Категорії: Wordpress - як зробити

Як ідентифікувати і вирішити конфлікти плагінів в WordPress

Кожен сайт на WP використовує плагіни. А конфлікти плагінів є найбільш поширеною проблемою, з якою стикаються користувачі WordPress. І якщо ви ніколи не стикалися з білим екраном смерті або не могли увійти в систему, тоді вважайте, що вам сильно повезло.

Однак, якщо вам не так пощастило, ви можете зробити деякі кроки до, після та під час помилок, щоб нівелювати конфлікти плагінів в WordPress.

 

 

Профілактика – найкращий підхід

Подібно до того, як правильне харчування і фізичні вправи є профілактичними заходами для підтримки хорошого здоров’я, так і профілактика для свого сайту на WordPress зменшить шкоду від конфлікту плагінів. Якщо все зроблено правильно, ваші превентивні заходи зменшать вплив будь-яких конфліктів, які можуть трапитися.

 

  1. Ніколи не встановлюйте плагін на онлайн сайт

Правило №1 веб-розробки: ніколи не тестуйте код на «живому» сайті. Навіть якщо ви недавно використовували цей плагін. Ніколи, ніколи не активуйте плагін на живому сайті, який ви не тестували в локальному середовищі.

 

  1. Приділіть достатньо часу тестам

Іноді конфлікти плагінів видно не одразу і вони можуть проявлятися при певних умовах. В ваших інтересах виконати тест всіх основних функцій, перш ніж запускати плагін на онлайн сайті.

 

  1. Використовуйте оптимальний мінімум плагінів

Ми всі використовуємо плагіни. Це одна з причин, чому WordPress такий крутий. Але один з кращих способів запобігти конфліктам плагінів – це використовувати плагін тільки тоді, коли він вам дійсно потрібен. Є багато випадків, коли невеликий шматок коду у файлі functions.php може зробити те ж саме, що і плагін. Подумайте про це так: у вас не буде конфлікту плагінів, якщо у вас не буде плагінів!

 

  1. Тримайте код у актуальному стані

Конфлікти плагінів WordPress, як правило, виникають, принаймні, через те, що один плагін конфліктує з іншим плагіном, вашою темою або версією WordPress (а іноді і з PHP-версією вашого сервера). Ви можете уникнути маси проблем, переконавшись, що ніщо на вашому сайті не застаріло. Але остерігайтеся автоматичних оновлень.

Переконайтеся в тому, що ви досконально знаєте те, що ви оновлюєте. Сховище плагінів WordPress останнім часом домоглося великих успіхів в інформуванні про сумісність плагінів, і дуже важливо, щоб ви ознайомилися з цієї сумісністю перед встановленням.

Якщо плагін не був протестований ні з одним з трьох останніх великих оновлень, ця інформація показується у верхній частині офіційної сторінки плагіна. Це не означає, що обов’язково існує конфлікт, але ви повинні протестувати це на локальному сервері, перш ніж використовувати його на сайті онлайн. Також читайте логи змін, адже щоразу, коли відбувається оновлення плагіна, розробники випускають журнал змін, щоб показати все, що було виправлено в новій версії.

 

 

Виявлення конфліктів плагінів

Отже, у вас виник конфлікт, незважаючи на те, що ви зробили всі можливі превентивні заходи. Це трапляється, і це жахливо. Але це не кінець світу. Вам потрібно тільки зберігати спокій і холоднокровно виправити помилки.

 

  1. Перевірте форуми підтримки кожного плагіна та його документацію

Коли щось ламається в Інтернеті, така слава швидко поширюється. У вас є два варіанти: ви можете використати Google і вбити в пошук конфлікт плагіна [назва плагіну], або ви можете ознайомитися з офіційним форумом, документацією і сторінкою сховища WP кожного плагіна, який ви встановили.

 

  1. Спробуйте деактивувати всі плагіни і активувати їх потім один за іншим

Це найнадійніший спосіб вирішення цієї проблеми. Коли ви вимкнете всі плагіни, а потім будете включати їх по одному, ви досить швидко знайдете винуватця. Майте на увазі, що, хоча ви дізнаєтеся, в якому плагіні криється проблема, ви не дізнаєтеся причину цієї проблеми. Вам, ймовірно, доведеться скористатися наведеним вище способом, перш ніж зможете рухатися далі.

 

 

Вирішення конфліктів плагінів в WordPress

Як тільки ви дізнаєтеся, який з плагінів викликав поломку вашого сайту, прийшов час розібратися з цією проблемою. Ось як ви можете поступити в даному випадку.

 

  1. Відновити сайт з резервної копії перед збоєм

Найпростіший спосіб виправити конфлікт плагінів WordPress – це очистити сайт і почати все спочатку. Це не повинно означати нове встановлення, це може бути відновлення з попередньої резервної копії, яка, як ви знаєте, працювала досить добре.

 

  1. Очистити кеш

Іноді, навіть коли ви вирішуєте проблеми, впроваджуєте всі виправлення, які працюють на вашому локальному сайті, і думаєте, що все повертається в норму… це не так. Проблеми можуть зберігатися через проблеми з кешуванням на стороні сервера або в браузері. На щастя, очищення кеша досить швидка і безболісна процедура, і вам, ймовірно, слід робити це незалежно від того, чи є які-небудь очевидні проблеми.

 

  1. Зайнятися вручну налагодженням помилок PHP і JavaScript

Припустимо, вам дійсно потрібно те, що робить конфліктний плагін для вашого сайту. Це означає, що відновлення з резервної копії не є довгостроковим рішенням, і вам не допоможуть ні еквівалентні плагіни, ні оновлення від розробників.

Це залишає вам тільки один варіант: зануритися в код плагіна і виправити проблемний код самостійно. І в Кодексі WordPress ви можете ознайомитися зі сторінкою під назвою Налагодження в WordPress, яка допоможе вам на першому етапі даного процесу.

 

 

 

Короткий підсумок

Ви повинні бути в змозі ідентифікувати і вирішувати конфлікти плагінів з мінімальними витратами. Але найголовніше, ви тепер умієте запобігти виникненню подібних проблем. В першу чергу вам потрібно виконати всі необхідні профілактичні заходи. Але якщо вже трапилася проблема – ідентифікувати її, а після цього, — віртуозно нейтралізувати.

 

Share

Останні пости

Чи варто купувати MacBook Air 13 M1: стислий огляд

Макбук Ейр — культова лінійка портативних комп'ютерів від Apple. Усі пристрої відрізняються витонченим дизайном, компактним… Читати далі

28/09/2023

Просування в Інтернеті – 10 найбільш дієвих SEO тактик

Якщо ви власник веб-сайту, ви не можете дозволити собі нехтувати SEO. Окрім основ просування та… Читати далі

24/09/2023

Які товари найбільш маржинальні

Високомаржинальні товари – це та категорія, яка забезпечує підприємству найвищий рівень прибутку через значну різницю… Читати далі

21/09/2023

Як працює рішення SD-WAN: Основи технології та сфери застосування

У сучасному світі, де бізнеси намагаються вдосконалити свої мережі та забезпечити безперервний доступ до додатків… Читати далі

15/09/2023

Які строки варто прописати у договорі про розробку програмного забезпечення, щоб зробити процес роботи комфортним та передбачуваним?

Чітке визначення термінів проекту формує очікування, зменшує ризик порушення дедлайнів та посилює продуктивність співпраці між… Читати далі

31/08/2023

Комп’ютер: недорогий і функціональний водночас

Важко уявити собі роботу, розваги, спілкування та дозвілля без комп'ютера. Він допомагає у різних сферах… Читати далі

30/08/2023