Categories: Технології

Що краще: цифрове телебачення Т2 чи інтернет-телебачення

Сучасне життя неможливо уявити без телебачення. Воно дозволяє дізнаватися про події в Україні та світі, розважатися, навчатися та просто весело проводити час у колі сім’ї та друзів.

Існує декілька способів перегляду телеканалів. Більшість із них є традиційними та передбачають підключення через антену. Серед них виділяється ефірне цифрове телебачення Т2. Але тисячі українців відмовляються від зайвих кабелів та підключають інтернет-телебачення. В чому причина такої популярності? Давайте розглянемо переваги та недоліки ефірного та інтернет-ТБ.

 

 

Особливості ефірного телебачення

Ефірне цифрове мовлення є прямим нащадком аналогового стандарту. Але при цьому воно забезпечує набагато вищу якість зображення та звуку під час трансляції. У місцях поблизу телевеж якість ефіру може доходити аж до стандарту HD, що доволі непогано.

Головна перевага ефірної «цифри» полягає в її доступності. Глядачу не потрібно сплачувати щомісячну абонплату, на відміну від кабельного, супутникового чи інтернет-мовлення. Єдине, у що має вкласти гроші користувач — приймач сигналу Т2 (тюнер) та антена.

Також серед переваг варто відзначити покриття цифровим сигналом практично всієї території України.

Але стандарт Т2 має й певні недоліки. В першу чергу, глядачі отримують обмежену кількість телеканалів — 32 (в деяких місцях трохи більше). Ефірне цифрове мовлення передбачає лише українські телеканали, тому топових світових мовників тут не знайдеш. Щоб дивитися телебачення нового покоління, необхідно підключити окремий приймач до кожного телевізора в квартирі чи будинку.

Також стабільність сигналу залежить від погодних умов та відстані до телевежі. Тому віддалені райони не підходять для підключення ефірної «цифри».

 

 

Особливості інтернет-телебачення

Інтернет-ТБ (також відоме як стандарт ОТТ) вигідно виділяється серед більш класичних способів перегляду. Для його підключення не потрібне громіздке обладнання та підписання контракту з телевізійним оператором. Трансляція телеканалів ведеться через інтернет.

Переваги телебачення нового покоління очевидні:

  • повна свобода вибору контенту для перегляду;
  • доступ до програм всюди, де є Інтернет;
  • телешоу, фільми та серіали доступні на різних типах пристроїв — Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах;
  • можливість підключення декількох пристроїв на один акаунт;
  • автоматичне підлаштування сигналу до швидкості інтернету за рахунок технології адаптивного бітрейту. Це забезпечує максимальну якість трансляції за будь-яких умов;
  • доступ до додаткового контенту — бібліотеки фільмів та зарубіжних серіалів;
  • можливість підключення інтернет-ТБ на телевізорах без Smart-функцій через ТВ-приставку.

 

Крім того, є ще одна важлива перевага інтернет-телебачення — можливість керування ефіром телеканалів. Трансляцію можна поставити на паузу, якщо з’явилися важливі справи. Цікаві моменти телешоу та несподівані вчинки кіногероїв також можна переглянути заново, перемотавши ефір назад. А якщо хочеться знову пережити яскраві емоції, є можливість перегляду телешоу чи фільму з початку.

Також всі програми записуються та зберігаються в спеціальному архіві. Тому їх можна переглядати у будь-який час протягом 14 днів.

 

 

Де можна дивитися інтернет-телебачення у відмінній якості

Ефірне цифрове мовлення має багато вагомих недоліків. Тому десятки тисяч українських глядачів звертають увагу на послуги інтернет-ТБ. В Україні працюють десятки провайдерів телебачення нового покоління. Глядач обирає оператора за двома показниками — вартість послуг та якість сигналу.

Одним із найпопулярніших провайдерів вважається Divan.TV. Цей сервіс пропонує дивитися рейтингові телешоу, фільми та серіали у відмінній якості зображення та звуку. Також користувачі отримують доступ до онлайн-кінотеатру з новинками прокату та відомими кінохітами. Ще одна цікавинка — добірка нових американських та європейських серіалів від провідних студій. При цьому не потрібно нічого доплачувати за перегляд.

Також Divan.TV дозволяє керувати трансляцією телеканалів — ставити на паузу, перемотувати та дивитися з початку. Все різноманіття якісного контенту доступне всюди, де є Інтернет.

 

Recent Posts

Зигмунд Фрейд

  Кожен говорить про те, чого йому не вистачає. Той, кому не вистачає сексу, говорить… Read More

03/12/2020

Правильний вибір якісних гральних карт

Відомо, що перші гральні карти були винайдені династією Тан в Китаї ще в 9 столітті.… Read More

15/11/2020

Як знайти нову роботу – кращі тактики

Давно минули ті часи, коли люди отримували роботу одразу ж після закінчення навчання, і залишалися… Read More

13/11/2020

Ліцензування Zoom в Україні – тарифи і ціни

Самоізоляція 2020 року поставила людей в досить суворі умови – незважаючи на вимушені карантинні заходи,… Read More

10/11/2020

Десятка найбільш хокейних міст України

Чи є в Україні хокей? Багато шанувальників цього виду спорту асоціюють гру з шайбою на… Read More

09/11/2020

Переваги б/в ноутбуків та критерії вибору техніки

Сучасний ринок комп'ютерної техніки постійно оновлюється, щорічно пропонуючи користувачам нові і більш потужні моделі ПК… Read More

03/11/2020