Критика – це не обов’язково погано. Іноді критика приносить і користь, особливо, якщо вона конструктивна. Одних людей критика мобілізує і наповнює адреналіном, а інших – спустошує і відбирає волю. У даній статті спробуємо відокремити зерна від плевел, і поговоримо про погану і добру критику, а також розглянемо, як реагувати (або не реагувати) на критику і як її сприймати.
Погана критика – це думка не критиків, але критиканів, які в житті путньо нічого не досягши, виміщають свою безсилу злість на інших. Критикани – це невдахи, і їхня думка не заслуговує вашої уваги. Ігноруйте таку критику.
До поганої критики можна віднести також слова і судження, які висловлюються людьми від неробства і байдикування. Людям, в основній своїй масі, часто буває нудно, і вони розважають себе тим, що роблять зауваження іншим, оскільки вважають, що краще за інших в усьому розбираються. Інтернет дає таким людям практично необмежену свободу і роздолля. Не ведіться!
Тепер перейдемо до гарної критики. Якщо не брати до уваги деяких винятків, розглянутих вище, практично вся критика корисна і потрібна. Особливо, якщо вона висловлюється до місця і по справі, і якщо висловлена професіоналом у своїй справі.
А як ви реагуєте на критику? Ви завжди холоднокровні або ж нагадуєте одну велику тварину, яка дуже не любить червоний колір? Як ставитеся до вказівки на недоліки? Розкажіть про це в коментарях нижче.
Ніщо в сучасному світі не залишається довго незмінним. Застосовне до ремесла, це твердження означає, що…
Якщо представити життя у формі Гри, тоді кожному із нас у ній відведено свою роль.…
Тема (шаблон) — це своєрідний кістяк сайту на WordPress. І, на жаль, іноді цей «кістяк»…
Контактна форма (чи будь-яка інша) на сайті — це дуже важливий компонент. На неї покладено…
Жах не в тому, що щось зміниться. Жах у тому, що все може залишитися так…
Що таке Ліла — це стародавня гра, що виступає в якості інструменту для особистісної трансформації,…