Ви, напевно, знаєте, що основну масу трафіку на сайт дають пошукові системи? А ви знаєте, що цей трафік обчислюється більше 80%? Вражає, чи не так? Саме тому власникам сайтів потрібно займатися і інвестувати в SEO. Правильна пошукова оптимізація призводить до підвищення позицій у видачі пошукових систем, що, в свою чергу, призводить до збільшення трафіку, конверсій і доходів.
Займатися базовим SEO не дуже складно. Пишете цікавий контент, прописуєте правильні мета-теги і створюєте на сайті зрозумілу структуру. Однак для підкорення нових висот вам може знадобитися або допомога фахівця, або самому реалізовувати більш просунуті тактики SEO. Про основні з цих поглиблених тактик ми і поговоримо в сьогоднішній статті.
В першу чергу вам потрібно з’ясувати те, в чому ваші користувачі мають потребу, і чого вони хочуть, а потім дати їм це. Чим краще ви зможете задовольнити потреби своєї аудиторії, тим вище ймовірність того, що вони будуть переходити з пошукової системи на ваш сайт, читати ваш контент і/або купувати ваш товар. Ви можете дізнатися це у них безпосередньо, листуючись електронною поштою або реагуючи на коментарі та/або відгуки.
Також ви можете використовувати онлайн-платформи, на яких люди безпосередньо просять поради чи допомоги. Хорошим прикладом тут виступають Quora та сайти групи Stack Overflow. На цих платформах люди задають питання на самі різні теми і отримують відповіді від дійсно розумних людей. Пошукайте на сайтах питання по ключовим словом, що вас цікавлять, і ви будете знати, якого контенту потребують люди.
Нарешті, ви можете вивчити результати по пошуковим запитам в пошуку Google. Ця інформація може дати вам ідеї для своїх майбутніх публікацій.
Цільова сторінка – це окрема сторінка для однієї окремо взятої теми, яка має певну мету. В основному для блогу цільовими сторінками є головна сторінка сайту, сторінка блогу або аналогічні частини сайту. Однак, якщо вашою метою є залучення потенційних клієнтів і/або продажі, тоді вам краще створити для цього окремі цільові сторінки.
Для створення цільової сторінки є шаблон процесу:
Контент – це основа Інтернету. Якщо ви публікуєте корисний і релевантний контент, у вас буде хороший трафік. Однак, Google любить актуальний контент. Актуальний контент не обов’язково повинен означати щось нове, це також може також означати і оновлення старого контенту. Наприклад, ви можете прикрасити старий пост новим текстом, додатковими даними, новими зображеннями (або інфографікою) або чимось ще, що зробить його більш цінним. Наприклад, ви можете додати в свої старі статті більше наступних елементів:
Для досягнення максимального ефекту переконайтеся, що новий контент має таку ж високу якість, що і вихідна стаття. Робіть це регулярно, і ви обов’язково значно збільшите свій трафік.
LSI – це не модель якогось нового телефону. LSI (абревіатура англійською Latent Semantic Indexing) – це в перекладі означає «Приховане семантичне індексування». Це те, що Google враховує при ранжуванні сайтів. Якщо сказати простою мовою, LSI (ПСІ) означає, що при даній методиці пошукові системи звертають увагу на слова, які оточують ваше ключове слово, щоб з’ясувати тему і зміст ваших постів і сторінок.
Наприклад, якщо ви використовуєте в тексті слово «яблуко», пошукова система не буде точно знати, чи маєте ви на увазі фрукт, сленгову назву відомої компанії або сленгову назву міста Нью-Йорк. Тому, якщо ви також згадаєте Велике Яблуко, річку Гудзон і Статую Свободи, тоді сенс сторінки буде більш зрозумілий для пошукової системи.
Методика LSI має на увазі використання синонімів. Це означає, що ви можете використовувати різні слова з одним і тим же значенням, щоб прояснити свою точку зору, не повторюючи точне входження ключової фрази знову і знову. Це також спосіб уникнути «перенаповнення» сторінки ключовими словами.
Якщо ви не дуже дружите з синонімами, ви завжди можете використовувати тезаурус. Також в мережі є багато ресурсів, на яких представлені всі синоніми того чи іншого слова.
У той же час, не зловживайте LSI, оскільки це так само погано, як і «переповнення» сторінки ключовими словами. Завжди зосереджуйте на тому, щоб зробити контент природним. Ваша мета полягає в тому, щоб поліпшити якість вашого контенту для користувача, а не зменшити його, щоб зацікавити пошукові системи.
Поглиблені тактики SEO дозволять вам збільшити трафік, поліпшити рейтинг в пошукових системах і зробити ваш контент більш привабливим як для читачів, так і для пошукових систем.
Завжди пам’ятайте, що вашою метою завжди є інтереси користувачів, для яких ви і створюєте унікальний і високоякісний контент. Методи, які описані в сьогоднішній статті, не є способом обману пошукових систем, а є дієвими підходами, які допоможуть вам поліпшити пошуковий трафік на ваш сайт.
Навчання за кордоном вже давно асоціюється з якісною освітою, новими можливостями та безліччю перспектив. Але…
Вибір майстра для ремонту та перетяжки меблів – завдання, яке потребує вдумливого підходу. Адже від…
Вибір ідеального хостингу під свій сайт може бути досить заплутаною справою, особливо коли існує багато…
Щоб уникати помилок, потрібно набиратися досвіду; щоб набиратися досвіду, потрібно робити помилки Лоуренс Пітер
Коротке визначення Чорного SEO Чорне СЕО (або Чорна оптимізація) — це будь-яка практика, метою якої…
Отримання прав водія категорії C відкриває двері до професійної діяльності, пов'язаної з керуванням вантажними автомобілями.…