Категорії: Здоров'я

Формула щастя існує

У кожний поточний момент життя ми приймаємо рішення, навіть не усвідомлюючи цього. А всі рішення, так чи інакше, впливають на наше життя. Впливають і позитивно, і негативно. Тому, якщо ваше життя наповнене безліччю турбот, а на самого себе не вистачає часу – це ваша вина і ваш вибір.
Якщо ви оточені поганими людьми, ходите на роботу, яку ненавидите, і не можете спати ночами, – ніхто крім вас за це не відповідає. Це ваш вибір.
Якщо ви займаєтеся тим, що любите, працюєте завзято, але все-таки знаходите час для себе і тих, кого любите, – це теж пов’язано з вибором, зробленим в якийсь певний момент.

Але є і хороші новини. Незалежно від вашої ситуації, ви можете її змінити. Щастя – це вибір!

Щастя абсолютно можливе: в будь-який час, воно безкоштовне, і не залежить від вашого віку, зовнішності, кар’єри чи доходу. Кожна людина заслуговує на щастя, і його не потрібно шукати, досягати, створювати, і воно не вимагає чогось, що вимагає великих зусиль.

Ось формула щастя:

Відпускати + Приймати + Бути вдячним

Це три простих дії, які ви можете зробити у своєму житті: відпустити те, що було і буде, прийняти те, що є, бути вдячним і цінувати це.

Це зробить вас щасливим, самодостатньою людиною, якою ви завжди хотіли бути. Ви знайдете внутрішню гармонію, звільните себе від тягаря минулого і тривог про майбутнє, почнете жити в теперішньому моменті і побачите всю красу і достаток у вашому житті, зосередивши увагу на те, що у вас вже є, і будете вдячні за це.

Тепер давайте обговоримо кожен елемент формули щастя окремо.

Відпускати

Це чиста магія, яка змусить вас почувати себе так вільно і відкрито, як ніколи раніше. Проблема в тому, що ми «тримаємося» за масу речей, – за всі минулі відносини, за погані спогади, за матеріальні об’єкти, які нагадують нам про щось, і т.д. Ми також витрачаємо дуже багато часу, розмірковуючи про майбутнє, і побоюючись, що щось може піти не так, намагаючись змінити його, контролювати і планувати. І коли щось виходить по-іншому, ніж планували, ми відчуваємо себе розчарованими і спустошеними.
Ми стільки всього тримаємо в нашій голові, що це не дозволяє нам рухатися далі. І, таким чином, ми не можемо повною мірою насолоджуватися життям і бути щасливим.

Але якщо ми відпускаємо – і нехай все буде як буде, – ми стаємо вільними, спокійними і починаємо відчувати справжній момент. Ось як ми повинні жити, щоб бути щасливими, і насолоджуватися саме поточним моментом життя.

Приймати

Приймайте речі, людей, події і самого себе такими, які є. Це не означає, що ви повинні відмовитися від спроб домогтися того, про що мрієте; це означає, що ви довіряєте природному потоку і не втручаєтеся. Це дозволить вам йти по життю більш спокійно і радісно.
Ви повинні розуміти, що все, що відбувається прямо зараз – найкраще для даного моменту. А пізніше іще щось відбудеться, а вам потрібно тільки довіряти цьому і вірити. Тільки тоді ви зможете бути вільні від занепокоєння, невдоволення та внутрішньої напруги.

Бути вдячним

Це ще одна річ, яка може зробити вас щасливою людиною.
Зосередьтеся на хороших речах у вашому житті, будьте кожен день вдячними за те, що у вас вже є (навіть за погані речі, – адже це життєві уроки і додатковий досвід), і цінуєте все це.
Тоді ви почнете бачити увесь той достаток, який вас оточує. Речі стануть ще більш красивими та цінними для вас. Ви побачите, що люди, яких ви любите – це безцінні подарунки і ви будете почувати себе щасливим.
Все це дозволить вам жити життям, про яке мріяли, і нічого складного для цього не роблячи!

 

Share

Останні пости

Ніл Ґейман

Люди думають, що будуть щасливі, якщо переїдуть в інше місце, а потім виявляється: куди б… Читати далі

20/02/2024

Уроки JavaScript — як почати працювати з об’єктами

Об’єкти є однією з найважливіших і найпотужніших функцій JavaScript, і в багатьох вбудованих функціях об’єкти… Читати далі

17/02/2024

Часті питання (ЧаПи) про хуки та фільтри в WordPress

Будь-яка сторінка сайту на WordPress складається з безлічі функцій, файлів та запитів до бази даних.… Читати далі

16/02/2024

Створюємо 5 простих CSS анімацій використовуючи ключові кадри

В цьому практичному уроці я покажу вам кілька простих анімацій, які можна створити з допомогою… Читати далі

15/02/2024

З Днем святого Валентина!

I ♥ you!   do{ love++; } while (alive);   kisses=''; while(i==1) { kisses+=x; }… Читати далі

14/02/2024

У чому різниця між веб-додатком, мобільним додатком та PWA?

Якщо ви розробник і хочете створити крос-платформову програму, — у вас на вибір буде 3… Читати далі

13/02/2024