Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 15.03.2024)
428420
осіб
347
літаків
325
гелікоптерів
6758
танків
12949
ББМ
10580
артилерія
717
ППО
1017
РСЗВ
13993
машин
26
кораблі і катери
Помилкове сприйняття своєї поведінки
Опубліковано Оновлено: 17.08.2015

Помилкове сприйняття своєї поведінки

Іноді ми не розуміємо справжніх причин своєї поведінки, і, відповідно, можемо неправильно до неї відноситись. Найкраща поведінка – це наша природна поведінка. Тим не менш, часто ми намагаємося уникнути своїх природних поривів, вважаючи що вони неправильні. Але, все ж таки, ваш власний розум та тіло краще знають, що вам дійсно потрібно. А якщо вам потрібно нагадування, чому важливо вести себе природньо, прочитайте сьогоднішню статтю.

 

Гнів

Гнів є тим, що багато хто з нас хочуть за всяку ціну уникнути. Гнів – це просто тип емоційної енергії, яка виходить з нас, коли ми ображені або чимось незадоволені. Це реакція організму на щось, що нас не влаштовує. А здоровий вираз гніву – це те, що іноді нам дійсно необхідно. Якщо гнів не знаходить свого вираження, він може накопичуватися і перетворюватися в більш нездорові форми, такі як лють або депресія. Тому краще якось виражати енергію гніву, і намагатися використовувати її з користю для себе. Вивчіть свої відчуття, коли ви гнівайтесь, і постарайтеся висловити свій гнів в позитивному ключі, але не намагайтеся заперечувати або уникати його. Знайте, що здорова злість, з поважної причини, може бути вашим захисником і цілителем.

Розгубленість

Ми відчуваємо розгубленість, коли втрачаємо відчуття напрямку. Проте, коли ми розгублені, це змушує нас звернути свою увагу на теперішній поточний момент, і прислухатися до своїх інстинктів. Деяка розгубленість в теперішньому часі зовсім не означає, що ви будете розгублені завжди. Це тільки означає, що ви перебуваєте на певній «розвилці доріг», а світ навколо «підбирає» найкращий для вас шлях. Можливо, з вами бувало таке, що ви губилися в незнайомому місці, а потім, згодом, це приводило вас до нових відкриттів, або до нових знайомств. Іноді, таким чином, ми відкриваємо невідомі таланти в собі, і зустрічаємося з друзями або союзниками, з якими, в іншому випадку, ніколи б не познайомилися.

Плач

Плач, як і гнів, це здоровий емоційний відгук на певні ситуації. Хоча мало хто з нас хотів би постійно плакати, іноді дійсно важливо не стримувати сльози. Ці сльози можуть бути сльозами втрат, але також і радості. Коли ми плачемо, це допомагає нашій психіці вивільнити енергію, як негативну, так і позитивну. Якщо нам дуже погано – плач допоможе полегшити страждання, а сльози радості дарують незабутні відчуття. Природні фізичні прояви стресу, до яких відноситься плач, є дуже важливими для підтримки здоров’я та зменшення стресу.

Самотність

Самоту не можна розглядати тільки в негативному ключі, іноді вона дійсно нам необхідна. Трапляються правда ситуації, коли самоізоляція людини може бути причиною для занепокоєння, але є й інша сторона медалі: багато з найбільших світових художників, письменників і мислителів знаходили геніальні рішення саме на самоті. Іноді, всім нам, потрібно відволіктися від зовнішніх подразників і побути наодинці із самим собою. Якщо ви відчуваєте необхідність побути на самоті, довіряйте цьому почуттю та поважайте його. Іноді прогулянка в парку, або навіть відпочинок наодинці, може покращити самопочуття та повернути відчуття нашої мети. У деяких ситуаціях найкраще, що ви можете зробити для себе – це побути трохи на самоті.

Не слухати, що вам говорять

Якщо людина не слухає, що їй говорять, багато хто вбачає в цьому антисоціальну, або навіть зверхню поведінку. Але іноді бувають моменти, коли з допомогою такої поведінки ми захищаємо самі себе. Є велика кількість людей, які звикли маніпулювати іншими, і, якщо ви помічаєте під час розмови, що не слухаєте співрозмовника, можливо саме в цей момент ваша психіка захищає вас від зовнішнього негативного впливу. Також є велика ймовірність, що в такі моменти ваша інтуїція вам щось підказує.

Порушувати правила

Порушення правил іноді здатне поліпшити ваше життя, а також життя інших людей. Правила придумані людьми, і ніхто з нас не досконалий. А більшість нововведень в мистецтві, науці та суспільстві відбуваються саме тому, що хтось мав мужність кинути виклик тим правилам, які були несправедливі. Не бійтеся бути схожими на таких великих порушників правил, як Ганді, Джон Леннон і Мартін Лютер Кінг-молодший.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *