Categories: Прес-релізи

Спостереження рівня “преміум”: у каталозі Expert Pro – нові тепловізори

Асортимент інтернет-магазину Експерт Про поповнився тепловізорами-біноклями бренду GUIDE. Продукція цієї компанії отримала популярність у багатьох країнах світу завдяки передовим технологіям, які впроваджуються у кожну лінійку брендової тепловізійної техніки.

 

Вдосконалене бачення та розширений функціонал

Нові тепловізори з каталогу Expert Pro забезпечують якісне бінокулярне бачення. Огляди можна вести обома очима, що значно знижує навантаження на зір та підвищує зручність користування приладом. Таким чином, тепловізійні біноклі GUIDE розраховані на найтриваліші спостереження.

Дальність виявлення у нових моделях може досягати 3000 метрів. Тепловізори добре підходять для військових цілей: оперативний аналіз місцевості на великих дистанціях сприяє успіхам тактичних операцій. Також брендові біноклі стануть у нагоді мисливцям, натуралістам, туристам-екстремалам.

Завдяки потужним тепловізійним технологіям нові моделі забезпечують бездоганну картинку в умовах найгіршої видимості. У виробництві біноклів GUIDE використовує інфрачервоні детектори власної розробки – елементи створені за іноваційними стандартами. Чіткості теплової карти не завадять повна темрява, густі хащі та різноманітні перешкод. Завдяки високій чутливості та контрастності оператор добре бачить контури та деталі об’єкту спостереження.

Окрім бездоганних базових характеристик, новинки дивують додатковими функціями. Зокрема, тепловізійні біноклі GUIDE оснащені:

  • лазерним далекоміром, який визначає точну відстань до об’єкту;
  • детектором GPS, що надає інформацію про розташування приладу;
  • точкою доступу Wi-Fi, яка дозволяє виводити зображення на периферійні пристрої.

 

Бренд GUIDE гарантує високотехнологічність кожної деталі бінокля-тепловізора. Компанія веде виробництво повного циклу із впровадженням власних наукових досягнень у галузі тепловізійного обладнання.

 

Тепловізійні біноклі у магазині Expert Pro

Магазин Експерт Про є одним із лідерів на українському ринку професійного обладнання та аксесуарів. Переглянути асортимент тепловізорів-біноклів GUIDE можна за посиланням – https://expert-pro.com.ua/teplovizor/tip-teplovizor-binokl.

 

огляд розміщений на правах реклами

 

This post was last modified on 30/01/2024 19:03

Останні пости

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024

Фітосвічки Вагіфлорин для підтримки здоров’я жіночої флори від Рослина Карпат

    Фітосвічки Вагіфлорин: Підтримка Здоров’я Жіночої Флори Фітосвічки Вагіфлорин від компанії Рослина Карпат є ефективним засобом…

11/06/2024

Тренування грудей з гантелями та лавкою від Youtube канала Workout Guru

Вітаю вас, друзі! Ви коли-небудь замислювалися, як покращити тренування грудей, використовуючи гантелі та лавку? Це…

05/06/2024

Що таке порт (комп’ютерний) і навіщо він потрібен?

Оскільки різні комп’ютерні програми можуть використовувати різні процеси та/або служби, для їх розрізнення операційна система…

01/06/2024

Уроки PHP — Обробка помилок (можливі типи помилок)

В сьогоднішньому теоретичному уроці ми розглянемо складне та важливе питання в PHP — виявлення та…

30/05/2024

Як створити розумні торгові кампанії через Merchant Center?

Інтеграція Merchant Center з Google Рекламою відкриває доступ до такого ефективного типу кампаній, як Smart…

29/05/2024