Категорії: SEO

Як створювати вірусний контент – основні трюки для постів

Якщо ви пишете статті для свого блогу, в соціальних мережах або на інших майданчиках, вашим завданням є перетворення цих публікацій у вірусний контент. Вірусний контент – це контент, яким люди хочуть і з задоволенням самі діляться. Це коли ви написали дуже класний пост і він отримує безліч репостів за короткий проміжок часу.

З цим розібралися, але залишається головне питання – а як же створювати такий контент, щоб він перетворювався у вірусний? В сьогоднішній статті ми постараємося відповісти на це питання і розглянемо основні трюки для створення вірусного контенту. Головне правило, якого ви повинні дотримуватися при створенні контенту: матеріал повинен бути корисним і цінним для читача, а також легко сприйматися.

 

 

 

Трюк №1: Публікація навчального контенту, детальних оглядів, інструкцій

Цей вид контенту дуже легко розшарювати завдяки своїй простоті та доступності. Публікуйте контент, в якому простою і зрозумілою мовою описані детальні інструкції, огляди або навчальний матеріал. Детально і легко описуйте кожен крок, і користувачі обов’язково захочуть поділитися таким контентом.

 

 

Трюк №2: Публікація «гарячих» новин або цікавих фактів

У сучасному світі люди хочуть отримувати швидку і корисну інформацію. Всі користувачі хочуть мати швидкий доступ до найсвіжіших новин. Також великий інтерес аудиторії викликають цікаві факти або дані, які починаються зі слів: «А чи знаєте ви?…». Люди хочуть дізнаватися щось нове максимально швидко і доступно. Скористайтеся цим в своїх статтях.

 

 

Трюк №3: Публікація цікавих життєвих історій або розповідей

Ще один популярний трюк для створення вірусного контенту полягає в публікації цікавих історій з життя. Цей спосіб передачі інформації привертає увагу користувача і надовго не відпускає. Якщо ви напишете про цікаву життєву історію, ваші читачі не тільки її прочитають, але і, дуже ймовірно, із задоволенням нею поділяться.

 

 

Трюк №4: Комбінуйте текст і медіа-дані (картинки, відео, аудіо)

Якщо ваша стаття містить тільки текст, нею, швидше за все, мало хто зацікавиться. Але, якщо ви додасте візуальну складову (зображення, відео, інфографіки), ваш контент отримає більше взаємодії. Як то кажуть – одна картинка замінює собою тисячу слів!

 

 

Трюк №5: Створюйте огляди корисних інструментів або сервісів

Дуже часто люди знаходяться в пошуку додатків або онлайн-інструментів, які зможуть полегшити їхнє життя, дозволять вирішити поточну задачу або прискорити робочий процес. Якщо ви проведете невеликий аналіз ринку і складете список програм (сервісів), які вирішують важливі завдання в певній ніші, ваші читачі це оцінять.

Максимально спростіть користувачам процес пошуку додатків, яких вони потребують, і ви отримаєте всі передумови для зародження вірусного контенту.

 

 

Трюк №6: Залучайте користувачів за допомогою конкурсів або акцій

У наш час, щоб привернути увагу користувачів, недостатньо тільки створити класний контент. Людей потрібно ще «підштовхнути» зацікавитися ім. І тут на допомогу приходять різні конкурси або рекламні акції. Дайте людям можливість щось виграти, і ви обов’язково привернете їхню увагу. Адже всі люблять перемагати та отримувати подарунки.

 

 

Трюк №7: Публікуйте цитати і думки знаменитих людей

Ми вже згадували, що коротка і змістовна інформація сьогодні дуже цінується. До такого роду інформації можна віднести і цитати або крилаті вирази успішних людей. Якщо ви знайдете лідера думок у своїй ніші (для кола своєї аудиторії), ваші читачі з радістю приймуть таку інформацію і, ймовірно, активно розшарять її в соціальних мережах.

Лідером думки може бути і дуже мудра людина, яка жила кілька століть назад, і знаменита особистість наших днів.

 

 

 

Дуже складно передбачити, який з перерахованих вище трюків обов’язково спрацює. У кожній ніші і для кожної аудиторії один трюк може спрацювати, а в іншій – ні. Щоб домогтися кращих результатів – використовуйте різні види контенту. Це дозволить вам охопити якомога більшу увагу ваших читачів, а також дозволить залучити нових і розширити вашу аудиторію.

 

Share

Останні пости

Як вибрати ідеальний ноутбук: Повний гайд

Вибір ноутбука може бути складним завданням у світі, де ринок переповнений варіантами на будь-який смак… Читати далі

22/04/2024

Томас Едісон

Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш діючий метод досягти… Читати далі

20/04/2024

Найкрасивіші та найбільш вражаючі мости з усього світу (ТОП-10)

Міст — це щось більше, ніж просто споруда, яка поєднує два береги. Для того, щоб… Читати далі

19/04/2024

Соломон

Життя нас вчить, що свою пару ми пізнаємо, коли розлучаємося, своїх братів ми пізнаємо, коли… Читати далі

18/04/2024

Чак Поланік

Хто може — той робить. Хто не може — той критикує Чак Поланік   Читати далі

17/04/2024

Річард Бах

Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, що дозволяє його здійснити. Хоча, можливо, для… Читати далі

16/04/2024