Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 22.04.2024)
460260
осіб
348
літаків
325
гелікоптерів
7236
танків
13904
ББМ
11736
артилерія
768
ППО
1046
РСЗВ
15812
машин
26
кораблі і катери
SEO для інтернет-магазинів
Опубліковано Оновлено: 13.03.2017

SEO для інтернет-магазинів

У вас є інтернет-магазин і ви хочете, щоб він приносив прибуток? Тоді радимо вам ознайомитися з деякими простими СЕО-порадами, наведеними в сьогоднішній статті.

Частина I – зворотні посилання

1. Збільшуйте лінкову масу за допомогою блогу на сайті

Блог є відмінним способом залучити на сайт цільову аудиторію і заробити зворотні посилання. Якщо ваш блог буде постійно наповнюватися, а його контент буде актуальним і унікальним, ваш інтернет-магазин «сподобається» Гуглу і він буде показувати ваш сайт на перших позиціях. А вдячні відвідувачі будуть ділитися вашим контентом і ставити зворотні посилання.

2. Створюйте якісний контент

Google багаторазово і офіційно оголошував про якість контенту. Якість контенту є важливим параметром, який визначає високу якість усього інтернет-магазину. Це не тільки допоможе вам уберегти ваш магазин від штрафів Google, але і допоможе заробити «природні» зворотні посилання.

3. Приділяйте увагу соціальним мережам

Можливо ви будете здивовані, але сигнали з соціальних мереж впливають на рейтинг інтернет-магазину в пошукових системах. Інвестиції в соціальні мережі здатні перетворитися на релевантний трафік (зацікавлених у вашому товарі користувачів) і підвищення рейтингу в пошукових системах. Якщо розумно використовувати соціальні мережі, кількість високоякісних зворотних посилань буде тільки рости. Особливу увагу приділіть таким соціальним мережам як Google+, Facebook і Twitter. Також великою перевагою буде наявність вашого інтернет-магазину в соцмережах YouTube, Pinterest, LinkedIn.

4. Дослідіть своїх конкурентів

У кожного бізнесу є певна конкуренція, і будь-який бізнесмен прагне перемогти своїх конкурентів з великою перевагою. Для того, щоб добитися цього, попередньо потрібно провести ретельне дослідження своїх конкурентів. Якщо справа стосується зворотних посилань – зверніть увагу на наступні інструменти, що дозволяють визначити посилальну стратегію конкурентів: Ahrefs, SEMRush, Majestic SEO і вітчизняний Serpstat (колишній Prodvigator).

5. Знижковий маркетинг

Акційні пропозиції та знижки стали невід’ємною частиною електронної комерції. Якщо ваш інтернет-магазин надає знижки та дисконти, переконайтеся що ви їх просуваєте в інтернеті. Це не тільки допоможе вам збільшити охоплення ваших пропозицій, але і дасть нові зворотні посилання.

6. Інфографіка

Використання інфографіки може бути дуже корисним у справі отримання якісних зворотних посилань. Проте створення інфографіки є непростою справою, і цей процес має на увазі проведення певних робіт. Все, що вам потрібно зробити, це зібрати деякі цікаві факти/дані, пов’язані з вашою нішею, і продемонструвати їх у привабливій графічній формі. А на допомогу вам: безкоштовний онлайн-інструмент Easel.ly та програма Фотошоп.

7. Вікіпедія

Вікіпедія є одним з найавторитетніших сайтів в Інтернеті. Хоча зворотні посилання з Вікіпедії закриті в nofollow, вони, все ж, можуть дати додатковий релевантний трафік на ваш інтернет-магазин. Щоб потрапити у Вікіпедію, вам доведеться постаратися, але найголовніше – це якість вашого сайту. Якщо він відповідає вимогам – ви можете подати свій сайт (бренд або продукт) на розгляд редакторам Вікіпедії.

8. Варіації анкорів посилань

Це один з найбільш важливих аспектів, які також потрібно враховувати. Важливо використовувати різний анкорний текст при побудові лінкової маси. Не використовуйте точну відповідність ключових слів у тексті, створюйте довгий хвіст анкорного тексту. Рекомендований розподіл анкорів посилань:

  • Точний збіг: 10%
  • Часткова відповідність & Широка відповідність: 30%
  • Назва сайту, URL, бренд + ключові слова: 60%

9. Інші методи побудови лінкової маси

Є ще кілька методів, які можуть допомогти вам отримати хороші зворотні посилання:
Розміщення оголошень: розмістіть оголошення про вашу продукцію на трастових сайтах (старих шанованих ресурсах).
Реєстрація в каталогах: Додайте свій інтернет-магазин у великі тематичні каталоги, наприклад Dmoz і Яндекс.Маркет та інші.

 

Якщо у вас є власні поради з напрацювання лінкової маси для інтернет-магазину, які не згадані вище, не соромтеся поділитися ними в коментарях нижче, і ми їх опублікуємо!

 

 

1 коментар для запису “SEO для інтернет-магазинів

  1. Алина

    К перечисленному можно добавить покупку ссылок на новостных ресурсах, линкбилдинг.

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *