Категорії: Важливо

Кнопки для мобільних телефонів – чи доречно купувати?

Мобільні телефони вже давно і цупко увійшли в наше повсякденне життя. Зараз мало хто може собі уявити свій звичайний день без мобільного телефону. Але, як і будь-яка техніка, ці гаджети з часом можуть вийти з ладу. Частіше за все, сам телефон може нормально працювати, а ламаються/зношуються аксесуари або корпусні частини. Наприклад, кнопки для мобільних телефонів.

Коли таке трапляється, не обов’язково тієї ж миті бігти до найближчого магазину по новий телефон. Тим більше, якщо мобільний працює в цілому добре. Не кажучи вже про те, що ви до нього дуже звикли і не хочете з ним розставатися. В такому випадку, найоптимальнішим варіантом виходу з ситуації буде звернутися до інтернет-магазину запчастин для мобільних телефонів (як от – до відомого сайту Всеплюс).

 

Що мені може запропонувати онлайн магазин запчастин для смартфонів?

Логічно, що запчастини купувати набагато вигідніше, ніж новий телефон. Ціни на деталі стартують від 10 гривень, а про ціни на нові мобільні ви й самі знаєте. Тож, саме інтернет-магазин запчастин буде першим вашим помічником в такі моменти. Ви і гроші збережете, і термін життя своєму гаджету продовжите.

 

Які види кнопок є в наявності?

Якщо вам потрібні саме кнопки до свого смартфону, варто оглянути наявні види цих самих деталей. Отже, вам можуть знадобитися наступні кнопки для мобільного:

 • Кнопка блокування
 • Кнопка включення/виключення
 • Кнопка камери та головного меню
 • Кнопка регулювання гучності
 • Або ж, навіть, сама плата клавіатури мобільного

Все це є і доступно на сайті.

 

До яких мобільних телефонів є запчастини?

Лінійка наявних аксесуарів представлена практично всіма сучасними брендами виробниками мобільних телефонів. Якщо у вас пристрій, зроблений одним із виробників, що представлений у списку нижче, – значить вам пощастило:

 • Apple
 • HTC
 • Huawei
 • LG
 • Motorola
 • Nokia
 • Samsung
 • Sony Ericsson
 • Xiaomi

 

Також, є деталі під торгові марки мобільних телефонів від Blackberry, Dopod, Fly, Google, OPPO та інших.

 

Які поломки кнопок мобільних телефонів найчастіше зустрічаються?

До найбільш частих несправностей можна віднести наступні випадки:

 1. Зношеність механізму кнопки
 2. Деформація корпусу
 3. Порушення цілісності конектора шлейфу від падіння/ударів
 4. Попадання рідини в пристрій

 

 

Чи можу я сам замінити непрацюючу деталь?

Якщо з вашим телефоном трапилась одна із перелічених вище проблем, не намагайтеся самостійно відновити робочу функціональність смартфона. Навіть якщо ви знайшли потрібну деталь на сайті магазину запчастин для мобільних телефонів Всеплюс, але не є спеціалістом, своїми непрофесійними діями ви можете тільки погіршити ситуацію. Відомо, що більше половини випадків невдалих ремонтних робіт проводяться самими власниками. Здебільшого, після цих дій відновити функціональність телефону стає неможливим. Краще за все одразу звертайтеся за допомогою в професійний сервісний центр, ніж намагатися поремонтувати мобільний самотужки.

 

Сподіваємось, що вам стане в нагоді інформація, що наведена в сьогоднішньому огляді. Дякуємо за увагу!

 

Share

Останні пости

Чи варто купувати MacBook Air 13 M1: стислий огляд

Макбук Ейр — культова лінійка портативних комп'ютерів від Apple. Усі пристрої відрізняються витонченим дизайном, компактним… Читати далі

28/09/2023

Просування в Інтернеті – 10 найбільш дієвих SEO тактик

Якщо ви власник веб-сайту, ви не можете дозволити собі нехтувати SEO. Окрім основ просування та… Читати далі

24/09/2023

Які товари найбільш маржинальні

Високомаржинальні товари – це та категорія, яка забезпечує підприємству найвищий рівень прибутку через значну різницю… Читати далі

21/09/2023

Як працює рішення SD-WAN: Основи технології та сфери застосування

У сучасному світі, де бізнеси намагаються вдосконалити свої мережі та забезпечити безперервний доступ до додатків… Читати далі

15/09/2023

Які строки варто прописати у договорі про розробку програмного забезпечення, щоб зробити процес роботи комфортним та передбачуваним?

Чітке визначення термінів проекту формує очікування, зменшує ризик порушення дедлайнів та посилює продуктивність співпраці між… Читати далі

31/08/2023

Комп’ютер: недорогий і функціональний водночас

Важко уявити собі роботу, розваги, спілкування та дозвілля без комп'ютера. Він допомагає у різних сферах… Читати далі

30/08/2023