є найбільшим вбивцею ваших цілей. Якщо ви відкладаєте важливі справи на завтра, понеділок або на наступний місяць, ви будете залишатися на одному і тому ж місці, в той час як навколишній світ піде далеко вперед. Не відкладайте на завтра те, що повинно бути зроблено просто зараз.

 

  1. Вночі вони приходять самі. Але вони пасують перед новим днем.

Відповідь:

Сумніви та страхи

 

Є стара та мудра приказка: “Ранок мудріший за вечір”. Вночі, перед сном, ми найбільш уразливі перед сумнівами та страхами. Болісні сумніви приходять поступово, невпевненість і страхи починають «роз’їдати» наш розум, а самокритичний внутрішній голос звучить все голосніше. Тим не менш, вранці, після хорошого сну, ці смутні думки втрачають владу над нами і вже не здаються такими всемогутніми.

 

  1. Тюрма, в якій ви відчуваєте себе в безпеці, але ніколи не задоволені нею. Всякий раз, коли ви намагаєтеся піти, вона стає тільки більше.

Відповідь:

Ваша зона комфорту

 

Почуття безпеки, яке ми отримуємо, коли ховаємося у своїй маленькій зоні комфорту, є помилковим; а відсутність бажання щось змінювати, в кінцевому підсумку, призводить до почуття незадоволеності. Для того, щоб вибратися з цієї «тюрми», ми повинні бути готові пробувати нові речі, опинятися в незручних ситуаціях і, в результаті, навчитися справлятися з ними.

 

  1. Вона невагома, але чим довше ви її носите, то більш непідйомною вона стає.

Відповідь:

Совість

 

Ми іноді робимо необдумані речі, особливо коли молоді і переповнені бурхливими гормонами. І навіть коли ми знаємо, що зробили щось погане, ми намагаємося раціоналізувати свої вчинки і переконуємо себе, що ми не зробили нічого поганого, або що у нас не було вибору. Справа в тому, що ми можемо тільки зберегти видимість правильності своїх дій деякий час, але, рано чи пізно, наша совість почне «з’їдати» нас. Ось чому багато людей, які скоюють антисоціальні дії, так часто «заглушають» свою совість алкоголем або наркотиками. Дотримуйтесь морального кодексу, і вам не будуть загрожувати подібного роду розлади психічного здоров’я.

 

 

  1. Я не прислухаюся до голосу розуму, і легко можу скерувати корабель на смертоносні скелі. Хто я?

Відповідь:

Его

Коли ви дозволяєте своєму его взяти над собою верх, ви повністю втрачаєте самоконтроль. У такі моменти ви втрачаєте людський вигляд і перетворюєтеся в бризкаючого слиною неандертальця. Коли ви виходите з дому, краще залишайте своє его вдома – ви не повинні нікому нічого доводити, доки у вас є почуття власної гідності і вас оточують люди, які розуміють і поважають вас.

 

 

  1. Дорогоцінний товар, який дарується безкоштовно. Її можна знайти на обличчях і багатих і бідних, і низьких і високих, але вона особливо поширена серед дітей. Що це?

Відповідь:

Посмішка

 

Ця проста маленька річ дійсно стає цінним товаром, як тільки людина дорослішає. Багато хто страждає від тривоги і депресії, а більшість проводять більшу частину тижня в постійному стресі. Ми забуваємо щиро посміхатися, від усього серця, як безтурботні діти, якими ми всі колись були. Тому час, проведений з близькими та друзями, стає таким безцінним, оскільки ми можемо бути самими собою і більше посміхатися.

 

  1. Ми робимо боляче без ударів. Ми отруюємо не торкаючись. Ми несемо правду і брехню. Нас не повинні судити за нашими розмірами. Хто ми?

Відповідь:

Слова

 

Наші слова можуть мати неймовірний ефект на інших. Вони можуть викликати біль і скорботу, принести радість і сміх, поставити в незручне становище, виховати або образити. Багато людей дійсно не замислюються про свої слова, але ми всі повинні більш ретельно підбирати кожне слово. Оскільки кілька недоречних слів, що сказані в невідповідний момент, можуть безповоротно змінити все наше життя.

This post was last modified on 02/12/2020 09:17

Share
Підтримай проект
Пригости мене кавою

Buy Me A Coffee ☕😊💕

 

 

Останні пости

Портер: темне, міцне, народжене у Лондоні

Англійським словом porter (у перекладі носій) називають різновид пива, що з'явився в Британській столиці на…

28/05/2024

Фрідріх Ніцше

Якщо ви вирішили діяти — закрийте двері для сумнівів Фрідріх Ніцше  

26/05/2024

Стівен Кінг

Будь-яка проблема в житті — це перевірка наших можливостей Стівен Кінг  

21/05/2024

Вінстон Черчилль

Песиміст бачить труднощі у кожній можливості; оптиміст у будь-яких труднощах бачить можливості Сер Вінстон Леонард…

19/05/2024

Конфуцій

Коли вам здасться, що мета недосяжна, не змінюйте ціль — змінюйте свій план дій Конфуцій…

12/05/2024

Чарльз Дарвін

Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто найкраще пристосовується до змін Чарльз Роберт…

11/05/2024