Categories: SEO

SEO для інтернет-магазинів

У вас є інтернет-магазин і ви хочете, щоб він приносив прибуток? Тоді радимо вам ознайомитися з деякими простими СЕО-порадами, наведеними в сьогоднішній статті.

Частина I – зворотні посилання

1. Збільшуйте лінкову масу за допомогою блогу на сайті

Блог є відмінним способом залучити на сайт цільову аудиторію і заробити зворотні посилання. Якщо ваш блог буде постійно наповнюватися, а його контент буде актуальним і унікальним, ваш інтернет-магазин «сподобається» Гуглу і він буде показувати ваш сайт на перших позиціях. А вдячні відвідувачі будуть ділитися вашим контентом і ставити зворотні посилання.

2. Створюйте якісний контент

Google багаторазово і офіційно оголошував про якість контенту. Якість контенту є важливим параметром, який визначає високу якість усього інтернет-магазину. Це не тільки допоможе вам уберегти ваш магазин від штрафів Google, але і допоможе заробити «природні» зворотні посилання.

3. Приділяйте увагу соціальним мережам

Можливо ви будете здивовані, але сигнали з соціальних мереж впливають на рейтинг інтернет-магазину в пошукових системах. Інвестиції в соціальні мережі здатні перетворитися на релевантний трафік (зацікавлених у вашому товарі користувачів) і підвищення рейтингу в пошукових системах. Якщо розумно використовувати соціальні мережі, кількість високоякісних зворотних посилань буде тільки рости. Особливу увагу приділіть таким соціальним мережам як Google+, Facebook і Twitter. Також великою перевагою буде наявність вашого інтернет-магазину в соцмережах YouTube, Pinterest, LinkedIn.

4. Дослідіть своїх конкурентів

У кожного бізнесу є певна конкуренція, і будь-який бізнесмен прагне перемогти своїх конкурентів з великою перевагою. Для того, щоб добитися цього, попередньо потрібно провести ретельне дослідження своїх конкурентів. Якщо справа стосується зворотних посилань – зверніть увагу на наступні інструменти, що дозволяють визначити посилальну стратегію конкурентів: Ahrefs, SEMRush, Majestic SEO і вітчизняний Serpstat (колишній Prodvigator).

5. Знижковий маркетинг

Акційні пропозиції та знижки стали невід’ємною частиною електронної комерції. Якщо ваш інтернет-магазин надає знижки та дисконти, переконайтеся що ви їх просуваєте в інтернеті. Це не тільки допоможе вам збільшити охоплення ваших пропозицій, але і дасть нові зворотні посилання.

6. Інфографіка

Використання інфографіки може бути дуже корисним у справі отримання якісних зворотних посилань. Проте створення інфографіки є непростою справою, і цей процес має на увазі проведення певних робіт. Все, що вам потрібно зробити, це зібрати деякі цікаві факти/дані, пов’язані з вашою нішею, і продемонструвати їх у привабливій графічній формі. А на допомогу вам: безкоштовний онлайн-інструмент Easel.ly та програма Фотошоп.

7. Вікіпедія

Вікіпедія є одним з найавторитетніших сайтів в Інтернеті. Хоча зворотні посилання з Вікіпедії закриті в nofollow, вони, все ж, можуть дати додатковий релевантний трафік на ваш інтернет-магазин. Щоб потрапити у Вікіпедію, вам доведеться постаратися, але найголовніше – це якість вашого сайту. Якщо він відповідає вимогам – ви можете подати свій сайт (бренд або продукт) на розгляд редакторам Вікіпедії.

8. Варіації анкорів посилань

Це один з найбільш важливих аспектів, які також потрібно враховувати. Важливо використовувати різний анкорний текст при побудові лінкової маси. Не використовуйте точну відповідність ключових слів у тексті, створюйте довгий хвіст анкорного тексту. Рекомендований розподіл анкорів посилань:

  • Точний збіг: 10%
  • Часткова відповідність & Широка відповідність: 30%
  • Назва сайту, URL, бренд + ключові слова: 60%

9. Інші методи побудови лінкової маси

Є ще кілька методів, які можуть допомогти вам отримати хороші зворотні посилання:
Розміщення оголошень: розмістіть оголошення про вашу продукцію на трастових сайтах (старих шанованих ресурсах).
Реєстрація в каталогах: Додайте свій інтернет-магазин у великі тематичні каталоги, наприклад Dmoz і Яндекс.Маркет та інші.

Якщо у вас є власні поради з напрацювання лінкової маси для інтернет-магазину, які не згадані вище, не соромтеся поділитися ними в коментарях нижче, і ми їх опублікуємо!

Recent Posts

Правильний вибір якісних гральних карт

Відомо, що перші гральні карти були винайдені династією Тан в Китаї ще в 9 столітті.… Read More

15/11/2020

Як знайти нову роботу – кращі тактики

Давно минули ті часи, коли люди отримували роботу одразу ж після закінчення навчання, і залишалися… Read More

13/11/2020

Ліцензування Zoom в Україні – тарифи і ціни

Самоізоляція 2020 року поставила людей в досить суворі умови – незважаючи на вимушені карантинні заходи,… Read More

10/11/2020

Десятка найбільш хокейних міст України

Чи є в Україні хокей? Багато шанувальників цього виду спорту асоціюють гру з шайбою на… Read More

09/11/2020

Переваги б/в ноутбуків та критерії вибору техніки

Сучасний ринок комп'ютерної техніки постійно оновлюється, щорічно пропонуючи користувачам нові і більш потужні моделі ПК… Read More

03/11/2020

Найкращі водоспади світу (частина 1)

Водоспад – це одне з найбільш хвилюючих і найкрасивіших творінь матінки-природи у світі. По всьому… Read More

31/10/2020