Categories: Технології

Повний комплекс інжинірингових послуг від компанії S-Engineering

Просто замовити й встановити на об’єкті виробництва обладнання систем автоматизації й енергопостачання недостатньо. Необхідно звернутись до якісного виробника, який забезпечить не тільки виробничий процес, а й надаватиме додаткові послуги для зручної експлуатації. Замовити не лише виготовлення й монтаж, а й налаштування та багато інших робіт можна в S-Engineering.

Ця компанія має власне виробництво й активно використовує сучасні технології для виконання замовлень клієнтів. Надає багато спеціалізованих послуг для безпечного користування установками на виробництві. Постійне співробітництво допоможе уникнути небажаних ситуацій із неочікуваними несправностями й довготривалими простоями.

 

Які роботи проводять під час виконання замовлення

Компанія завжди враховує побажання, а також специфіку діяльності, напрямок та обсяги виробництва конкретного клієнта. Індивідуальний підхід дає можливість знаходити та втілювати в життя оптимальні для кожного випадку рішення. Інжинірингові послуги обов’язково включають проєктування, як необхідний етап перед виготовленням обладнання. Для цього співробітники проводять геодезичне фотографування, роблять технічне завдання й усю необхідну документацію.

S-Engineering займається не тільки виробництвом, а й постачанням обладнання на об’єкт замовника. На базі компанії працює Департамент розробки програмного забезпечення, який створює АСУ різного рівня складності, вдосконалює та ремонтує наявні на підприємстві системи, здійснює аналіз, вибирає обладнання, надає консультації. На кожному технологічному етапі проводиться багаторівневий контроль якості.

Фахівці S-Engineering виконують електромонтажні роботи згідно з актуальними вимогами. Крім того, займаються переоснащенням, модернізацією, будівництвом нових об’єктів різного призначення та рівня складності. За потреби компанія долучає партнерів, щоб виконати завдання чітко у вказані терміни. Аби ввести обладнання в експлуатацію, співробітники виконують повний комплекс пусконалагоджувальних робіт.

 

Які ще послуги можна замовити

Завдяки штату досвідчених фахівців із профільною освітою та активному залученню молодих кадрів S-Engineering легко впорається із широким переліком задач. Окрім безпосередньо виготовлення, монтажу, налаштування й випробування обладнання, також проводить:

  • навчання персоналу на підприємстві замовника. У процесі моделюють декілька позаштатних ситуацій та практикують способи їх вирішення. Це необхідно для безпечної та стабільної експлуатації установок;
  • сервісне обслуговування. Допоможе уникнути помилок та виходу з ладу обладнання. Передбачає термінову діагностику й усунення проблем у разі їх виникнення;
  • управління проєктом, контроль якості його виконання, дотримання правил безпеки тощо.

У компанії можна замовити послуги працівників на аутсорсинг – це оптимальне рішення, якщо створення й утримання власного технічного відділу є нерентабельним.

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

This post was last modified on 19/10/2023 14:40

Останні пости

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024