Categories: Випадкове

Вибір сумки з натуральної шкіри

Шкіряні вироби виглядають стильно навіть після багаторічного використання. Якісна шкіра набуває патину – вивітреного блиску, який називають «благородним старінням». Чим вище якість, тим краще річ виглядає з віком. Тому важливо правильно вибрати сумку з натуральної шкіри.

Люди захоплюються штучними шкіряними аксесуарами, які виглядають непогано і вартують інколи як оригінальні шкіряні. І сильно розчаровуються через пару місяців: сумка починає рватися, тріскатися. Блиск пропадає, фурнітура іржавіє. Перш ніж замовити шкіряну сумку, необхідно визначитися з вибором і врахувати:

 • тип використовуваної шкіри;
 • спосіб дублення, оздоблення;
 • країна-виробник шкіри;
 • надійність швів, конструкції;
 • фурнітуру;
 • колір виробу;
 • заяву навколишнім.

 

Шкіряні сумки, шкіряна куртка, шкіряні черевики, шкіряні рукавички. Одержимі речами зі шкіри? Серфите Інтернет в пошуках ідеальної шкіряної сумки, тоді як можете купити її в українського виробника?

 

 

Особливості сумок з натуральної шкіри

Популярними є аксесуари з італійської шкіри Crazy Horse, що виробляється зі 100% натуральної шкіри високої якості. Цільнозернова шкіра бика обробляється натуральним воском, шліфується до ідеального стану. Сумки з міцної водостійкої шкіри, красиві і олійно-м’які на дотик.

Сумка – притулок потрібних речей. Маленькі, великі предмети, від яких неможливо відмовитися навіть на наносекунду, ми кладемо в наші сумки.

Тому сумка повинна бути міцною, довговічною і ергономічною, щоб плечі, передпліччя, спина не хворіли від навантажень. Професійні майстри враховують особливості простих людей, створюючи зручні, функціональні аксесуари. Неважливо, що ви покладете в сумку, як нещадно будете її використовувати – вона ніколи не втратить форму і вид.

Гарна сумка може витримувати заявлену вагу без розтягування, розриву швів. Тому міцну сумку можна створити тільки з використанням цільного шматка шкіри.

Шкіра сама по собі може прослужити 100 років, перш ніж почне розпадатися. В основному, люди так довго не використовують свою сумку. Проте, можна очікувати, що сумка хорошої якості, зроблена з натуральної шкіри, за якою регулярно доглядають, зберігається більше 30 років. І переходить у спадок.

 

 

Переваги та недоліки сумок з натуральної шкіри

 1. Шкіра чутлива до коливань температури. У літню пору поверхня сумки нагрівається.
 2. Шкіра постійно зношується, змінює вигляд. Шкіра може бути жорсткою при покупці, але з часом стає більш еластичною, розтягнутою.
 3. Шкіра красива в базових кольорах. Вона може бути забарвлена, але комбінації кольорів, візерунків обмежені.
 4. Шкіра не викликає алергію. Це дуже важлива перевага, особливо для сімей, в яких є алергіки.
 5. Шкіра легко чиститься, особливо вощена. Забруднення можна легко змити вологою тканиною. При правильному догляді вона дуже міцна, має більшу стійкість до зношування.

 

В Україні є багато відомих прямих виробників розкішних шкіряних сумок. Їх дизайн може бути виконаний у вінтажному, мінімалістичному, функціональному стилі. Вони зроблені, щоб служити вам все життя.

Сумки, в основному, дуже універсальні та місткі. Вони мають достатньо місця для всього, що може знадобитися людині для роботи або подорожі. Тому що виробник знає, що жінка несе весь свій світ в своїй сумці – як, втім, і чоловік. Це одне головних правил дизайну якісних сумок: щоб сумки були практичними, місткими, щоб ви могли взяти їх з собою на фестиваль або в офіс.

 

This post was last modified on 16/06/2020 09:12

Останні пости

Портер: темне, міцне, народжене у Лондоні

Англійським словом porter (у перекладі носій) називають різновид пива, що з'явився в Британській столиці на…

28/05/2024

Фрідріх Ніцше

Якщо ви вирішили діяти — закрийте двері для сумнівів Фрідріх Ніцше  

26/05/2024

Стівен Кінг

Будь-яка проблема в житті — це перевірка наших можливостей Стівен Кінг  

21/05/2024

Вінстон Черчилль

Песиміст бачить труднощі у кожній можливості; оптиміст у будь-яких труднощах бачить можливості Сер Вінстон Леонард…

19/05/2024

Конфуцій

Коли вам здасться, що мета недосяжна, не змінюйте ціль — змінюйте свій план дій Конфуцій…

12/05/2024

Чарльз Дарвін

Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто найкраще пристосовується до змін Чарльз Роберт…

11/05/2024