Ноутбук — це не тільки зручний і функціональний ґаджет, а й доволі делікатний пристрій, що потребує дбайливого ставлення та регулярного догляду. Якщо не чистити ноутбук від пилу, бруду і жиру, то це може призвести до різних проблем: зниження продуктивності, перегріву, поломки клавіатури або екрану, а в гіршому випадку — до виходу з ладу всього пристрою. Тому рекомендується проводити чистку ноутбука не рідше одного разу на місяць, а при інтенсивному використанні — частіше.
Ноутбук потрібно регулярно чистити від пилу і бруду, щоб уникнути перегріву і поломки. Для цього вам знадобляться:
Не використовуйте алкоголь, ацетон, бензин, воду або вологі серветки, які можуть пошкодити ноутбук.
Відключіть ноутбук від мережі та акумулятора. Нанесіть спрей на ганчірку і протріть екран круговими рухами. Не розпилюйте спрей на екран.
Переверніть ноутбук і злегка постукайте по ньому, щоб витрусити великі частинки. Пройдіться по клавішах стисненим повітрям або міні-пилососом. Протріть клавіші ганчіркою, змоченою в спреї. Очистіть проміжки між клавішами ватними паличками або зубочистками.
Відключіть мишу від ноутбука і протріть її ганчіркою, змоченою в спреї. Особливу увагу приділіть коліщатку і кнопкам. Якщо у вас оптична миша, то почистіть лінзу ватною паличкою або зубочисткою.
Це найскладніший етап, який краще довірити фахівцям https://www.aks.ua/remont/noutbuki.html. Якщо ви зважитеся зробити це самі, то відключіть ноутбук від мережі й акумулятора і дайте йому охолонути. Зніміть кришку корпусу і відкрутіть вентилятори та радіатори. Очистіть їх від пилу стисненим повітрям або міні-пилососом. Перевірте стан термопасти на процесорі та відеокарті. Якщо вона висохла або потріскалася, то видаліть її спиртом або розчинником і нанесіть нову тонким шаром по центру чіпа. Поверніть вентилятори і радіатори на свої місця і підключіть дроти до материнської плати.
Після чищення ноутбука ви помітите поліпшення його роботи і продовження його терміну служби.
інформація розміщена на правах реклами
Цей практичний урок допоможе вам перенести дані з вашого Excel-файлу (з деякими конкретними стовпцями) до…
Досить часто у програмістів виникає спокуса написати якусь велику функцію, що повинна вирішувати певну задачу.…
Дискусії навколо цієї теми вас, певно, вже втомили. Але я в даній статті постараюсь показати…
Консоль браузера (також відома як консоль JavaScript або веб-консоль), — це потужний інструмент для розробників,…
Ніколи не вказуйте на помилки, якщо не знаєте, як їх виправити Джордж Бернард Шоу
Коли необхідно зробити вибір, а ви його не робите, — це теж вибір Вільям Джеймс…