Світ фрілансу досить недружелюбний. Іноді важко зрозуміти, на правильному шляху ти знаходишся чи ні, твої знання та здібності затребувані, чи ні. У мережі представлено досить багато фрілансерів і виділитися серед них може бути важко. Через те, що немає чіткої формули успіху на цьому терені, цілком можлива ситуація, коли на вашу поштову скриньку довгий час не будуть приходити повідомлення від людей, готових найняти вас на роботу.
На щастя, аналізуючи роботу найуспішніших фрілансерів можна виділити деякі загальні звички, які допоможуть вирватися вперед.
Вони цілком розуміють причини свого заняття
Успішні фрілансери не аналізують те, «що вони роблять», їх більше цікавить «чому вони це роблять». Звичайні фрілансери висувають на перший план свої роботи і проекти, а успішні звертають увагу потенційних замовників на те «чому вони роблять свою роботу», «чому вони віддані справі» і «чому вони є ідеальним вибором». Як каже відомий тренер Саймон Сайнек: «Люди не купують те, що ви робите, вони купують те, чому ви це робите».
Вони організовані
Успішні фрілансери прагнуть організувати себе: свій робочий простір, своє професійне життя і свої контакти. Організованість дозволяє їм працювати більш ефективно. У них розподілені час, місце і контакти.
Метання ж можуть призвести до плутанини, віднімають багато часу і шкодять продуктивності.
Вони постійно оновлюють свої роботи
Портфоліо – це найкращий друг успішного фрілансера. Воно містить кращі роботи, матеріали і дає відповідь на питання “чому?”. Воно знаходиться на видному місці і постійно оновлюється. Успішний фрілансер чудово розуміє, що краще витратити більше часу на ефективне оформлення свого портфоліо, ніж намагатися довести свою цінність при спілкуванні з клієнтом.
Вони шукають прогалини на ринку
Успішні фрілансери шукають свою нішу. Вони уникають робити те, що робить більшість, а шукають незайняті ніші. Це може бути все що завгодно – аж до того, що вони намагаються розбиратися в тому, чим раніше ніколи не займалися.
Прогалини на ринку можуть «зробити ім’я» і принести значний дохід.
Вони завжди роблять більше, ніж їх просять
Успішні фрілансери не вірять в «і так зійде». Робота, зроблена наполовину, є роботою, що не зроблена взагалі. А завершення роботи на 100% – недостатньо. Вони знають, що для того щоб бути успішним, вони повинні робити і більше, і краще того, що від них очікується.
Знаходьте способи робити так і ви свою роботу.
Вони приймають відмови відразу
Успішні фрілансери розуміють, що відмови є частиною життя. Це не щось особисте, це не вендетта проти вас, і не тому, що ви не досить чудові: це тому, що будь-яка робота не може подобатися абсолютно всім. Скільки людей – стільки й смаків, і догодити всім ніколи не вийде.
Відмова не засмучує успішного фрілансера, а сприймається ним як поле для роботи та вдосконалення.
Сьогодні, в вік високих технологій, дуже важлива швидка та ефективна передача даних. Завдяки швидкому обміну… Read More
Нещодавно ми писали про нововведення в інструменті для вебмайстрів Google Search Console – Основних веб-показниках.… Read More
Починаючи з WordPress версії 2.9 в двигун була додана підтримка oEmbed – формат простого API,… Read More
Існує багато різновидів швейного обладнання, які відкривають великі можливості для вдосконалення навичок. Один з найскладніших… Read More
Ліниве (або відкладене) завантаження (Lazy loading) – це популярний метод асинхронного звернення до адреси ресурсу,… Read More