Categories: Важливо

Перші кроки в допомозі наркозалежній людині

Коли близька людина потрапила в складну життєву ситуацію тим, хто її дійсно цінує, нічого не залишається окрім як почати активно допомагати вийти з залежності. Це може бути складно зробити самостійно, проте наркологічному центру у Львові можна довіритися для прискорення лікування.

 

Як відбувається перша допомога

Як правило, коли людина вже отримала залежність, в неї дуже швидко можуть розпочинатися серйозні передозування, значні отруєння, які важко не помітити родичам та іншим близьким людям. Якщо на ваших очах наркоману різко стало погано, важливо зробити наступні кроки для покращення ситуації:

  1. Промийте обличчя холодною водою – це повинно привести залежного до свідомого стану, а якщо це не допоможе, можна повністю облити його холодною водою.
  2. Часто при передозуванні у людини може йти піна з рота. Щоб запобігти задиханню треба промити ротову порожнину та зберігати її чистою, не давати накопичуватися новій піні. Самого залежного треба посадити рівно, тримати його за необхідністю.
  3. Забезпечте доступ до свіжого повітря – воно завжди здатне швидко допомогти людині прийти в себе при запамороченнях.
  4. Якщо наркоман може починати поводитися неадекватно, шукати наркотики, важливо не допустити їх вживання та закрити доступ до речовин.

 

Звісно, в залежності від складності та масштабу передозування, треба викликати швидку допомогу або звернутися до спеціалізованої клініки за посиланням https://mednarkoclinic.com.ua/likuvannya-narkomaniyi-lviv/, де вам зможуть надати кваліфіковану допомогу та відразу розпочинати лікування залежності.

 

Як відбуватиметься допомога у лікарні

Перш за все в лікарні будуть проводити очищення організму через кров за допомогою детокс крапельниць, а за необхідністю можуть зробити ін’єкційні процедури з адреналіном, якщо ситуація дуже складна. Родичам пацієнта можуть порадити відразу залишити хворого на лікування у стаціонарі, адже проводити очищення організму треба не один раз. Після ретельного детоксу потрібно буде долучатися до лікування психологічного стану залежного, щоб полегшити його спрагу до вживання не тільки на фізичному рівні, але й на психологічному. Як ця робота відбувається у клініці?

  • Спочатку за справу візьметься психотерапевт, який здатний виявити глибинну проблему підсвідомості у залежного. Саме ту причину, через яку він почав вживати наркотики. Це може не вдатися відразу, проте мета у кваліфікованого спеціаліста завжди одна – поринути у саму глибину.
  • Коли причина буде розпізнана, наркоману вже стане легше на психологічному рівні, адже зазвичай вони й самі не можуть пояснити, чому почали вживати речовини.

 

Проводячи регулярні очищення організму в стаціонарі та працюючи з психотерапевтом, тим самим наробляючи кількість радості, вільності, наркоману буде ставати все легше.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

This post was last modified on 31/10/2023 12:43

Останні пости

Генрі Форд

Людина має два мотиви поведінки — один справжній та інший, що гарно звучить Генрі Форд…

16/07/2024

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024