Категорії: Технології

Чи є у 40ка дюймових телевізорах переваги?

Коли люди збираються купити плазму, вони завжди шукають інформацію в Інтернеті і це добре. Тим не менш, через наявність міфів, перебільшених можливостей конкретних брендів, що дають платні акції, і брак технічних знань, у обивателя можуть виникнути труднощі при виборі відповідного смарт-телевізора. Отже, якщо ви шукаєте повноцінний 40-дюймовий смарт-телевізор, вам сподобається інформація у цій статті.

Здається, що телевізори з кожним роком стають дедалі більшими. Однак, важливо не забувати, що телевізори з діагоналлю 40 дюймів є оптимальним вибором серед телевізорів середнього розміру, що забезпечують баланс між розміром екрана і функціональністю.

 

Що ховається за 40 дюймами?

Не слід недооцінювати телевізори з діагоналлю від 40 дюймів. Можливо, у них немає такого гігантського екрану, як у великих телевізорів, зате вони не займуть всю вашу кімнату – і вони виключно доступні за ціною, в такому розмірі.

  • І нехай вас не обманює їхній невеликий форм-фактор. Кращий 40-дюймовий телевізор не поступається за функціональністю кращим 65-дюймовим телевізорам або навіть 75-дюймовим телевізорам – він може забезпечити роздільну здатність 4K і HDR (широкий динамічний діапазон) – для надчіткого зображення та яскравих кольорів. Крім того, як і їхні «діагональніші» брати і сестри, ви отримаєте ті ж інтерфейси Smart TV з вбудованими улюбленими потоковими сервісами.
  • Щоб знайти найкращий 40-дюймовий телевізор, потрібно враховувати здоровий баланс функцій, ціни та технологій. Той факт, що телевізор вважається маленьким, не означає, що він менш потужний.
  • Чи хочете ви подивитися футбольний матч чи улюблений епізод серіалу, смарт-телевізор – ваша відповідь. Телевізори з діагоналлю 55, 65 і 85 дюймів можуть здатися вам занадто великими, важкими або дорогими. У цьому випадку виберіть 40-дюймову модель з такою самою інтуїтивно зрозумілою операційною системою.
  • Менший 40-дюймовий телевізор, як і раніше, може мати всі навороти своїх більших аналогів. Фактично більшість з них пропонують такі функції, як роздільна здатність 4K, потокову передачу SMART і сумісність з HDR; ви будете вражені яскравістю нових екранів меншого розміру.

 

Що я зможу зробити з таким 40″ телевізором?

Ви можете підключити до свого телевізора програвачі Blu-ray, приставки потокового мовлення та ігрові консолі так само легко, як і до більшого 65-дюймового екрану. На нашу чесну думку, телевізор меншого розміру не означає, що вам доведеться жертвувати якістю.

Якщо вам потрібний телевізор для невеликої кімнати, підійде телевізор із діагоналлю від 40 дюймів; ви можете сидіти біля 40-дюймового телевізора 4K без будь-якого негативного впливу на якість зображення. Модель розміром від 40 дюймів може відмінно підійти для невеликої вітальні або якщо ви маєте справу з обмеженим простором на стіні, а такий девайс чудово впишеться у ваш інтер’єр.

 

 

Вердикт із сьогоднішнього огляду

Оскільки 40-дюймові телевізори добре працюють у різних умовах, варто подумати про те, як ви їх використовуватимете. Бюджетна модель з роздільною здатністю 1080p добре працюватиме в гостьовій або дитячій кімнаті, але ви можете розглянути більш дорогу модель OLED з новітньою технологією розширеного динамічного діапазону (HDR), якщо ви будете використовувати телевізор у вітальні для перегляду фільмів, або для ігор.

Враховуючи здоровий баланс між функціями, цінами та технологіями, ми зійшлися на думці, що якщо телевізор вважається «маленьким» — це не означає, що він менш потужний. Тоді навіщо платити більше?

 

Share

Останні пости

Чи варто купувати MacBook Air 13 M1: стислий огляд

Макбук Ейр — культова лінійка портативних комп'ютерів від Apple. Усі пристрої відрізняються витонченим дизайном, компактним… Читати далі

28/09/2023

Просування в Інтернеті – 10 найбільш дієвих SEO тактик

Якщо ви власник веб-сайту, ви не можете дозволити собі нехтувати SEO. Окрім основ просування та… Читати далі

24/09/2023

Які товари найбільш маржинальні

Високомаржинальні товари – це та категорія, яка забезпечує підприємству найвищий рівень прибутку через значну різницю… Читати далі

21/09/2023

Як працює рішення SD-WAN: Основи технології та сфери застосування

У сучасному світі, де бізнеси намагаються вдосконалити свої мережі та забезпечити безперервний доступ до додатків… Читати далі

15/09/2023

Які строки варто прописати у договорі про розробку програмного забезпечення, щоб зробити процес роботи комфортним та передбачуваним?

Чітке визначення термінів проекту формує очікування, зменшує ризик порушення дедлайнів та посилює продуктивність співпраці між… Читати далі

31/08/2023

Комп’ютер: недорогий і функціональний водночас

Важко уявити собі роботу, розваги, спілкування та дозвілля без комп'ютера. Він допомагає у різних сферах… Читати далі

30/08/2023