Categories: Технології

Короткий огляд кращих модулів для SEO оптимізації Drupal

Drupal тривалий час займає перші місця по використанню серед вебмайстрів. Це прекрасний безкоштовний інструмент для створення сайтів, поштових сервісів, і високонавантажених проектів. З виходом версії 7, Drupal зробив інтерфейс більш простим і зручним, тож тепер з розробкою розбереться навіть новачок.

CMS Drupal володіє широким набором інструментів як для розробки так і сео оптимізації. За замовчуванням для SEO движок має стандартний набір модулів, але для грамотного просування доведеться скористатися сторонніми модулями, про них і поговоримо в сьогоднішній статті.

 

 

Короткий огляд основних модулів

  • Pathauto – дозволяє в автоматичному режимі генерувати короткі посилання (alias) для супутніх модулів на основі зазначених критеріїв. Можна застосовувати для вузлів, термінів таксономії, блогів та користувачів. Простіше кажучи цей модуль дозволяє зробити людино-зрозумілий url, і в той же час завдяки додаванню потрібних слів до адреси підняти сайт і сторінки в пошуковій видачі.
  • Transliteration – модуль допомагає перетворювати текст з Unicode в US-ASCII. Завдяки цьому посилання, прикріплені документи та інше коректно обробляється на серверах і сприймається пошуковими системами.
  • Redirect – простий інструмент для створення редиректу і підтримки канонічної URL-адреси для всього вмісту. З його допомогою веб-майстер легко налаштує редирект на потрібну адресу, а також зможе переглядати статистику перенаправлень.
  • Views 404 – дозволяє налаштувати необхідні відповіді сервера для сайту. Наприклад, коли необхідно, щоб запитувана сторінка повертала код 404 Page Not Found, натомість приходить код 200 “ОК”. Модуль призначений саме для таких випадків.
  • Global Redirect – використовується для перевірки поточної URL-адреси і виконує перенаправлення з кодом 301. Видаляє зайву косу риску (слеш). Перевіряє, чи включена функція очищення URL-адреси, а також доступ до поточної URL-адреси, використовуючи метод clean, замість unclean.
  • Metatag – модуль для створення структурованих метаданих “метатегів”. Завдяки структурованим ключовим словам можна підняти сайт в пошуковій видачі без залучення фінансових витрат. Приємним доповненням є підтримка Open Graph Protocol від Facebook і Twitter Cards від Twitter.
  • Taxonomy Title – інструмент для створення заголовків (Title) для сторінок. Корисний простий модуль, який спрощує роботу з назвами для сторінок.

 

 

Це одні з найбільш затребуваних і кращих модулів для ЦМС Друпал. Вони істотно полегшують роботу веб-майстру. Але, для того, щоб світ побачив ваш сайт, йому потрібен хостинг. Для двигуна Друпал потрібен якісний хостинг, на якому вебмастер зможе в один клік встановити ЦМС, який має доброзичливу технічну підтримку, доступні ціни, швидкісне обладнання та інші плюшки, що повинні приємно порадувати навіть найвибагливіших вебмайстрів.

 

Recent Posts

Як змінити активну тему WordPress через базу даних

Тема (шаблон) — це своєрідний кістяк сайту на WordPress. І, на жаль, іноді цей «кістяк»…

13 години ago

5 практичних порад щодо розробки форм під мобільні пристрої

Контактна форма (чи будь-яка інша) на сайті — це дуже важливий компонент. На неї покладено…

2 дні ago

Ліна Костенко

Жах не в тому, що щось зміниться. Жах у тому, що все може залишитися так…

1 тиждень ago

Трансформаційна гра родом з древньої Індії — Ліла

Що таке Ліла — це стародавня гра, що виступає в якості інструменту для особистісної трансформації,…

1 тиждень ago

Конструктор — найкращий варіант інтерактивної іграшки для дітей

Сучасні варіанти дитячих конструкторів — це не просто іграшки, а дієвий інструмент розвитку, який допомагає…

1 тиждень ago

Як зробити так, щоб ваш сайт показувався у блоці відповідей Google

Основний трафік на сайт з пошукових систем йде саме з органічної видачі. І тут дуже…

1 тиждень ago