Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Перші кроки в допомозі наркозалежній людині
Опубліковано

Перші кроки в допомозі наркозалежній людині

 

 

Коли близька людина потрапила в складну життєву ситуацію тим, хто її дійсно цінує, нічого не залишається окрім як почати активно допомагати вийти з залежності. Це може бути складно зробити самостійно, проте наркологічному центру у Львові можна довіритися для прискорення лікування.

 

Як відбувається перша допомога

Як правило, коли людина вже отримала залежність, в неї дуже швидко можуть розпочинатися серйозні передозування, значні отруєння, які важко не помітити родичам та іншим близьким людям. Якщо на ваших очах наркоману різко стало погано, важливо зробити наступні кроки для покращення ситуації:

  1. Промийте обличчя холодною водою – це повинно привести залежного до свідомого стану, а якщо це не допоможе, можна повністю облити його холодною водою.
  2. Часто при передозуванні у людини може йти піна з рота. Щоб запобігти задиханню треба промити ротову порожнину та зберігати її чистою, не давати накопичуватися новій піні. Самого залежного треба посадити рівно, тримати його за необхідністю.
  3. Забезпечте доступ до свіжого повітря – воно завжди здатне швидко допомогти людині прийти в себе при запамороченнях.
  4. Якщо наркоман може починати поводитися неадекватно, шукати наркотики, важливо не допустити їх вживання та закрити доступ до речовин.

 

Звісно, в залежності від складності та масштабу передозування, треба викликати швидку допомогу або звернутися до спеціалізованої клініки за посиланням https://mednarkoclinic.com.ua/likuvannya-narkomaniyi-lviv/, де вам зможуть надати кваліфіковану допомогу та відразу розпочинати лікування залежності.

 

Як відбуватиметься допомога у лікарні

Перш за все в лікарні будуть проводити очищення організму через кров за допомогою детокс крапельниць, а за необхідністю можуть зробити ін’єкційні процедури з адреналіном, якщо ситуація дуже складна. Родичам пацієнта можуть порадити відразу залишити хворого на лікування у стаціонарі, адже проводити очищення організму треба не один раз. Після ретельного детоксу потрібно буде долучатися до лікування психологічного стану залежного, щоб полегшити його спрагу до вживання не тільки на фізичному рівні, але й на психологічному. Як ця робота відбувається у клініці?

  • Спочатку за справу візьметься психотерапевт, який здатний виявити глибинну проблему підсвідомості у залежного. Саме ту причину, через яку він почав вживати наркотики. Це може не вдатися відразу, проте мета у кваліфікованого спеціаліста завжди одна – поринути у саму глибину.
  • Коли причина буде розпізнана, наркоману вже стане легше на психологічному рівні, адже зазвичай вони й самі не можуть пояснити, чому почали вживати речовини.

 

Проводячи регулярні очищення організму в стаціонарі та працюючи з психотерапевтом, тим самим наробляючи кількість радості, вільності, наркоману буде ставати все легше.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *