Сьогодні та завтра (8-9 травня) в Україні відзначаються Дні пам’яті та примирення, що присвячені жертвам Другої світової війни 1939-1945 років, яких налічується понад 60 мільйонів людей.
Дні пам’яті та примирення були започатковані в резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року (№A/RES/59/26).
Резолюція пропонує державам-членам ООН, неурядовим організаціям, приватним особам, крім святкування своїх Днів Перемоги чи Визволення, щороку відзначати один або два дні (8 і 9 травня) як данину пам’яті всіх жертв Другої світової війни.
Ці дні відзначають в усьому світові щороку, починаючи з 2005-го. Україна ж долучилася до них лише в 2015 році.
Верховна Рада України встановила 8 травня Днем пам’яті і примирення в честь всіх жертв Другої світової війни, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відповідно до Закону цього дня вшановують воїнів, жертв війни, жертв воєнних злочинів, жертв депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.
Офіційне гасло пам’ятних заходів в цьому році – «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».
Символ Дня пам’яті та примирення – квітка червоного маку.
Більшість людей щодня користуються Інтернетом, але повною інформацією про подробиці його появи і роботи володіють… Read More
Уявіть собі, що у вас є комп'ютер, на якому ви активно працюєте: коригуєте документи, граєте… Read More
Якщо молитва – це твоє звернення до Бога, то інтуїція – це розмова Бога з… Read More
Косметична продукція – товари, що належать до особливої категорії. Упаковка повинна відповідати ряду вимог. Важливо,… Read More
Розсувні двері купе – це стильний і сучасний спосіб додати індивідуальності вашому будинку. Вони не… Read More
Україну можна сміливо назвати не тільки однією з найстаріших країн в Європі, але і однією… Read More