Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 22.04.2024)
460260
осіб
348
літаків
325
гелікоптерів
7236
танків
13904
ББМ
11736
артилерія
768
ППО
1046
РСЗВ
15812
машин
26
кораблі і катери
Що краще: цифрове телебачення Т2 чи інтернет-телебачення
Опубліковано Оновлено: 19.10.2023

Що краще: цифрове телебачення Т2 чи інтернет-телебачення

Сучасне життя неможливо уявити без телебачення. Воно дозволяє дізнаватися про події в Україні та світі, розважатися, навчатися та просто весело проводити час у колі сім’ї та друзів.

Існує декілька способів перегляду телеканалів. Більшість із них є традиційними та передбачають підключення через антену. Серед них виділяється ефірне цифрове телебачення Т2. Але тисячі українців відмовляються від зайвих кабелів та підключають інтернет-телебачення. В чому причина такої популярності? Давайте розглянемо переваги та недоліки ефірного та інтернет-ТБ.

 

Особливості ефірного телебачення

Ефірне цифрове мовлення є прямим нащадком аналогового стандарту. Але при цьому воно забезпечує набагато вищу якість зображення та звуку під час трансляції. У місцях поблизу телевеж якість ефіру може доходити аж до стандарту HD, що доволі непогано.

Головна перевага ефірної «цифри» полягає в її доступності. Глядачу не потрібно сплачувати щомісячну абонплату, на відміну від кабельного, супутникового чи інтернет-мовлення. Єдине, у що має вкласти гроші користувач — приймач сигналу Т2 (тюнер) та антена.

Також серед переваг варто відзначити покриття цифровим сигналом практично всієї території України.

Але стандарт Т2 має й певні недоліки. В першу чергу, глядачі отримують обмежену кількість телеканалів — 32 (в деяких місцях трохи більше). Ефірне цифрове мовлення передбачає лише українські телеканали, тому топових світових мовників тут не знайдеш. Щоб дивитися телебачення нового покоління, необхідно підключити окремий приймач до кожного телевізора в квартирі чи будинку.

Також стабільність сигналу залежить від погодних умов та відстані до телевежі. Тому віддалені райони не підходять для підключення ефірної «цифри».

ефірне чи інтернет телебачення

 

Особливості інтернет-телебачення

Інтернет-ТБ (також відоме як стандарт ОТТ) вигідно виділяється серед більш класичних способів перегляду. Для його підключення не потрібне громіздке обладнання та підписання контракту з телевізійним оператором. Трансляція телеканалів ведеться через інтернет.

Переваги телебачення нового покоління очевидні:

  • повна свобода вибору контенту для перегляду;
  • доступ до програм всюди, де є Інтернет;
  • телешоу, фільми та серіали доступні на різних типах пристроїв — Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах;
  • можливість підключення декількох пристроїв на один акаунт;
  • автоматичне підлаштування сигналу до швидкості інтернету за рахунок технології адаптивного бітрейту. Це забезпечує максимальну якість трансляції за будь-яких умов;
  • доступ до додаткового контенту — бібліотеки фільмів та зарубіжних серіалів;
  • можливість підключення інтернет-ТБ на телевізорах без Smart-функцій через ТВ-приставку.

 

Крім того, є ще одна важлива перевага інтернет-телебачення — можливість керування ефіром телеканалів. Трансляцію можна поставити на паузу, якщо з’явилися важливі справи. Цікаві моменти телешоу та несподівані вчинки кіногероїв також можна переглянути заново, перемотавши ефір назад. А якщо хочеться знову пережити яскраві емоції, є можливість перегляду телешоу чи фільму з початку.

Також всі програми записуються та зберігаються в спеціальному архіві. Тому їх можна переглядати у будь-який час протягом 14 днів.

ефірне чи інтернет телебачення

 

Де можна дивитися інтернет-телебачення у відмінній якості

Ефірне цифрове мовлення має багато вагомих недоліків. Тому десятки тисяч українських глядачів звертають увагу на послуги інтернет-ТБ. В Україні працюють десятки провайдерів телебачення нового покоління. Глядач обирає оператора за двома показниками — вартість послуг та якість сигналу.

В Україні є чимало провайдерів. Ці сервіси пропонують дивитися рейтингові телешоу, фільми та серіали у відмінній якості зображення та звуку. Також користувачі отримують доступ до онлайн-кінотеатру з новинками прокату та відомими кінохітами. Ще одна цікавинка — добірка нових американських та європейських серіалів від провідних студій. При цьому не потрібно нічого доплачувати за перегляд.

Також сервіси дозволяють керувати трансляцією телеканалів — ставити на паузу, перемотувати та дивитися з початку. Все різноманіття якісного контенту доступне всюди, де є Інтернет.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *