Категорії: Здоров'яЦікаве

Причини залишатися самим собою

Коли ви були маленькою дитиною, у вас вже був якийсь набір особистісних якостей та манери поведінки. Пізніше, по мірі дорослішання, на вас все сильніше впливали суспільство, оточуючі люди, життєвий досвід та генетична схильність.
Будучи дорослим, ви формували особистісні якості, які характеризували вашу поведінку, спираючись, в основному, на думку і очікування інших. Таким чином, чекаючи якихось бонусів в майбутньому, ви коригували свою поведінку і звички під це. Хоча така поведінка здатна забезпечити якісь короткочасні переваги, в середньостроковому періоді це може призвести до проблем у відносинах і особистісному зростанні. Коли ви граєте чужу роль і приховуєте свою справжню сутність, це може серйозно зашкодити і вашим довгостроковим цілям в житті.
Коли ви починаєте бути самим собою, показуючи людям не тільки свої сильні сторони, але і недоліки, і навіть дивацтва реальної особистості, – цілком можуть проявитися зовсім вже цікаві моменти! Перелічимо їх.

 

1. Ви будете оточені «правильними» людьми.

Коли ви не є самим собою, тоді і життя буде вас зводити не з тими людьми, яких ви потребуєте. І навпаки.

 

2. Ви будете заробляти більше грошей.

Кожна робота пов’язана з комунікацією. Коли ви є собою, людям легше вам довіряти. Люди купують у людей, з якими їм легко спілкуватися, і вони легше витрачають свої гроші, коли задовольняються їх найпотаємніші емоційні потреби. Коли ви можете спілкуватися з людьми на більш глибокому рівні, вам буде простіше створити кращі відносини не тільки з клієнтами, але і з колегами і начальством. Якщо ви працюєте в сфері обслуговування клієнтів, продажів, охорони здоров’я чи освіти, це може істотно поліпшити ваше матеріальне становище.

 

3. Ви зустрінете правильного партнера.

Тільки тоді, коли ви є самим собою, вам зустрінеться саме ваша любов. Звичайно, ви можете зацікавити партнера і фальсифікуючи (видаючи себе за іншу людину), але, в такому випадку, довгострокові наслідки можуть бути сумні, а ваші дійсні потреби не будуть задоволені. Будьте собою і ви зустрінете ту людину, яка зробить вас щасливим.

 

4. Вам довірятимуть.

Коли ви дійсно буваєте собою, це підсвідомо запам’ятовують люди, які контактують з вами. Коли вони відчувають себе в безпеці, знаючи хто ви, як ви говорите і як дієте, вони більш схильні довіряти вам. Коли вам довіряють, ваші успіхи в кар’єрі будуть збільшуватися, особисті відносини будуть поліпшуватися, і ви будете почувати себе більш впевнено при взаємодії з іншими людьми.

 

5. Ви будете більш впевненим.

Коли ви не буваєте самим собою, ви постійно турбуєтеся про створене враження на людей, змінюючись в різних ситуаціях. Якщо такі «чужі маски» змінюються часто, процес прийняття рішень ускладнюється, що, природно, призводить до невірних рішень. Коли ви постійно приймаєте невірні рішення, це впливає на ваше самопочуття, веде до низької самооцінки і знижує впевненість у собі. Будьте самим собою!

 

6. Ви будете більш енергійним.

Коли ви живете у своїй «реальності», ви, тим самим, побічно підвищуєте рівень ендорфінів в організмі. Ці ендорфіни є хімічними речовинами гарного самопочуття, які, природно, збільшують життєву енергію і позитивний настрій. Це круговий цикл: коли ви відчуваєте себе добре, ви добре виглядаєте, вам добре, і ви притягуєте хороше. Все це створює додаткову енергію для життя.

 

7. Ви будете краще спати.

Чим краще ви себе почуваєте, тим менше ви турбуєтеся. Чим менше ви турбуєтеся, тим менше часу ви будете витрачати на всілякі роздуми перед сном, вже лежачи в ліжку. Це означає, що у вас буде більше часу, щоб поспати і відпочити, і менше часу будете боротися з неспокійними думками.

 

8. Ви будете відчувати себе менш напружено.

Набагато простіше бути самим собою, ніж весь час намагатися бути кимось іншим. Коли ви граєте чужу роль, вам постійно доводиться приховувати брехню, напружуватися через свою зовнішність і турбуватися через свої слова. Коли ви – це ви, вам немає потреби турбуватися про те, що ви сказали або зробили в минулому, як деякі люди сприймають вас, і як ви повинні діяти в тих, чи інших ситуаціях.

9. Ви будете щасливішими.

Всі перераховані переваги призведуть до зростання рівня щастя і миру у ваших особистих і професійних справах. Ваше щастя залежить від ваших же власних зусиль. Коли ви приймаєте свою справжню природу, жити в цьому світі стає набагато легше, повірте!

 

Share

Останні пости

Демокріт

Ми потребуємо не стільки допомоги друзів, а більше тієї впевненості, що ми її отримаємо Демокріт… Читати далі

21/02/2022

Майк Тайсон

Коли мені важко, я завжди нагадую собі про те, що якщо я здамся — краще… Читати далі

12/02/2022

25 корисних порад та рішень jQuery, які ви повинні знати

jQuery – це швидка і досить невелика бібліотека JavaScript. Вона спрощує створення інтерактивних та приголомшливих… Читати далі

09/02/2022

Йоганн Вольфганг фон Гете

Кожен чує тільки те, що він розуміє Йоганн Вольфганг фон Гете   Читати далі

03/02/2022

Сайт для перукарні Teti Bond

  Опис проекту: Розробка офіційного сайту для перукарні Teti Bond в місті Житомир. Перукарня орієнтована… Читати далі

29/01/2022

Як повністю і без сліду видалити плагін у WordPress

Плагіни є невід'ємною частиною функціонування WordPress, адже за їх допомогою можна досягти практично необмеженої розширюваності… Читати далі

23/01/2022