Categories: Здоров'я

Чого насправді людина хоче від життя?

На будь-якому етапі життя питання про те, «що я хочу від цього життя», може поставити будь-яку людину в глухий кут. І це може статися, наприклад, і в 18, і в 50 років. Розібратися в тому, чого ви дійсно хочете в житті, — завдання не з легких, і тут складно створити покрокове керівництво.

Тому, не дивно, що люди дуже часто говорять приблизно наступне:

Я не знаю, ким хочу бути, коли виросту

Я не знаю, чого хочу

Я ніби проживаю чуже життя

Я усвідомлюю, що у мене є все: сім’я, бізнес, кар’єра, достаток, але немає відчуття щастя

Все це може бути наслідком того, що люди не знають, чого вони насправді хочуть. Під словом «хочуть» можна розуміти і цілі, і бажання, і мрії, і прагнення… Всі ці слова можуть бути позначенням слова «хочу». Але, багато людей проживають життя, не знаючи, чого вони хочуть. Якщо ви не знаєте, чого дійсно хочете в житті, ви не самотні. Мільйони людей бродять по землі кожен день без якоїсь певної мети.

Людина не здатна жити без бажань, адже у неї є елементарні фізіологічні потреби, які в першу чергу пов’язані з виживанням і розмноженням. Це закладено в нас природою. Кожна людина, в тій чи іншій мірі, хоче задоволення таких потреб як голод, секс, соціальний статус, спілкування і т.д. А сучасна культура розширює спектр цих потреб майже до безкінечності. Реклама постійно підстьобує нас і значно збільшує кількість бажань: кожен повинен чогось хотіти, до чогось прагнути, чогось досягати.

Від гонки за всіма бажаннями людина може дуже сильно втомлюватися і втратити контакт з самим собою. Якщо ви відчуваєте, що втрачаєте сенс життя, прийшов час запитати себе: чого ви хочете від цього життя?

Як розібратися в собі і дізнатися, чого ви хочете від життя?

Коли ви не зовсім впевнені в тому, що ви хочете робити, чи то кар’єра, спосіб життя або щось іще, коли ви не знаєте, чого хочете в цьому житті, спробуйте розібратися в собі. Ось питання, відповіді на які дозволять вам цього досягти.

1) Що я відчуваю зараз?

Справжнє почуття відчувається серцем. Коли ми слухаємо своє серце, ми інтуїтивно знаємо, що найбільше нам потрібно в даний момент. Задайте собі пряме запитання: «Що я дійсно хочу прямо зараз, в цей момент, прямо з мого серця?». Розум може підключитися пізніше, щоб розібратися у всьому цьому, але спочатку ви повинні слідувати інстинкту.

Навчіться довіряти своїм інстинктам і постарайтеся слідувати туди, куди вас тягне, не тому, що ваш розум так говорить, а тому, що ви інтуїтивно розумієте, з цього місця і потрібно починати. Ми схожі на люблячих батьків, коли плекаємо свої мрії чи бажання, немов притискаючи їх впритул до своїх грудей. Слухайте себе!

2) Що мені потрібно зараз?

Іноді важко зрозуміти, що вам дійсно потрібно. Постарайтеся чесно відповісти собі на це питання. Це сім’я? Свобода? Кохання? Фінансова незалежність? Щось інше? Спробуйте скласти список своїх життєвих пріоритетів. Визначте, що робить вас по-справжньому щасливим. Ваше щастя – це основа ваших бажань. Як тільки ви визначите найважливішу річ, яка робить вас більш щасливим, у вас буде досить чітке уявлення про те, до чого ви повинні прагнути в своєму житті.

3) Де і ким я себе бачу через п’ять років?

Це питання охоплює всі аспекти вашого життя, включаючи особисте життя і фінансові плани. Хоча це питання може здатися кліше, але воно працює. Це один з тих дратівливо складних питань, на які в більшості випадків практично неможливо дати конкретну відповідь. Просто спробуйте чесно самому собі відповісти на це питання.

Бажання легше реалізується, якщо воно трансформується в ціль. А ціль має на увазі конкретний план дій, мотивацію і необхідні ресурси.

Вам потрібно сконцентруватися на тому, що робить вас щасливим не тільки зараз, але і через п’ять років.

Не соромтеся задавати собі такі незручні запитання. Потім звертайте увагу на те, що ви «чуєте» своїм серцем, коли дійсно слухаєте свої відповіді.

Як досягти того, чого ви дійсно хочете

1) Будьте егоїстом

Ви не зможете точно визначити, чого ви хочете в житті, якщо ви постійно жертвуєте своїм часом і живете мріями інших людей. Ви повинні поставити себе на перше місце. Задайте собі питання: якби ви не були пов’язані своєю роботою, сім’єю, друзями або чимось ще, то чим би ви займалися зараз? Завжди пам’ятайте, що це нормально ставити себе на перше місце, тому що якщо ви цього не зробите, то ніхто не зробить. Всі люди в певній мірі егоїсти.

І ні про що не жалкуйте і не турбуйтеся через егоїзм. Це ваше життя. Прийшов час жити так, як ви хочете. Якщо ви постійно жалкуєте про те, що робили чи не робили в минулому, ви не зможете рухатися вперед. Не живіть минулим. Живіть сьогоденням і майбутнім!

2) Діліться з близькими людьми своїми бажаннями

Не зберігайте свої цілі і бажання при собі. Висловіть їх вголос! Якщо ви розповісте близьким людям про те, чого намагаєтеся досягти, вони, швидше за все, підтримають вас і дадуть вам нові ідеї. Правда, є найпотаємніші бажання, про які повинні знати тільки ви.

3) Залишайтеся позитивними

Життя не завжди йде так, як його собі уявляєш. Не турбуйтеся, коли ваші плани не збуваються. Замість того, щоб мучити себе через це, йдіть прямо до своєї мрії. І вона коли-небудь здійсниться. Іноді позитивний настрій – це все, що вам потрібно, щоб продовжити свій шлях до мети!

Recent Posts

Опалення і гаряча вода коли треба, а не коли включать

Тепло в домі і гаряча вода в будь-який час для багатьох мешканців багатоквартирних та приватних… Read More

19/09/2020

Що краще: цифрове телебачення Т2 чи інтернет-телебачення

Сучасне життя неможливо уявити без телебачення. Воно дозволяє дізнаватися про події в Україні та світі,… Read More

02/09/2020

Гіпоалергенна подушка. Чому вона важлива?

Зараз знайдеться мало людей, в яких немає алергії на продукти або пилок рослин. Вважається, що… Read More

28/08/2020

Футбольний Інстаграм – що нового у топових футболістів

Деякі відомі футболісти ретельно приховують свої особисте життя, а інші – активно постять фотографії з… Read More

24/08/2020

Види та типи компресійних панчіх

Вироби називають компресійними, коли їх застосовують для лікування, а також профілактики порушень кровотоку в нижніх… Read More

22/08/2020

Як правильно замінити оливу у двотактному гідроциклі?

Гідроцикли – це класний плавзасіб, який може подарувати вам незліченні години приємного проведення часу на… Read More

19/08/2020