Категорії: Здоров'я

Помилкове сприйняття своєї поведінки

Іноді ми не розуміємо справжніх причин своєї поведінки, і, відповідно, можемо неправильно до неї відноситись. Найкраща поведінка – це наша природна поведінка. Тим не менш, часто ми намагаємося уникнути своїх природних поривів, вважаючи що вони неправильні. Але, все ж таки, ваш власний розум та тіло краще знають, що вам дійсно потрібно. А якщо вам потрібно нагадування, чому важливо вести себе природньо, прочитайте сьогоднішню статтю.

 

Гнів

Гнів є тим, що багато хто з нас хочуть за всяку ціну уникнути. Гнів – це просто тип емоційної енергії, яка виходить з нас, коли ми ображені або чимось незадоволені. Це реакція організму на щось, що нас не влаштовує. А здоровий вираз гніву – це те, що іноді нам дійсно необхідно. Якщо гнів не знаходить свого вираження, він може накопичуватися і перетворюватися в більш нездорові форми, такі як лють або депресія. Тому краще якось виражати енергію гніву, і намагатися використовувати її з користю для себе. Вивчіть свої відчуття, коли ви гнівайтесь, і постарайтеся висловити свій гнів в позитивному ключі, але не намагайтеся заперечувати або уникати його. Знайте, що здорова злість, з поважної причини, може бути вашим захисником і цілителем.

Розгубленість

Ми відчуваємо розгубленість, коли втрачаємо відчуття напрямку. Проте, коли ми розгублені, це змушує нас звернути свою увагу на теперішній поточний момент, і прислухатися до своїх інстинктів. Деяка розгубленість в теперішньому часі зовсім не означає, що ви будете розгублені завжди. Це тільки означає, що ви перебуваєте на певній «розвилці доріг», а світ навколо «підбирає» найкращий для вас шлях. Можливо, з вами бувало таке, що ви губилися в незнайомому місці, а потім, згодом, це приводило вас до нових відкриттів, або до нових знайомств. Іноді, таким чином, ми відкриваємо невідомі таланти в собі, і зустрічаємося з друзями або союзниками, з якими, в іншому випадку, ніколи б не познайомилися.

Плач

Плач, як і гнів, це здоровий емоційний відгук на певні ситуації. Хоча мало хто з нас хотів би постійно плакати, іноді дійсно важливо не стримувати сльози. Ці сльози можуть бути сльозами втрат, але також і радості. Коли ми плачемо, це допомагає нашій психіці вивільнити енергію, як негативну, так і позитивну. Якщо нам дуже погано – плач допоможе полегшити страждання, а сльози радості дарують незабутні відчуття. Природні фізичні прояви стресу, до яких відноситься плач, є дуже важливими для підтримки здоров’я та зменшення стресу.

Самотність

Самоту не можна розглядати тільки в негативному ключі, іноді вона дійсно нам необхідна. Трапляються правда ситуації, коли самоізоляція людини може бути причиною для занепокоєння, але є й інша сторона медалі: багато з найбільших світових художників, письменників і мислителів знаходили геніальні рішення саме на самоті. Іноді, всім нам, потрібно відволіктися від зовнішніх подразників і побути наодинці із самим собою. Якщо ви відчуваєте необхідність побути на самоті, довіряйте цьому почуттю та поважайте його. Іноді прогулянка в парку, або навіть відпочинок наодинці, може покращити самопочуття та повернути відчуття нашої мети. У деяких ситуаціях найкраще, що ви можете зробити для себе – це побути трохи на самоті.

Не слухати, що вам говорять

Якщо людина не слухає, що їй говорять, багато хто вбачає в цьому антисоціальну, або навіть зверхню поведінку. Але іноді бувають моменти, коли з допомогою такої поведінки ми захищаємо самі себе. Є велика кількість людей, які звикли маніпулювати іншими, і, якщо ви помічаєте під час розмови, що не слухаєте співрозмовника, можливо саме в цей момент ваша психіка захищає вас від зовнішнього негативного впливу. Також є велика ймовірність, що в такі моменти ваша інтуїція вам щось підказує.

Порушувати правила

Порушення правил іноді здатне поліпшити ваше життя, а також життя інших людей. Правила придумані людьми, і ніхто з нас не досконалий. А більшість нововведень в мистецтві, науці та суспільстві відбуваються саме тому, що хтось мав мужність кинути виклик тим правилам, які були несправедливі. Не бійтеся бути схожими на таких великих порушників правил, як Ганді, Джон Леннон і Мартін Лютер Кінг-молодший.

 

Share

Останні пости

202ЗСУ

SebWeo щиро вітає усіх із Новим роком! Бажаємо особистих перемог, а головне, найбажанішої — швидкої… Читати далі

31/12/2022

Який подарунок можна вручити батькові на День захисника України?

У кожної української сім'ї є свої певні традиції та улюблені свята, особливо усі ми любимо… Читати далі

19/08/2022

Демокріт

Ми потребуємо не стільки допомоги друзів, а більше тієї впевненості, що ми її отримаємо Демокріт… Читати далі

21/02/2022

Майк Тайсон

Коли мені важко, я завжди нагадую собі про те, що якщо я здамся — краще… Читати далі

12/02/2022

25 корисних порад та рішень jQuery, які ви повинні знати

jQuery – це швидка і досить невелика бібліотека JavaScript. Вона спрощує створення інтерактивних та приголомшливих… Читати далі

09/02/2022

Йоганн Вольфганг фон Гете

Кожен чує тільки те, що він розуміє Йоганн Вольфганг фон Гете   Читати далі

03/02/2022