Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 23.06.2024)
534360
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
8019
танків
15398
ББМ
14195
артилерія
863
ППО
1108
РСЗВ
19248
машин
28
кораблі і катери
9 причин того, що у житті немає правил
Опубліковано

9 причин того, що у житті немає правил

 

 

Життя не має правил. Ось таке спірне зауваження у нас сьогодні. Постарайтеся критично поставитися до сьогоднішньої статті. Ми наведемо 9 причин, які поставлять під сумнів численні поради та рекомендації, вказуючи нам як жити, щоб досягти більшого. Є різні шляхи до багатства, здоров’я і успіху, але немає жорстких правил, які гарантують отримання всього цього. Навіть сьогоднішня стаття вам нічого на 100% не гарантує.

1. Кожне життя унікальне

У кожної людини свій характер почасти тому, що у кожної людини свої переживання в житті. Ці переживання формують нас як особистість і впливають на рішення, які ми приймаємо. Життєвий досвід формує з нас або оптиміста, або песиміста; визначає, чи будемо ми ризикувати, або ж будемо дотримуватися більш стійкого шляху.

2. Великий фактор – удача

“Та ну! Ви самі керуєте своєю власною удачею!” Так говорять деякі. Але, насправді, немає чітких правил, щоб вхопити удачу в свої руки. Удача, добре це чи погано, може прийти до тебе з нізвідки. Багатьох людей думка про те, що вони не все контролюють, жахає. Але з цим доводиться уживатися. Також, як і миритися з тим, що є речі, які не мають сенсу, і намагатися знайти причину там, де її толком і немає (наприклад, соціальна несправедливість і корупція).

3. Успіх переконує людей у тому, що вони знають і можуть все

Успіх живить і зміцнює людське его, як ніщо інше. Люди кажуть тобі, що ти класний, твій бізнес процвітає, твоя сім’я поклоняється тобі, – як тут не втратити голову?! Ти відчуваєш себе рок-зіркою! Але життя не має правил, все це можна втратити в одну мить. Правда, є і вихід – потрібно, всього лише, ділитися своїм успіхом з іншими.

4. Успішність полонить інших людей

Якщо ми слухаємо слова мудрості і надихаючі цитати від знаменитих людей, наші вуха готові вбирати кожне слово. Якщо ті ж самі слова виголошує місцевий двірник Василь, ви, найімовірніше, будете слухати їх зовсім по-іншому.

5. Ви вільні мислити незалежно

Ви завжди можете вибирати, чи будете поважати чиюсь думку. Будьте впевнені в собі, мисліть самостійно і знайте свій власний розум, навіть якщо це прямо протилежно думкам родичів, натовпу людей, або з розумних книг.

6. Ми все придумуємо у міру просування вперед

Є маса готових формул бізнесу, кращих зразків бізнес-практики та книг із саморозвитку. Але всі вони, разом узяті, не вирішать ваших нагальних завдань. Так, корисно їх читати і намагатися реалізовувати, але все приходить з досвідом, і через деякі зусилля.

7. Невдачі ігноруються, поки вони не стануть Успіхом

Це знання належить одному з найуспішніших підприємців. Але це знання, як правило, працює тільки після досягнення успіху, а не відразу після невдачі. Легко сказати, зробити – дуже важко!

8. Завжди є більш ніж один шлях

Ви ніколи не знаєте, до чого призведе рішення, поки не приймете його. І завжди є більш ніж один варіант рішення. Деякі шляхи виглядають страшніше, ніж інші, небезпечніше і складніше; деякі виглядають простіше і більш привабливими. Люди можуть радити вам свої рішення, які спрацьовували у них. Вони могли б спрацювати і для вас теж, але, на жаль, це не так. Прислухайтеся до свого серця, довіряйте своєму інстинкту, вірте в себе, і тоді ваші шанси знайти правильний шлях зростуть.

9. Ми можемо іноді помилятися, і це нормально

У світі невдач і успіхів приблизно рівна кількість. По правді кажучи, якщо вірити засобам масової інформації, невдач, напевно, більше. Відносини зазнають невдачі, бізнес лопається, війни, природні катаклізми, інші погані речі відбуваються. І це може частково або повністю стосуватися нас. Ми люди, і ми можемо іноді помилятися. Ми, навіть, можемо намагатися захиститися від усього поганого, але не існує 100% життєвих правил, які дозволять це здійснити. Найбільш ефективний варіант – це бути внутрішньо готовим до всього і займатися своєю справою.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *