SebWeo.com
Якщо представити життя у формі Гри, тоді кожному із нас у ній відведено свою роль. Таку концепцію було прийнято у древній Індії кілька тисячоліть тому, і вона отримала назву Leela (Ліла), що в перекладі з санскриту саме і позначає поняття «Гра». Відповідно, саме призначення Ліла полягає у самопізнанні та пошуку гармонії із самим собою, у концепції погляду на життя як на гру, що дозволяє пропрацьовувати життєві ситуації та знаходити необхідні рішення.
Трансформаційну гру самопізнання Ліла не можна вважати за якесь ворожіння, чи шаманство, і навіть не як спосіб передбачення. Найвлучнішою характеристикою буде наступна концепція: гра Ліла це найдавніша із відомих психологічних практик, що дозволяє гравцеві зануритися у свій внутрішній світ та підсвідомість, особливо коли він знаходиться у пошуку, чи хоче щось змінити у своєму житті.
Якщо ви вперше випробовуєте цю гру — поставтеся до неї з усією серйозністю. Чим більш шанобливим буде ваше ставлення до гри, тим потужнішою буде ваша практика. Якщо ваші наміри духовного розвитку серйозні, тим кращою буде віддача.
Ліла навчить вас жити в гармонії з самим собою, надасть вміння розпізнавати моменти внутрішньої конфронтації та коригувати свої дії у відповідності до своїх цілей. Якщо ви маєте внутрішній конфлікт або ж живете у самообмані, гра Ліла дозволяє виявити ці стани. Коли ви будете знати про це, ви вже зможете стати на шлях коригування та змін життя на краще. З допомогою цього інструменту вам буде легше повернутися на шлях розвитку, задіюючи лише свою власну силу.
Видозмінена модель Гри, створеної ще в давнину, на сьогодні за своєю складністю та глибиною може позмагатися із іншими знаменитими фільсофсько-медитативними системами, як от Ї-Цзін (Книга змін) чи карти Таро. Адже гра пройшла крізь століття та просякнута віковими знаннями. Ще тоді древні мудреці, що займалися дослідженнями лабіринтів людської свідомості, встановили наявність 72 базових станів буття. І саме ці стани були перенесені на гральну дошку Ліла — вони стали клітинами «періодичної системи елементів свідомості». Коли гравець кидає кубик, він під впливом сил своєї карми проходить через різні стани буття, піднімаючись по стрілах (чесноти) і опускаючись разом зі зміями (вади). Фіналом гри можна вважати ситуацію, коли гравець осягнув намір свого Вищого «Я», досягнувши Космічної Свідомості, і не зважаючи на підкорений стан буття.
Переваг гри багато, але до основних можна віднести наступне:
Користь гри не пройшла повз увагу психологічної практики, адже було виявлено ефективність та швидкість, а головне безпечність доступу до вищого «Я» підсвідомості через гру. І саме тому за останні десятиліття гра набула «другого дихання», і саме у психологічній практиці. І ось деякі з факторів чому:
Якщо ви хочете удосконалити себе, розкрити суть і прийняти свій творчий розум, віднайти джерело енергії та сенсу буття, — значить настав цей час. Значить вам час пограти в Ліла, але вам обов’язково буде потрібен провідник гри Ліла — наставник, що допоможе вам у цій захоплюючій подорожі. Якщо ви хочете осягнути ширші орієнтири розвитку, спробуйте це здійснити через призму старовинної, перевіреної століттями мудрості гри самопізнання Ліла.
Немає іншого способу переконатись у перевагах гри «Ліла», — окрім як випробувати її на собі. Адже тепер в кожного з нас є унікальна можливість долучитися до таїнства, яке ще нещодавно було доступне лише вузькому колу посвячених у касту брахманів.
огляд розміщений на правах реклами
Тема (шаблон) — це своєрідний кістяк сайту на WordPress. І, на жаль, іноді цей «кістяк»…
Контактна форма (чи будь-яка інша) на сайті — це дуже важливий компонент. На неї покладено…
Жах не в тому, що щось зміниться. Жах у тому, що все може залишитися так…
Що таке Ліла — це стародавня гра, що виступає в якості інструменту для особистісної трансформації,…
Сучасні варіанти дитячих конструкторів — це не просто іграшки, а дієвий інструмент розвитку, який допомагає…
Основний трафік на сайт з пошукових систем йде саме з органічної видачі. І тут дуже…