Categories: Технології

Відеоспостереження за допомогою камер з віддаленим переглядом

Ви турбуєтеся про безпеку свого будинку, офісу або приміщення в неробочий час? Вам потрібно відеоспостереження для максимальної безпеки? Тоді, камери відеоспостереження з віддаленим переглядом можуть бути саме тим рішенням, яке ви шукаєте.

Передача потокового зображення з IP-камер через Інтернет, безсумнівно, зможе забезпечити вам душевний спокій, поки вас немає на об’єкті, і практично з будь-якої точки світу.

 

 

Що таке відеоспостереження з віддаленим переглядом?

Камери відеоспостереження є потужним способом запобігання злому і проникнення потенційних злочинців, а віддалений перегляд (дистанційний моніторинг) тільки посилює цю потужність. При віддаленому перегляді використовується підключення до Інтернету для отримання зображення, яке знімають ваші камери відеоспостереження в режимі реального часу. Це дозволяє швидко реагувати на будь-які підозрілі дії, захищаючи ваше майно або бізнес від матеріальних збитків.

 

 

 

Переваги відеокамер безпеки

Камери відеоспостереження з віддаленим переглядом мають ряд переваг, які підвищують безпеку об’єкта. А основні переваги наступні:

  • Зручний контроль. Сучасні камери відеоспостереження з’єднуються через мобільні додатки, що дозволяє керувати камерою безпеки за допомогою мобільного телефону. Ви будете автоматично отримувати повідомлення, коли пропадає живлення камери, наприклад, або фіксується якийсь рух. Ви навіть зможете переглядати відео і записувати його в реальному часі прямо зі свого смартфону.
  • Спостереження 24/7. Неважливо, день на вулиці чи ніч, ваша система відеоспостереження буде спостерігати за вашим будинком, навіть коли ви у від’їзді. Вона буде автоматично виявляти, і попереджати вас про будь-яку підозрілу діяльність.
  • Покращена безпека. Якщо фіксується будь-який рух, камера автоматично надсилає вам оповіщення на мобільний, і записує дії для подальшого перегляду. Найкращі камери відеоспостереження не тільки забезпечують перегляд в режимі реального часу, але й оснащені двостороннім аудіозв’язком для відлякування зловмисників з допомогою вашого мобільного пристрою.

 

 

Порада: якщо ви не розбираєтеся в технічних деталях відеокамер з віддаленим переглядом, фахівці будь-якого інтернет-магазину з радістю вам допоможуть.

 

 

 

Якими функціями володіють найкращі відеокамери безпеки

Якість відео високої чіткості (HD). Чим вище дозвільна здатність камери, тим чіткіше зображення. В ідеалі вам потрібне розширення 1080p або вище для кращого огляду. Пам’ятайте, що якщо ви підключаєте свою камеру до цифрового відеореєстратора (DVR – Digital Video Recorder) для запису відзнятого матеріалу вашої камери, він також повинен бути HD-сумісним, щоб отримувати якість фотографій і відео кришталевої чистоти.

 

Мобільний контроль. Більшість сучасних зовнішніх камер відеоспостереження здатні транслювати картинку прямо на ваш мобільний пристрій. Якщо ви хочете мати можливість віддаленого перегляду і моніторингу протягом тривалих періодів часу, — це цінна можливість. Щоправда, деякі функції віддаленого доступу, мобільних повідомлень або хмарні функції можуть вимагати щомісячної або щорічної оплати.

 

Нічне бачення. Чітке нічне бачення – одна з найважливіших функцій вуличних камер для відеоспостереження. Такою функцією володіють камери з інфрачервоною (ІЧ) технологією. Кількість інфрачервоних світлодіодів, які використовуються в камері, визначає, наскільки далеко ваша зовнішня камера відеоспостереження зможе чітко показувати те, що знаходиться за межами вашого будинку. Багато моделей також мають вбудований ІЧ-перемикач, який автоматично включає і відключає інфрачервону технологію в залежності від умов освітлення.

 

Повідомлення про активність. За допомогою повідомлень про підозрілу діяльність користувач попереджається, коли поруч з камерою виявляється значна активність. Є можливість отримувати повідомлення за допомогою push-повідомлень, текстових повідомлень або по електронній пошті. Це буде тримати вас в курсі всього, що відбувається поруч з вашої камерою в режимі реального часу.

 

Хмарне сховище. Дуже важливо, щоб була можливість запису (збереження) зображення з камери на різні типи сховища. При хмарному сховище ваші записи будуть зберігатися в Інтернеті (в хмарі). Звертайте увагу на наявність обмежень для хмарного сховища (обсяг даних), а також на те, як довго записи з відеокамери будуть зберігатися в хмарі.

 

Користувацькі зони активності. Деякі відеокамери безпеки дозволяють вам налаштовувати власні зони активності, тобто обирати ті області, які найбільш важливі для захоплення руху. Однією з найбільших переваг цієї функції є те, що вона запобігає отриманню повідомлень про незначні дії, такі як проїзд автомобіля або через комаху, що літає поряд з вашою камерою.

 

Функція панорамування, нахилу і масштабування. Камери з дистанційно керованими функціями панорамування, нахилу і масштабування ідеально підходять для охоплення великих областей і дозволяють користувачеві отримати найкращий кут огляду без фізичної (безпосередньої) зміни положення камери.

 

 

Розглянуті вище функції покривають основні потреби в системах безпеки. Якщо вам потрібно більше варіантів таких систем, ви легко знайдете їх на спеціалізованих сайтах, що є професіоналами в периметральних системах безпеки.

До речі, рекомендуємо вам також додатково ознайомитися з усіма наявними методами периметральної системи безпеки.

 

This post was last modified on 05/05/2020 14:44

Останні пости

Генрі Форд

Людина має два мотиви поведінки — один справжній та інший, що гарно звучить Генрі Форд…

16/07/2024

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024