WordPress – це система керування вмістом сайту (CMS) з відкритим програмним вихідним кодом, тобто він безкоштовний і вільний для розповсюдження. Двигун написаний на PHP, а в якості бази даних використовує MySQL. Сфера застосування – від блогів, до досить складних новинних ресурсів та інтернет-магазинів. Як вважають розробники – WordPress є ідеальною платформою для публікацій, орієнтованих на красу, підтримку стандартів та зручність у використанні. До слова, так вважають не тільки вони!
Автором WordPress вважається Метт Мюлленвег, який є засновником некомерційного фонду WordPress Foundation, що володіє правами на торгову марку «WordPress».
Організація WordPress Foundation, яка є некомерційним фондом, своєю місією вважає забезпечення безкоштовності та доступності системи, її підтримку та розробку. На сьогоднішній день в розробці движка Вордпрес бере участь велика кількість людей, включаючи WP-тестерів і групи добровольців.
CMS Вордпрес стрімко набирає популярність. Не далі як у 2012р., сайтів на WP налічувалося вже понад 70 мільйонів!
Офіційний сайт: https://wordpress.org
(там можна скачати найсвіжішу версію WordPress)
Знамените «встановлення за 5 хвилин» зводиться до того, що після скачування ми розпаковуємо реліз в потрібну папку на сервері. Потім вводимо адресу в браузері і відповідаємо на кілька запитань. Це все – якщо коротко!
WordPress розвивався як проста система ведення блогів, а потім перетворився на багатофункціональну CMS. Тисячі плагінів, тем та віджетів дозволяють творити з сайтом чудеса! Все обмежується тільки вашою фантазією та технічною підкованістю:)
Що в коробці?
І на доповнення до посту перегляньте відео-урок:
Сьогодні дедалі більше учнів та батьків шукають альтернативу традиційній школі, обираючи більш гнучкі, індивідуальні та…
Візуальна привабливість є ключовою особливістю будь-якого сайту на ВордПрес. Відвідувачі частіше будуть відкривати посилання, які…
Будь-які співбесіди завжди хвилюють, і навіть можуть викликати певного ступеню нервозність. Однак, якщо ви будете…
Змінити я цього не можу, залишається отримувати з цього користь Артур Шопенгауер
За замовчуванням після кожної інсталяції WordPress є три основні URL-адреси для входу в адмінку: {домен}/wp-admin.php,…