Категорії: Цікаве

9 причин того, що у житті немає правил

Життя не має правил. Ось таке спірне зауваження у нас сьогодні. Постарайтеся критично поставитися до сьогоднішньої статті. Ми наведемо 9 причин, які поставлять під сумнів численні поради та рекомендації, вказуючи нам як жити, щоб досягти більшого. Є різні шляхи до багатства, здоров’я і успіху, але немає жорстких правил, які гарантують отримання всього цього. Навіть сьогоднішня стаття вам нічого на 100% не гарантує.

1. Кожне життя унікальне

У кожної людини свій характер почасти тому, що у кожної людини свої переживання в житті. Ці переживання формують нас як особистість і впливають на рішення, які ми приймаємо. Життєвий досвід формує з нас або оптиміста, або песиміста; визначає, чи будемо ми ризикувати, або ж будемо дотримуватися більш стійкого шляху.

2. Великий фактор – удача

“Та ну! Ви самі керуєте своєю власною удачею!” Так говорять деякі. Але, насправді, немає чітких правил, щоб вхопити удачу в свої руки. Удача, добре це чи погано, може прийти до тебе з нізвідки. Багатьох людей думка про те, що вони не все контролюють, жахає. Але з цим доводиться уживатися. Також, як і миритися з тим, що є речі, які не мають сенсу, і намагатися знайти причину там, де її толком і немає (наприклад, соціальна несправедливість і корупція).

3. Успіх переконує людей у тому, що вони знають і можуть все

Успіх живить і зміцнює людське его, як ніщо інше. Люди кажуть тобі, що ти класний, твій бізнес процвітає, твоя сім’я поклоняється тобі, – як тут не втратити голову?! Ти відчуваєш себе рок-зіркою! Але життя не має правил, все це можна втратити в одну мить. Правда, є і вихід – потрібно, всього лише, ділитися своїм успіхом з іншими.

4. Успішність полонить інших людей

Якщо ми слухаємо слова мудрості і надихаючі цитати від знаменитих людей, наші вуха готові вбирати кожне слово. Якщо ті ж самі слова виголошує місцевий двірник Василь, ви, найімовірніше, будете слухати їх зовсім по-іншому.

5. Ви вільні мислити незалежно

Ви завжди можете вибирати, чи будете поважати чиюсь думку. Будьте впевнені в собі, мисліть самостійно і знайте свій власний розум, навіть якщо це прямо протилежно думкам родичів, натовпу людей, або з розумних книг.

6. Ми все придумуємо у міру просування вперед

Є маса готових формул бізнесу, кращих зразків бізнес-практики та книг із саморозвитку. Але всі вони, разом узяті, не вирішать ваших нагальних завдань. Так, корисно їх читати і намагатися реалізовувати, але все приходить з досвідом, і через деякі зусилля.

7. Невдачі ігноруються, поки вони не стануть Успіхом

Це знання належить одному з найуспішніших підприємців. Але це знання, як правило, працює тільки після досягнення успіху, а не відразу після невдачі. Легко сказати, зробити – дуже важко!

8. Завжди є більш ніж один шлях

Ви ніколи не знаєте, до чого призведе рішення, поки не приймете його. І завжди є більш ніж один варіант рішення. Деякі шляхи виглядають страшніше, ніж інші, небезпечніше і складніше; деякі виглядають простіше і більш привабливими. Люди можуть радити вам свої рішення, які спрацьовували у них. Вони могли б спрацювати і для вас теж, але, на жаль, це не так. Прислухайтеся до свого серця, довіряйте своєму інстинкту, вірте в себе, і тоді ваші шанси знайти правильний шлях зростуть.

9. Ми можемо іноді помилятися, і це нормально

У світі невдач і успіхів приблизно рівна кількість. По правді кажучи, якщо вірити засобам масової інформації, невдач, напевно, більше. Відносини зазнають невдачі, бізнес лопається, війни, природні катаклізми, інші погані речі відбуваються. І це може частково або повністю стосуватися нас. Ми люди, і ми можемо іноді помилятися. Ми, навіть, можемо намагатися захиститися від усього поганого, але не існує 100% життєвих правил, які дозволять це здійснити. Найбільш ефективний варіант – це бути внутрішньо готовим до всього і займатися своєю справою.

 

Share

Останні пости

Як вибрати ідеальний ноутбук: Повний гайд

Вибір ноутбука може бути складним завданням у світі, де ринок переповнений варіантами на будь-який смак… Читати далі

22/04/2024

Томас Едісон

Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш діючий метод досягти… Читати далі

20/04/2024

Найкрасивіші та найбільш вражаючі мости з усього світу (ТОП-10)

Міст — це щось більше, ніж просто споруда, яка поєднує два береги. Для того, щоб… Читати далі

19/04/2024

Соломон

Життя нас вчить, що свою пару ми пізнаємо, коли розлучаємося, своїх братів ми пізнаємо, коли… Читати далі

18/04/2024

Чак Поланік

Хто може — той робить. Хто не може — той критикує Чак Поланік   Читати далі

17/04/2024

Річард Бах

Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, що дозволяє його здійснити. Хоча, можливо, для… Читати далі

16/04/2024