Як змінити категорію за замовчуванням Без рубрики в WordPress

У сьогоднішній статті ми розглянемо досить суперечливе питання, з яким ви можете зіткнутися при веденні свого блогу на CMS WordPress. Ми розглянемо практичне рішення завдання щодо зміни дефолтной категорії блога, коли пост не прив’язаний до якої-небудь іншої категорії. За замовчуванням категорія ваших постів буде автоматично прикріплятися до Uncategorized (Без рубрики), поки ви цього не присвоїте їм іншу категорію. Технічно, Без рубрики – це також категорія. Кожна створена публікація в блозі має належати до будь-якої категорії. Це є частиною того, як пости структуруються в WordPress. І це є причиною того, що ви не зможете видалити дефолтну категорію Без рубрики.

Перш ніж ми перейдемо до практичного вирішення цього питання, спочатку розглянемо причини, чому вам може знадобитися використовувати категорії і чому вам потрібно буде змінити дефолтну категорію свого блогу на якусь іншу.

 

 

Навіщо використовувати категорії

Використання категорій може принести додаткову цінність вашому сайту на WordPress. Нижче розглянуті основні з цих переваг.

 

SEO і користувацький досвід

Використання категорій – одна з тих речей, які приносять користь для SEO вашого сайту і користувачам в довгостроковій перспективі. Відвідувачі вашого сайту зможуть швидше знайти потрібні статті без необхідності докладати занадто багато зусиль. І якщо у них відразу є можливість клікнути на посиланні потрібної статті, не переглядаючи масу інших статей, показник відмов знизиться.

 

Структурованість на сайті

Створення категорій і прикріплення ваших постів цим категоріям не вимагає багато зусиль. Спочатку вам потрібно створити певну звичку класифікувати створену публікацію. Через деякий час це буде для вас природною справою. Наявність цієї структурованості на вашому сайті особливо важливо для відвідувачів, що повертаються. Ці відвідувачі через деякий час будуть знати структуру вашого сайту напам’ять. Якщо ви запропонуєте їм таку структурованість, вони не будуть відчувати себе загубленими на вашому сайті.

 

Поділ за категоріями

Ще одна велика перевага, яке у вас є, — це поділ постів на основі категорій. Ваш сайт або блог може містити пости на різні теми. Але це не означає, що кожен відвідувач обов’язково цікавиться всіма темами, які є на сайті. Категорії дуже добре підходять для класифікації різних тем постів в певній категорії. І якщо хтось хоче поділитися постами, що належать лише до цієї категорії, у них буде така можливість. Фокус і експертні знання ведуть до розуміння аудиторії. Замість того, щоб створювати контент для різних покупців у вашій аудиторії, ви сегментуєте контент, що веде до більш особистого і персонального підходу.

 

 

Навіщо змінювати дефолтну категорію блогу

Ви, можливо, вже створили свої категорії (або збираєтеся це зробити), але ви все ще задається питанням: навіщо міняти категорію за замовчуванням на іншу? Давайте розглянемо дві причини, які можуть допомогти вам розібратися.

 

У разі, якщо ви забудете привласнити категорію вручну

Однією з причин, чому ви, можливо, захочете встановити категорію за замовчуванням для вашого блогу, є те, що ви іноді можете забути привласнити категорію. Написання та оформлення хорошого поста в блозі вимагає багато роботи. І цілком можливо, що ви забудете щось змінити, зосередившись на чомусь іншому. Для людей, які читають блог тільки за категоріями, це означає, що вони не будуть знати, яку публікацію в блозі ви створили і доклали стільки зусиль.

Однак, якщо у вас є загальна категорія, яку ви можете стандартно призначати для постів, ви як і раніше зможете розраховувати на аудиторію, яка відвідує ваш блог за категоріями.

 

 

Коли у вас є кілька авторів контенту

Якщо ви створюєте багато контенту, вам, ймовірно, буде потрібно наймати позаштатних авторів або співробітників, щоб підтримувати зростання вашого сайту. Вивчення організаційної структури компанії вимагає часу. Кожен новий співробітник повинен звикнути до різних підходів, які використовує компанія. Встановивши категорію за замовчуванням, відмінну від не класифікованої, ви будете знати, що будь-який пост не загубиться в забутій категорії вашого веб-сайту.

 

 

Як змінити категорію за замовчуванням

Тепер ми перейдемо до практичного вирішення цього питання: як реально змінити категорію за замовчуванням для блогу на WordPress.

 

Створення різних категорій для вашого сайту

Перше, що вам потрібно зробити, якщо ще не зробили цього, — створити різні категорії для ваших постів. Для цього перейдіть в Консоль WordPress > Записи > Категорії.

У формі, розташованій у лівій частині сторінки, додайте стільки категорій, скільки потрібно. Переконайтеся, що у вас є категорія, яка відповідає всім іншим категоріям (наприклад, Загальне).

 

Призначення постів категоріям

Наступне, що вам потрібно зробити, це призначити свої записи категоріям. Для цього відкрийте кожен пост окремо і змініть в правому блоці категорію на ту категорію, до якої належить пост.

 

Виберіть найбільш загальну категорію

Після двох попередніх кроків, прийшов час вибрати саму загальну тему (категорію). Ця тема зазвичай схожа на «Загальне». Найбільш загальна тема в більшості випадків, ймовірно, буде найбільш часто використовуваною категорією. І навіть якщо ви коли-небудь забудете змінити категорію одного з ваших постів, шанси досить високі, що запис все одно відноситься до загальної категорії.

 

Змінити категорію за замовчуванням

Після того, як ви вибрали свою саму загальну категорію, ви можете перейти і змінити свою категорію за замовчуванням. Для цього перейдіть в Консоль WordPress > Налаштування > Написання > Категорія записів за замовчуванням > Виберіть найбільш загальну категорію, створену в попередньому кроці.

 

 

 

Короткий підсумок

У даній публікації ми розглянули додаткову інформацію про категорію блогу на ВордПрес. Ми зробили огляд того, чому і коли використовувати категорії постів в блогах і чому ви повинні розглянути можливість зміни категорії за замовчуванням. Ми також побачили, як можна легко внести зміни для цього на ваш сайт. Якщо у вас є які-небудь питання або пропозиції, не соромтеся залишати коментарі в розділі коментарів нижче.

 

This post was last modified on 08/10/2018 17:21

Останні пости

Генрі Форд

Людина має два мотиви поведінки — один справжній та інший, що гарно звучить Генрі Форд…

16/07/2024

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024