Категорії: Прес-релізи

Багатофункціональний пристрій коверлок: ключові особливості

Існує багато різновидів швейного обладнання, які відкривають великі можливості для вдосконалення навичок. Один з найскладніших і дуже важливих агрегатів – коверлок. Він виконує завдання двох пристроїв – оверлока і розпошивалки. При цьому вартість такої машини досить висока, тому слід розібратися в особливостях та функціональності.

 

 

Для чого потрібен пристрій коверлок

Коверлок часто називають геніальним винаходом, який здатен виконувати такі типи швів:

  • обметка;
  • плоский, він же сточуючий. Створюється методом двохниткового стібка. Саме такий застосовується в більшості трикотажних виробів, представлених в магазинах.

 

Тобто, є відразу кілька функціональних можливостей. Для них не потрібні окремі пристрої та місце. Але при всьому цьому коверлок робить «зигзаг», тобто, пряму петлю створити не зможе.

 

 

Важлива деталь – петлітель

Всі пристрої, опції яких поєднані в коверлоці, мають одну загальну деталь, що відрізняє їх від звичайних швейних машин. Йдеться про петлітель. Його наявність виключає застосування шпульки для намотування нижньої нитки. Вона надходить прямо з бобіни, заправляється в петлітель. Окремі модифікації можуть мати навіть 2 таких елемента. З їх допомогою вдається створювати ланцюговий стібок. А це вже означає, що стають доступні різноманітні трикотажні шви для обробки виробів.

Ланцюговий рядок схожий на косичку. Таку можна знайти на багатьох джинсових речах, спортивних костюмах. Відрізняється значною розтяжністю. А це дуже важливо при роботі з еластичними матеріалами.

Але варто розуміти, що для отримання такого шва витрата ниток буде значно більше, якщо порівнювати зі звичайним човниковим.

 

 

Додатковий функціонал коверлоку

Хоча коверлок і без того виконує багато завдань, його зручність може бути ще більшою. Істотно спрощує роботу автоматична заправка нитки. Причому і тут є групи з механічною і пневматичною функцією. Найзручнішим варіантом вважається модель, в якій користувач може в будь-який момент розглянути позицію ниток і підготувати їх за допомогою пінцету. Автозаправка дуже важлива, адже подібна маніпуляція проводиться часто в процесі роботи.

 

 

Вибір якісного коверлоку

Щоб знайти саме ту модель пристрою, яка підійде під ваші завдання, дуже важливо точно знати, як взагалі коверлок виглядає. Він істотно відрізняється від оверлока тим, що виліт рукава середньої довжини. Допоміжними елементами є столик і ніж для обрізки надлишків матеріалу.

 

При підборі слід обов’язково визначити мету застосування. Виходячи з цього, зможете зрозуміти, який набір рядків потрібен, їх кількість, додатковий функціонал. Для отримання якісного двохниткового шва потрібно заглушка – конвертер. Її можна зафіксувати на будь-якому петлітелі. Лицьова частина часто оснащується дисплеєм. Його наявність істотно спрощує контроль процесу.

Слід враховувати й такі нюанси:

  • кількість петлітелів. У коверлока їх повинно бути 3;
  • число ниток. Максимум – 10, але все залежить від завдань, які поставлені перед пристроєм;
  • наявність ножа для обрізання зайвих ділянок тканини;
  • розмір «рукава». Більшість моделей має середні габарити, якщо порівнювати з оверлоком і розпошивалкою;
  • наявність додаткової голки. Якщо вона є, то буде можливим створення ланцюгового стібка з двох ниток.

 

Ціновий діапазон коверлоків дуже великий. Чим дорожче така машинка, тим більше вона виконує завдань. Використання її при шитті виробів дозволить зробити все максимально якісно. Такі речі неможливо буде відрізнити від покупних.

 

Share

Останні пости

Як купити автомобіль на аукціоні?

Якщо вас цікавить питання, чи можна купити автомобіль на аукціоні, ось вам коротка відповідь: так.… Читати далі

02/12/2023

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023