Categories: Цікаве

9 причин того, що у житті немає правил

Життя не має правил. Ось таке спірне зауваження у нас сьогодні. Постарайтеся критично поставитися до сьогоднішньої статті. Ми наведемо 9 причин, які поставлять під сумнів численні поради та рекомендації, вказуючи нам як жити, щоб досягти більшого. Є різні шляхи до багатства, здоров’я і успіху, але немає жорстких правил, які гарантують отримання всього цього. Навіть сьогоднішня стаття вам нічого на 100% не гарантує.

1. Кожне життя унікальне

У кожної людини свій характер почасти тому, що у кожної людини свої переживання в житті. Ці переживання формують нас як особистість і впливають на рішення, які ми приймаємо. Життєвий досвід формує з нас або оптиміста, або песиміста; визначає, чи будемо ми ризикувати, або ж будемо дотримуватися більш стійкого шляху.

2. Великий фактор – удача

“Та ну! Ви самі керуєте своєю власною удачею!” Так говорять деякі. Але, насправді, немає чітких правил, щоб вхопити удачу в свої руки. Удача, добре це чи погано, може прийти до тебе з нізвідки. Багатьох людей думка про те, що вони не все контролюють, жахає. Але з цим доводиться уживатися. Також, як і миритися з тим, що є речі, які не мають сенсу, і намагатися знайти причину там, де її толком і немає (наприклад, соціальна несправедливість і корупція).

3. Успіх переконує людей у тому, що вони знають і можуть все

Успіх живить і зміцнює людське его, як ніщо інше. Люди кажуть тобі, що ти класний, твій бізнес процвітає, твоя сім’я поклоняється тобі, – як тут не втратити голову?! Ти відчуваєш себе рок-зіркою! Але життя не має правил, все це можна втратити в одну мить. Правда, є і вихід – потрібно, всього лише, ділитися своїм успіхом з іншими.

4. Успішність полонить інших людей

Якщо ми слухаємо слова мудрості і надихаючі цитати від знаменитих людей, наші вуха готові вбирати кожне слово. Якщо ті ж самі слова виголошує місцевий двірник Василь, ви, найімовірніше, будете слухати їх зовсім по-іншому.

5. Ви вільні мислити незалежно

Ви завжди можете вибирати, чи будете поважати чиюсь думку. Будьте впевнені в собі, мисліть самостійно і знайте свій власний розум, навіть якщо це прямо протилежно думкам родичів, натовпу людей, або з розумних книг.

6. Ми все придумуємо у міру просування вперед

Є маса готових формул бізнесу, кращих зразків бізнес-практики та книг із саморозвитку. Але всі вони, разом узяті, не вирішать ваших нагальних завдань. Так, корисно їх читати і намагатися реалізовувати, але все приходить з досвідом, і через деякі зусилля.

7. Невдачі ігноруються, поки вони не стануть Успіхом

Це знання належить одному з найуспішніших підприємців. Але це знання, як правило, працює тільки після досягнення успіху, а не відразу після невдачі. Легко сказати, зробити – дуже важко!

8. Завжди є більш ніж один шлях

Ви ніколи не знаєте, до чого призведе рішення, поки не приймете його. І завжди є більш ніж один варіант рішення. Деякі шляхи виглядають страшніше, ніж інші, небезпечніше і складніше; деякі виглядають простіше і більш привабливими. Люди можуть радити вам свої рішення, які спрацьовували у них. Вони могли б спрацювати і для вас теж, але, на жаль, це не так. Прислухайтеся до свого серця, довіряйте своєму інстинкту, вірте в себе, і тоді ваші шанси знайти правильний шлях зростуть.

9. Ми можемо іноді помилятися, і це нормально

У світі невдач і успіхів приблизно рівна кількість. По правді кажучи, якщо вірити засобам масової інформації, невдач, напевно, більше. Відносини зазнають невдачі, бізнес лопається, війни, природні катаклізми, інші погані речі відбуваються. І це може частково або повністю стосуватися нас. Ми люди, і ми можемо іноді помилятися. Ми, навіть, можемо намагатися захиститися від усього поганого, але не існує 100% життєвих правил, які дозволять це здійснити. Найбільш ефективний варіант – це бути внутрішньо готовим до всього і займатися своєю справою.

Recent Posts

Правильний вибір якісних гральних карт

Відомо, що перші гральні карти були винайдені династією Тан в Китаї ще в 9 столітті.… Read More

15/11/2020

Як знайти нову роботу – кращі тактики

Давно минули ті часи, коли люди отримували роботу одразу ж після закінчення навчання, і залишалися… Read More

13/11/2020

Ліцензування Zoom в Україні – тарифи і ціни

Самоізоляція 2020 року поставила людей в досить суворі умови – незважаючи на вимушені карантинні заходи,… Read More

10/11/2020

Десятка найбільш хокейних міст України

Чи є в Україні хокей? Багато шанувальників цього виду спорту асоціюють гру з шайбою на… Read More

09/11/2020

Переваги б/в ноутбуків та критерії вибору техніки

Сучасний ринок комп'ютерної техніки постійно оновлюється, щорічно пропонуючи користувачам нові і більш потужні моделі ПК… Read More

03/11/2020

Найкращі водоспади світу (частина 1)

Водоспад – це одне з найбільш хвилюючих і найкрасивіших творінь матінки-природи у світі. По всьому… Read More

31/10/2020