Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 20.02.2024)
404950
осіб
337
літаків
325
гелікоптерів
6503
танків
12268
ББМ
9773
артилерія
675
ППО
988
РСЗВ
12805
машин
25
кораблі і катери
Спостереження рівня “преміум”: у каталозі Expert Pro – нові тепловізори
Опубліковано

Спостереження рівня “преміум”: у каталозі Expert Pro – нові тепловізори

Асортимент інтернет-магазину Експерт Про поповнився тепловізорами-біноклями бренду GUIDE. Продукція цієї компанії отримала популярність у багатьох країнах світу завдяки передовим технологіям, які впроваджуються у кожну лінійку брендової тепловізійної техніки.

 

Вдосконалене бачення та розширений функціонал

Нові тепловізори з каталогу Expert Pro забезпечують якісне бінокулярне бачення. Огляди можна вести обома очима, що значно знижує навантаження на зір та підвищує зручність користування приладом. Таким чином, тепловізійні біноклі GUIDE розраховані на найтриваліші спостереження.

Дальність виявлення у нових моделях може досягати 3000 метрів. Тепловізори добре підходять для військових цілей: оперативний аналіз місцевості на великих дистанціях сприяє успіхам тактичних операцій. Також брендові біноклі стануть у нагоді мисливцям, натуралістам, туристам-екстремалам.

Завдяки потужним тепловізійним технологіям нові моделі забезпечують бездоганну картинку в умовах найгіршої видимості. У виробництві біноклів GUIDE використовує інфрачервоні детектори власної розробки – елементи створені за іноваційними стандартами. Чіткості теплової карти не завадять повна темрява, густі хащі та різноманітні перешкод. Завдяки високій чутливості та контрастності оператор добре бачить контури та деталі об’єкту спостереження.

Окрім бездоганних базових характеристик, новинки дивують додатковими функціями. Зокрема, тепловізійні біноклі GUIDE оснащені:

  • лазерним далекоміром, який визначає точну відстань до об’єкту;
  • детектором GPS, що надає інформацію про розташування приладу;
  • точкою доступу Wi-Fi, яка дозволяє виводити зображення на периферійні пристрої.

 

Бренд GUIDE гарантує високотехнологічність кожної деталі бінокля-тепловізора. Компанія веде виробництво повного циклу із впровадженням власних наукових досягнень у галузі тепловізійного обладнання.

 

Тепловізійні біноклі у магазині Expert Pro

Магазин Експерт Про є одним із лідерів на українському ринку професійного обладнання та аксесуарів. Переглянути асортимент тепловізорів-біноклів GUIDE можна за посиланням – https://expert-pro.com.ua/teplovizor/tip-teplovizor-binokl.

 

огляд розміщений на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *