Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Вибір сумки з натуральної шкіри
Опубліковано Оновлено: 16.06.2020

Вибір сумки з натуральної шкіри

 

 

Шкіряні вироби виглядають стильно навіть після багаторічного використання. Якісна шкіра набуває патину – вивітреного блиску, який називають «благородним старінням». Чим вище якість, тим краще річ виглядає з віком. Тому важливо правильно вибрати сумку з натуральної шкіри.

Люди захоплюються штучними шкіряними аксесуарами, які виглядають непогано і вартують інколи як оригінальні шкіряні. І сильно розчаровуються через пару місяців: сумка починає рватися, тріскатися. Блиск пропадає, фурнітура іржавіє. Перш ніж замовити шкіряну сумку, необхідно визначитися з вибором і врахувати:

 • тип використовуваної шкіри;
 • спосіб дублення, оздоблення;
 • країна-виробник шкіри;
 • надійність швів, конструкції;
 • фурнітуру;
 • колір виробу;
 • заяву навколишнім.

 

Шкіряні сумки, шкіряна куртка, шкіряні черевики, шкіряні рукавички. Одержимі речами зі шкіри? Серфите Інтернет в пошуках ідеальної шкіряної сумки, тоді як можете купити її в українського виробника?

Вибір сумки з натуральної шкіри

 

 

Особливості сумок з натуральної шкіри

Популярними є аксесуари з італійської шкіри Crazy Horse, що виробляється зі 100% натуральної шкіри високої якості. Цільнозернова шкіра бика обробляється натуральним воском, шліфується до ідеального стану. Сумки з міцної водостійкої шкіри, красиві і олійно-м’які на дотик.

Сумка – притулок потрібних речей. Маленькі, великі предмети, від яких неможливо відмовитися навіть на наносекунду, ми кладемо в наші сумки.

Тому сумка повинна бути міцною, довговічною і ергономічною, щоб плечі, передпліччя, спина не хворіли від навантажень. Професійні майстри враховують особливості простих людей, створюючи зручні, функціональні аксесуари. Неважливо, що ви покладете в сумку, як нещадно будете її використовувати – вона ніколи не втратить форму і вид.

Гарна сумка може витримувати заявлену вагу без розтягування, розриву швів. Тому міцну сумку можна створити тільки з використанням цільного шматка шкіри.

Шкіра сама по собі може прослужити 100 років, перш ніж почне розпадатися. В основному, люди так довго не використовують свою сумку. Проте, можна очікувати, що сумка хорошої якості, зроблена з натуральної шкіри, за якою регулярно доглядають, зберігається більше 30 років. І переходить у спадок.

Вибір сумки з натуральної шкіри

 

 

Переваги та недоліки сумок з натуральної шкіри

 1. Шкіра чутлива до коливань температури. У літню пору поверхня сумки нагрівається.
 2. Шкіра постійно зношується, змінює вигляд. Шкіра може бути жорсткою при покупці, але з часом стає більш еластичною, розтягнутою.
 3. Шкіра красива в базових кольорах. Вона може бути забарвлена, але комбінації кольорів, візерунків обмежені.
 4. Шкіра не викликає алергію. Це дуже важлива перевага, особливо для сімей, в яких є алергіки.
 5. Шкіра легко чиститься, особливо вощена. Забруднення можна легко змити вологою тканиною. При правильному догляді вона дуже міцна, має більшу стійкість до зношування.

 

В Україні є багато відомих прямих виробників розкішних шкіряних сумок. Їх дизайн може бути виконаний у вінтажному, мінімалістичному, функціональному стилі. Вони зроблені, щоб служити вам все життя.

Сумки, в основному, дуже універсальні та місткі. Вони мають достатньо місця для всього, що може знадобитися людині для роботи або подорожі. Тому що виробник знає, що жінка несе весь свій світ в своїй сумці – як, втім, і чоловік. Це одне головних правил дизайну якісних сумок: щоб сумки були практичними, місткими, щоб ви могли взяти їх з собою на фестиваль або в офіс.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *