Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 21.05.2024)
495070
осіб
354
літаків
326
гелікоптерів
7605
танків
14699
ББМ
12779
артилерія
811
ППО
1077
РСЗВ
17383
машин
27
кораблі і катери
Формула щастя існує
Опубліковано Оновлено: 17.08.2015

Формула щастя існує

У кожний поточний момент життя ми приймаємо рішення, навіть не усвідомлюючи цього. А всі рішення, так чи інакше, впливають на наше життя. Впливають і позитивно, і негативно. Тому, якщо ваше життя наповнене безліччю турбот, а на самого себе не вистачає часу – це ваша вина і ваш вибір.
Якщо ви оточені поганими людьми, ходите на роботу, яку ненавидите, і не можете спати ночами, – ніхто крім вас за це не відповідає. Це ваш вибір.
Якщо ви займаєтеся тим, що любите, працюєте завзято, але все-таки знаходите час для себе і тих, кого любите, – це теж пов’язано з вибором, зробленим в якийсь певний момент.

Але є і хороші новини. Незалежно від вашої ситуації, ви можете її змінити. Щастя – це вибір!

Щастя абсолютно можливе: в будь-який час, воно безкоштовне, і не залежить від вашого віку, зовнішності, кар’єри чи доходу. Кожна людина заслуговує на щастя, і його не потрібно шукати, досягати, створювати, і воно не вимагає чогось, що вимагає великих зусиль.

Формула щастя

Ось формула щастя:

Відпускати + Приймати + Бути вдячним

Це три простих дії, які ви можете зробити у своєму житті: відпустити те, що було і буде, прийняти те, що є, бути вдячним і цінувати це.

Це зробить вас щасливим, самодостатньою людиною, якою ви завжди хотіли бути. Ви знайдете внутрішню гармонію, звільните себе від тягаря минулого і тривог про майбутнє, почнете жити в теперішньому моменті і побачите всю красу і достаток у вашому житті, зосередивши увагу на те, що у вас вже є, і будете вдячні за це.

Тепер давайте обговоримо кожен елемент формули щастя окремо.

Відпускати

Це чиста магія, яка змусить вас почувати себе так вільно і відкрито, як ніколи раніше. Проблема в тому, що ми «тримаємося» за масу речей, – за всі минулі відносини, за погані спогади, за матеріальні об’єкти, які нагадують нам про щось, і т.д. Ми також витрачаємо дуже багато часу, розмірковуючи про майбутнє, і побоюючись, що щось може піти не так, намагаючись змінити його, контролювати і планувати. І коли щось виходить по-іншому, ніж планували, ми відчуваємо себе розчарованими і спустошеними.
Ми стільки всього тримаємо в нашій голові, що це не дозволяє нам рухатися далі. І, таким чином, ми не можемо повною мірою насолоджуватися життям і бути щасливим.

Але якщо ми відпускаємо – і нехай все буде як буде, – ми стаємо вільними, спокійними і починаємо відчувати справжній момент. Ось як ми повинні жити, щоб бути щасливими, і насолоджуватися саме поточним моментом життя.

Якщо ми відпускаємо – ми стаємо вільними

Приймати

Приймайте речі, людей, події і самого себе такими, які є. Це не означає, що ви повинні відмовитися від спроб домогтися того, про що мрієте; це означає, що ви довіряєте природному потоку і не втручаєтеся. Це дозволить вам йти по життю більш спокійно і радісно.
Ви повинні розуміти, що все, що відбувається прямо зараз – найкраще для даного моменту. А пізніше іще щось відбудеться, а вам потрібно тільки довіряти цьому і вірити. Тільки тоді ви зможете бути вільні від занепокоєння, невдоволення та внутрішньої напруги.

Бути вдячним

Це ще одна річ, яка може зробити вас щасливою людиною.
Зосередьтеся на хороших речах у вашому житті, будьте кожен день вдячними за те, що у вас вже є (навіть за погані речі, – адже це життєві уроки і додатковий досвід), і цінуєте все це.
Тоді ви почнете бачити увесь той достаток, який вас оточує. Речі стануть ще більш красивими та цінними для вас. Ви побачите, що люди, яких ви любите – це безцінні подарунки і ви будете почувати себе щасливим.
Все це дозволить вам жити життям, про яке мріяли, і нічого складного для цього не роблячи!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *