SebWeo.com
Якщо ви закінчили школу і бажаєте присвятити себе процесу керування бізнесом (будь-якого рівня), тоді перед вами гостинно відкриються двері кожного вищого навчального закладу України в галузі «Управління та адміністрування». Але які двері обрати? Звичайно, що двері в факультет менеджмента Інститута КІБіТ (Київського інституту бізнесу та технологій). Адже це саме той профільний заклад, що допоможе вам у досягненні вашої мети. І в сьогоднішньому огляді ми розберемо основні кроки та особливості здобуття диплому бакалавра у сфері менеджменту.
Давайте розглянемо основні моменти для бажаючих навчатись на бакалавраті на першому курсі. Адже це можна назвати самим першим рівнем вищої освіти. До того ж, ступінь бакалавра є одним з найпоширеніших у вищій освіті, а після її здобуття у випускника буде чітке розуміння обраної галузі.
Після закінчення шкільного навчання вступ на перший курс інституту називається вступом на основі ПСЗО (повної загальної середньої освіти). Щоб вступити до вишу, випускнику школи потрібно здолати Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке базується на предметах, що затребуються під час вступу до ВНЗ (вищого навчального закладу). У кожного закладу свої вимоги до переліку та кількості таких предметів. Також, у колишніх школярів є можливість вступу до інституту по результатам НМТ (національного мультипредметного тестування), що складається з блоків завдань по українській мові, математиці та історії України.
Вимоги до вступників також ґрунтуються на бажаній формі навчання: денній чи заочній. Наприклад, для майбутніх менеджерів, що обрали бажаною галуззю знань «Управління та адміністрування» і, наприклад, спеціальність «Менеджмент організацій» в КІБіТ, на денній формі навчання, будуть наступні вимоги:
Для вступників на основі НРК5 (які мають освітні рівні молодший спеціаліст, фаховий молодший бакалавр або ж молодшого бакалавра), — тобто вже здобували професійну освіту, навчались в закладах фахової освіти (передвищої), або закінчили коледж, — вимоги будуть дещо іншими.
Для того, щоб у країні була потужна база конкурентоспроможного людського капіталу, — багато високоосвічених людей, кваліфікованих спеціалістів, — саме і існують високотехнологічні та інноваційні навчальні заклади. Щоб «виховати» справжніх менеджерів, що будуть брати активну участь у розвитку економіки країни. Тому, готуйтеся до того, що вас будуть навчати систематизованим знанням і практичним умінням, способу мислення, професійним, світоглядним і морально-етичним цінностям, які в комплексі нагородять вас вмінням управляти, — тобто бути менеджером у класичному розумінні цього слова.
Отже, «новоспечений» менеджер повинен бути конкурентоспроможним та професійно розбиратися у економіці, маркетингу, фінансових технологіях, підприємництві та торгівлі; вміти ефективно керувати своїм часом; обов’язково вміти керувати будь-якою групою людей (і маленькою командою, і великими підприємствами); вміти прогнозувати та оцінювати ризики, оперувати економічними даними; і врешті решт бути успішним.
Для досягнення цієї мети в Інституті буде проводитися підготовка за напрямками: Менеджмент організацій, Публічне управління та адміністрування, Підприємництво. А процес навчання буте включати наступні профільні дисципліни:
Більше десяти років тому в Україні відбулася зміна у підході до структури та рівнів вищої освіти. Тож, на сьогодні є чотири види вищих освітніх ступенів: бакалаврський рівень (бакалаврат), магістерський рівень (магістратура), освітньо-науковий рівень (докторат) та науковий рівень. Кожен рівень відрізняється тривалістю, глибиною навчання, складністю, а також потенційними можливостями кар’єрного росту, і нагороджується дипломом про вищу освіту.
Тож, як ви бачите, після отримання диплома бакалавра, ви можете і далі опановувати навчання, щоб підвищити свою кваліфікацію, принаймні до магістра. Кожен наступний щабель вищої освіти вимагає успішного виконання освітніх програм попереднього рівня. Тобто, щоб отримати черговий ступінь, потрібно розвиватись та навчатись. Для здобуття освітнього ступеню «Бакалавр» на першому рівні у закладі вищої освіти, вам потрібно успішно виконати програму обсягом 180-240 кредитів ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System, українською ЄКТС — Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система). З допомогою цієї системи можна кількісно (в кредитах) провести оцінювання навчальних програм, дисциплін, навантаження на студента та подібних характеристик.
Хоча побутує думка, що можна отримати високооплачувану роботу без диплома, але зазначимо, що це доволі хибна думка, і навпаки, — наявність диплому значно покращить ваші шанси на довгострокові кар’єрні перспективи. Вища освіта не гарантує, але може допомогти вам опанувати нові навички та можливості, що будуть мати великий вплив на майбутнє працевлаштування та потенційну зарплату. Тож, для початку спробуйте пройти бакалаврат і здобути диплом про вищу освіту, а далі вже будете вирішувати самі.
огляд розміщений на правах реклами
Найбільша з чеснот оратора — не лише сказати те, що потрібно, але і не сказати…
Ваша стратегія SEO просування повинна бути сильною та охоплювати практично всі грані цієї комплексної роботи,…
Я знаю світ: У ньому злодій дружить з шахраєм, І довбень завжди виграє у мудреця,…
Масиви не лише в JavaScript є фундаментальною структурою даних, але й практично у всіх мовах…
Системний блок – це центральна частина персонального комп'ютера, що включає основні апаратні компоненти: процесор, відеокарту,…
Чи думали ви коли небудь про кар’єру веб-розробника / програміста? Щоб самостійно створювати свої веб-сайти,…